Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Skvostný wellness pobyt v Beskydech: Léto pravé či to babí ve 4* hotelu Čeladenka

4,5 / 5 Horský hotel Čeladenka**** Čeladná (mapa) 67 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Sylva Thielová

Dobrý den, byl by volný termín od 16.8–18.8.2017 , 2× dvoulůžkový pokoj se snídaní. Chtěla bych koupit voucher.
Děkuji Thielová

Slevomat.cz

Dobrý den, pro rychlejší ověření volného termínu přímo kontaktujte recepci hotel. Já se vám pokusím usnadnit práci aspoň připsáním emailové adresy a telefonního čísla přímo sem do odpovědi. Email a telefon: hotel@celadenka.cz
+420 591 160 160

Marie Horychová

Dobrý den. Křížkové lázně mám letos naplánované na září. Měla bych zájem strávit je u vás v Čeladné jsem po obou endoprotézách kyčelních kloubů. Mam pojištovnu 211.Děkuji Horychová

Martin

Dobrý večer,
Máte ještě nějaký volný pokoj v termínu Od 31.7.2017 do 4.8.2017 ?? Chtěl bych koupit voucher děkuji pěkně předem za odpověď.

Vlasta Niklová

Dobrý večer, byl by volný termín na pobyt 13.8.-18.8., dvoulůžkový pokoj s polopenzí? Děkuji Niklová

Urbankova

Dobrý den,
Lze pobyt při 3 dospele osoby? Dekuji Urbánková

Horský hotel Čeladenka****

Dobrý den,
ano lze. Pro více informaci kontaktujte prosím hotelovou recepci na hotel@celadenka.cz.
S pozdravem recepce hotelu Čeladenka

Jana Urbankova

Dobrý den , lze pobyt na 3 noci s polopenzi a cena by byla kolik? Děkuji Urbánková

Slevomat.cz

Dobrý den paní Urbánková,

samozřejmě je možné dokoupení jedné noci za 990 Kč/osoba/noc. :)

 Anička

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru