Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dvě žvýkací kosti Huhubamboo: pochoutka i dentální pomůcka obalená rybí kůží

4,6 / 5 Pet Center (102 poboček) Olomouc  (mapa) 297 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Jakub Dedek

Taky jsem znechucen! Kupoval jsem kvůli Huhumamboo, když jsem dostal pytlík s dvěma uzly, na kterých není žádné maso jen nejaký kousek něčeho!

Pet Center

Dobrý den,

jedná se o žvýkací kosti, ne masový pamlsek a v popisu produktu je uvedeno, že je to hovězí kůže a rybí kůže.

Jedná se skutečně o značku Huhubamboo i když není obal obrandovaný. Tyto produkty jsou určené hlavně pro volný kusový prodej, takže jsou balené opravdu pouze v jednoduchém balení s bílou etiketou. Produkt je vyrobený v Číně u prověřeného výrobce a kvalitativně odpovídá všem evropským normám a standardům. Tento výrobce vyrábí tyto produkty i jiné masové pamlsky pro mnoho dalších evropských dodavatelů a značek. Děkuji a hezký den, tým Pet Center

Martina

Dobrý den, proč uvádíte, že se jedná o Huhumamboo, když jsem dostala pytlík s dvěma uzly, kde není ani výrobce uveden, pouze složení a vyrobeno v Číně. To opravdu někdo koupí za 119 Kč? Kupovala jsem voucher hlavně kvůli značce.
Děkuji.

Pet Center

Dobrý den,
Jedná se skutečně o značku Huhubamboo i když není obal obrandovaný. Tyto produkty jsou určené hlavně pro volný kusový prodej, takže jsou balené opravdu pouze v jednoduchém balení s bílou etiketou.
Produkt je vyrobený v Číně u prověřeného výrobce a kvalitativně odpovídá všem evropským normám a standardům. Tento výrobce vyrábí tyto produkty i jiné masové pamlsky pro mnoho dalších evropských dodavatelů a značek.
Děkuji a hezký den, tým Pet Center

Lucie

Dobrý den.Nemáte v nabídce tuto kost ale větší?Pro psi větších plemen.Děkuji

Pet Center

Dobrý den, Lucko, kost na prodejnách Pet Center větší máme, je až do rozměru 30 cm. Za tým Pet Center, Karolína

jaroslav jezek

dobry den proc nemuzete rozsirit sit prodejen

Pet Center

Dobrý den, Jaroslave, síť prodejen postupně rozšiřujeme. Sledujte naše webové stránky nebo Facebook a dozvíte se průběžně informace o nově otevíraných prodejnách. Hezký den za tým Pet Center, Karolína

jaroslav jezek

dobry den mel bych zajem vasi nabidku ale v ceske lipe

Pet Center

Dobrý den, Jaroslave, bohužel. Voucher si zakoupíte na konkrétní prodejnu, která je uvedena v seznamu a tam také pro vás kolegové zboží připraví. Děkujeme za pochopení a hezký den. Za tým Pet Center

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru