Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

1denní poznávací výlet do kaňonu Medvědí soutěska v Rakousku

4,1 / 5 CA Expressbus Alpy - Rakousko (mapa) 167 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Simona Jonášová

K mému předchozímu dotazu: Formulář jsem vyplňovala a posílal ještě ten den – tedy 20.7.

Slevomat.cz

Děkuji za odpověď, kontaktuji přímo CK. Hezký den, Tereza.

Simona Jonášová

Hezký den, od 20.7.2017 stále nemám od CK smlouvu na podpis.

Slevomat.cz

Dobrý den, a formulář http://zajezd.ckmetal.cz/evropa/rakousko/styrsko/medvedi-souteska/medvedi-souteska-nejkrasnejsi-kouty-styrska?idTerminu=320 jste již odesílala? CK zasílá smlouvu teprve po odeslání tohoto formuláře. Hezký den, Tereza.

Jan

Dobrý den, je možnost se nejdříve podívat jakým autobusem se pojede na výlet před nákupem voucheru? Viděl jsem, že obrovské množství špatných zkušeností s cestovní kanceláří je mířeno na autobus. Dále by mě zajímalo jak je recenzí čas pro delší trasu s výšlapem, na který si zákazníci také stěžují. Děkuji Jan R.

CK Metal

Dobrý den,

musíte pochopit, že většinou zákazník, který je nespojený napíše špatnou recenzi, ale zákazník, který je spokojený, tak s námi jezdí a je vše v pořádku. Bohužel, žádná CK není schopná donutit zákazníky, kteří byli spokojeni, aby napsali kladnou recenzi :-). Zákazník, který má horší fyzickou zdatnost, tak samozřejmě stihne méně ujít, než zákazník, který je zvyklý na výšlapy. Delegát jde se zákazníky vždy na nejvyšší vrchol a jde za nimi, máte dvě části, jedna je jednodušší a ta druhá je těžší.
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

Simona Jonášová

Hezky den, 20.7. jsem zakoupila vouchery a vyplnila rezervaci, dosud nemam od ck, krome potvrzeni o vyplneni rezervace, zadnou dalsi reakci. Je moje rezervace v poradku?

Slevomat.cz

Dobrý den, CK by Vám ještě měla poslat smlouvu a další informace se obvykle posílají v týdnu před odjezdem. Hezký den, Tereza.

Honza Šindelář

Dobry den, chtel bych se zeptat, kolik mate jeste volnych mist na zajezd k Medvedi soutezce 5.8.17? Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, všechna místa jsou v tuto chvíli bohužel rezervována. 3 místa se ještě mohou uvolnit v případě, že rezervace nebude zaplacena. Hezký den, Tereza.

monika sobotková

Dobrý den, včera jsem odeslala platbu, ale protože jsme si vybrali termín 29.7. obávám se zda se vše papírově stihne.Píšete, že pak mám ještě podepsané zasílat zpět a pak teprve rezervovat termín.

CK Metal

Dobrý den,

smlouvu stačí zaslat emailem. Termín musíte rezervovat ihned.
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

Pavlína

Dobrý den, chci se zeptat, až 16.9. ráno pojedeme do Rakouska, ale chci vědět, v kolik z Rakouska odjezd do Brna a v kolik budeme v Brne? Moc děkuji jsem neslysici

CK Metal

Dobrý den,

odjíždíte v 05:00hod. ráno a přijíždíte v 09:00hod.
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

Kateřina

konkrétní čas a místo odjezdu a příjezdu z Prahy, datum 29.7., děkuji

CK Metal

Dobrý den,

příjezd do Prahy 00:00hod.

Bc. Alexandra Konvalinková
Vedoucí cestovní kanceláře
Tel.: +420 547 385 464

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru