Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejné firmy.

Jeden den v Berlíně dle vlastního uvážení: nákupní horečka, památky a kultura

4,4 / 5 CK Jukej Berlín - Německo (mapa) 31 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Jan

Dobrý den, mám ještě jeden dotaz odjezd je naplánovaný v 5:30 je tam možnost chvíli počkat cca 10 minut v Kobylisích budeme v 5:20 a pak je to o metru, které má delší intervaly ?

CK Jukej

Dobrý den, děkujeme za Váš zájem, maximální čekací doba našich autobusů je 10 minut… při větším zpoždění by to byl problém. CK Jukej

Hana

Dobrý den,
chtěla bych se do Berlína podívat na památky a projít si město, žádné nakupování, proto bych se chtěla zeptat, zda bude provázet městem průvodce, který je uveden v ceně? Děkuji.

CK Jukej

Dobrý den, ano, průvodce po příjezdu do města bude dělat se zájemci cca 1,5 hodinovou komentovanou prohlídku, poté Vám nastane individuální volno. Děkujeme za zájem.

Jana Svobodová

Dobrý den, ještě jeden dotaz, stále sleduji, kolik lidí se přihlásí. Píšete, že zájezd se uskuteční při 40 lidech. Já mám zájem pouze o tento zájezd. Co když si koupím voucher a pak zjistím, že se zájezd pro nedostatek lidí nekoná? Díky za odpověď

CK Jukej

Dobrý den, děkujeme za zájem. Prodej samozřejmě neprobíhá pouze v této akci, počet který vidíte, tedy není úplně směrodatný. Pakliže se zájezd nekoná, všichni účastníci dostanou svou platbu zpět.

Jana Svobodová

Dobrý den, i já jsem se chtěla zeptat, v kolik je odjezd. Teď jste sice dali odpověď, odkud, ale v kolik jsem se opět nedověděla. Další dotaz, vzhledem k tomu, že jsme z Mostu, mohli bychom přistoupit někde na trase (pokud pojedete přes Ústí po dálnici). Děkuji

CK Jukej

Dobrý den, odjezd je v 5:30 hodin z Prahy, další nástup je možný v Lovosicích a v Ústí nad Labem. Děkujeme za zájem.

Jan

V kolik hodin je odjezd ?

CK Jukej

Dobrý den, odjezd je v 5:30 hodin z Prahy, další nástup je možný v Lovosicích a v Ústí nad Labem. Děkujeme za zájem.

Jan

Dobrý den

V kolik hodin se vyjede z Prahy a kde je nástup ?

CK Jukej

Dobrý den, odjezd je z ulice Na Florenci, Praha 1. Děkujeme za zájem.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru