Nabídku Degustace vyhlášených piv v Líšeňském pivovaru mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

To nejlepší z Líšeňského pivovaru: Degustace 5 nebo 6 tradičně netradičních piv

4,7 / 5 Líšeňský pivovar Brno  (mapa) 100 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Barbora

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat zda nenavýšíte množství voucherů.
Případně příště prosím někam napište, že je jich pouze omezený počet, abych věděla, že pokud zaváhám tak neberu. Měla jsem je v košíku a než jsem se dostala k placení, bylo mi oznámeno, že jsou vyprodané, takže paráda. ;)

Líšeňský pivovar

Hezký den Barboro, těmto akcím se spíše vyhýbáme, chtěli jsme vyzkoušet jak to zafunguje a teprve vyhodnotíme, zdali budeme akci navyšovat. Pokud se na Vás nedostalo, tak je nám to velmi líto. Ostatní podmínky nastavuje SLEVOMAT, tak ani nevím jak na to odpovědět (proč jste měla voucher v košíku a nešlo jej potom získat…). Jinak, produkty, které byly v akci máme běžně v nabídce, takže pokud o ně máte zájem, u nás jsou vždy k dostání ;) S pozdravem Pavel Sedláček – spolumajitel Líšeňského pivovaru

Barbora

Děkuji za odpověď, dotaz byl směřován spíše na samotný Slevomat. :) Obvykle se při omezené nabídce voucherů zobrazí pod rozbalovacím seznamem něco jako např.„26/100“ (26 prodaných voucherů ze sta) a tady nic. Tak jsem svoji šanci nechtěně promeškala, no.. Tak snad příště, ať se daří. :)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru