Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Parádní dovča pro dva či celou rodinu v Orlických horách s letním grilováním

4,2 / 5 Chata pod sjezdovkou Orlické hory (mapa) 85 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Lukáš

Dobrý den Mám dotaz na rezervaci na vouchery Slevomatu na 2 noci 2 dospeli + 1 dite na termín od 23.8. do 25.8.2017

Chata Pod Sjezdovkou

Dobrý den, ano, volno máme. Velice ráda se Vám budu věnovat na tel. čísle 778 759 009. Hor­ská, manager penzionu Až si osobně domluvíme předběžnou rezervaci, poté si teprve zakupujte vouchery. Děkuji

Martina Šimková

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda je ještě volný pokoj v termínu 1.-3. 9. 2017? Děkuji.

Chata Pod Sjezdovkou

Dobrý den, ano, volno máme. Velice ráda se Vám budu věnovat na tel. čísle 778 759 009. Hor­ská, manager penzionu

Portašík

Mám dotaz na rezervaci na vouchery Slevomatu na 2 noci, 1 × 2 + dítě a 1 × 2 dospělí na termín od 22.8. do 24.8.2017

Chata Pod Sjezdovkou

Dobré ráno,
Vámi poptávaný termín volný je, ale prosím nejprve o tel. spojení 778 759 009 či emailové spojení penzioncenkovice@gmail.com než byste zakupovali vouchery, aby volné kapacity ještě byly. Děkuji Horská, manager penzionu

Petra Šimčikova

Dobrý den chtěla jsem se zeptat, jestli by jste meli volne dva pokoje v terminu od 7.9–10.9.predem dekuji za odpověď, s pozdravem Petra Simcikova

Chata Pod Sjezdovkou

Dobrý večer, ano, Vámi poptávaný termín na dva pokoje je volný. Prosím, než zakoupíte patřičné vouchery, aby jste mě kontaktovala nejprve telefonicky a to na čísle 778 759 009. Děkuji Horská, manager penzionu

Jaroslava Kubová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda-li máte volný dvojlůžkový pokoj v termínu od 13.8 do 16.8. Děkuji Kubová

Chata Pod Sjezdovkou

Dobrý den,
ano, Váš poptávaný termín zatím volný je. Pokud budete zakupovat voucher, prosím, nejprv se se mnou spojte telefonicky a to na čísle 778 759 009. Děkuji Horská, manager penzionu

petra

Dobry den chtěla jsem se zeptat jestli mate volne dva pokoje v terminu od 7.9.-10.9.předem dekuji s pozdravem Petra Simcikova

Chata Pod Sjezdovkou

Dobrý večer, ano, ve Vámi poptávaném termínu volno máme. Pokud budete mít o pobyt zájem, prosím, kontaktujte mě na email či telefonicky na čísle 778 759 009. Hezký večer Horská manager penzionu

Kristýna Nováková

Dobrý den, máte do konce srpna ještě nějaký volný pokoj na 4 dny pro 2 osoby (+miminko a pes )? Děkuji za odpověď. Nováková

Chata Pod Sjezdovkou

Dobrý den,
poptávaný pobyt na 3 noci / 4 dny pro 2 osoby + miminko a pejsek jsou volné následující termíny = 18.8.-22.8., 25.8.-28.8., 26.8.-31.8.respektive do 3.9. Prosím spojte se se mnou telefonicky, kdy si můžeme říci více. Budete mít nějaký preferovaný termín, na který si budeme moci ověřit předběžné rezervace jiných hostů. S pozdravem Renáta Horská, manager penzionu 778 759 009

Jan Prchlik

Dobrý den, máte volný rodinný pokoj v termínu od 11.8–13.8 pro 2 dospělé a 2 děti (4+8let)? Děkuji

Chata Pod Sjezdovkou

Dobré ráno, ano ve Vámi poptávaném termínu volno máme. Prosím, kontaktujte mě telefonicky na čísle 778 759 009. Děkuji Horská, manager penzionu

Michal Dvořák

Dobrý den, mate volný termín od 24. 8.do 27. 8. (3 noci) pro dva dospělé a jedno dítě do jednoho roku? Díky. Dvorak.

Chata Pod Sjezdovkou

Dobrý den, Vámi poptávaný termín je volný a jde o poslední pokoj. Pokud pobyt budete mít stále zájem, kontaktujte mě na tel. č. 778 759 009 . S pozdravem a přáním hezkého dne Renáta Horská, manager penzionu

Stříteský

Dobrý den,
máte volno v období mezi 29.7 a 4.8. pro jednoho dospělého a děti 11 a 8 roků? Bylo by to na 4 dny (3 noci), je možnost půjčit si někde kola?
Děkuji Stříteský

Chata Pod Sjezdovkou

Dobrý den, velice nás těší Váš zájem o pobyt v našem penzionu Chata pod sjezdovkou Čenkovice. Vámi poptávaný termín je bohužel již plně obsazen. Velice ráda bych Vám nabídla jiné termíny, pokud by z Vaší strany přicházelo v úvahu. Hezký a pohodový den Renáta Horská, manager penzionu 778 759 009

Jaroslava Sklenářová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda máte volný pokoj pro dvě osoby v termínu 24.7. – 27.7.?? Předem děkuji za odpověď Sklenářová

Chata Pod Sjezdovkou

Dobrý den, Vámi poptávaný termín volný je. V případě zájmu o ubytování mě kontaktujte na tel. č. 778 759 009. Hezký den a s pozdravem Renáta Horská, manager penzionu

Jitka Linhartová

Dobrý den,máte volný termín první týden v srpnu na 4dny?A kolik je potřeba woucherů když jsme 2 dospělí a dvě děti 12 a 8let.Děkuji za odpověd-Linhartova

Chata Pod Sjezdovkou

Dobrý den, ano, volno máme, ale jde o poslední volné ubytovací kapacity. Prosím než objednáte voucher kontaktujte mě telefonicky na tel. č. 778 759 009. Vou­cher se zakoupí pro 2 + 1 na 3 noci / 4 dny a druhé dítko budete doplácet na místě při příjezdu dle ceny uvedených na slevovém portálu. S pozdravem a přáním hezkého a pohodového pátečního odpoledne Renáta Horská, manager penzionu, 778 759 009

Eliška Čelleňuková

Dobry den, mela bych zajem o ubytovani pro dve osoby a dvouleté dite v terminu kdykoliv od 29.7. do 6.8. Mate volny pokoj, a lze vouchery spojit a pobyt vice dni? S dvouletym ditetem musime koupit voucher pro dite do 11,9 let nebo staci ten prvni? Dekuji Čelleňuková

Chata Pod Sjezdovkou

Dobrý den, ano, volné kapacity ještě máme. Vouchery lze kombinovat (spojit). S dvouletým dítkem budete zakupovat voucher vždy jen pro 2 osoby a na určitý počet nocí, jelikož u nás dítko do 2,9 let má pobyt zdarma bez nároku na stravu – tu lze dokoupit . Pokud budete zakupovat vouchery, spojte se nejprve se mnou a to na tel. č. 778 759 009, abychom předběžně rezervovali termín. S pozdravem a přáním hezkého večera Horská, manager penzionu 778 759 009

Zdenek Pechman

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat jestli je možné ubytování 5 členné rodiny (děti 10,5,3) v termínu 28.7–30.7.2017. Pokud ano jaká bude výsledná cena?
 Děkuji

Chata Pod Sjezdovkou

Dobrý den, ano volno máme a to po ověření předběžných rezervací v pokojích standard, které jsou nabízeny při využití nákupu voucheru ze slevového portálu. Prosím kontaktujte mě na tel. č. 778 759 009. Děkuji Horská, manager penzionu

Stanislav Mašek

Dobrý den, termín 9.-12.8. pro 2+2 děti – je volná kapacita?
Děkuji. Standa

Chata Pod Sjezdovkou

Dobré ráno, velice nás těší Váš zájem o ubytování v našem rodinném penzionu Chata pod sjezdovkou Čenkovice, Vámi poptávaný termín je volný. Pokud se o ubytování u nás rozhodnete, prosím, až budete zasílat žádost o rezervaci, uveďte mi též u počtů osob – dětí – jejich věk, pro nabídnutí vhodných pokojů. Děkuji a obracet se na mě můžete na emailu penzioncenkovice@gmail.com nebo telefonicky na 778 759 009

Lenka Čemáková

Dobrý večer.je nějaký volný termín v období od 20.8–27,8 na 4 dny tři noci

Chata Pod Sjezdovkou

Dobrý večer, Vámi poptávaný termín je stále volný. Prosím napište nám na náš email s přesnými požadavky na ubytování – počet osob + děti (jejich věk) a preferovaný termín. Děkuji Horská, manager penzionu 778 759 009

Lenka

Dobrý den,
mohu se zeptat zda máte volno v období 3.7.- 8.7.2017
Předen děkuji Drekslerová.

Chata Pod Sjezdovkou

Dobré ráno, mohu si pro Vás ověřit předběžné rezervace ve Vámi poptávaném termínu. Nevím v tuto chvíli pro kolik osob pobyt poptáváte. Mohu Váš poprosit o telefonický kontakt. Děkuji Renáta Horská, manager penzionu 778 759 009

Katka Pospíšilová

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda máte volný termín od 26.6. do 29.6. a jestli je možné pro jednu osobu upravit bezlepkově večeře. Pečivo mám vlastní, děkuji za odpověď a přeji pěkný den, Pospíšilová

Chata Pod Sjezdovkou

Dobrý den, ano, ve Vámi poptávaném termínu volno máme. Pro jaký počet osob budeme pobyt zajišťovat??? Bezlepková dieta není problém. Pokud Váš zájem o pobyt stále trvá, prosím, učiňte objednávku na naší emailové adrese – penzioncenkovice@gmail.com nebo přímo se mnou na tel. č. 778 759 009. S poz­dravem a přáním sluníčkového dne Renáta Horská, manager penzionu

Pavel

Dobrý den, měli bychom zájem o ubytování od 6.7. do 9.7. pro dvě osoby. Máte prosím volno?

Chata Pod Sjezdovkou

Dobrý večer, ano Váš poptávaný termín je volný. Rezervace je možná na tel. č. 778 759 009 nebo na adrese penzioncenkovice@gmail.com. S pozdravem Renáta Horská, manager penzionu

Renata

Dobrý den, chtela bych se zeptat, zda mate volno pro dva dospele a dve deti (6 a 10let) v terminu 30.6.-2.7. Popr. 7.7.-9.7..Dekuji Kyvirova

Chata Pod Sjezdovkou

Dobrý den, Vámi poptávaný termín 30.6.-2.7. je volný. Pokud projevíte o pobyt zájem, prosím kontaktujte mě na emailové adrese penzioncenkovice@gmail.com nebo na tel. č. 778 759 009. Děkuji za Váš zájem o ubytování a s pozdravem Renáta Horská, manager penzionu

Veronika

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli máte volný dvojlužkový pokoj v období od 3.7. na tři dny.
Děkuji Křížová

Chata Pod Sjezdovkou

Dobrý den, velice nás těší Váš zájem o ubytování v našem rodinném penzionu Chata pod sjezdovkou Čenkovice. Vámi poptávaný termín je volný ve dvoulůžkovém pokoji s kuchyňským koutem, který přes slevový portál normálně nenabízíme, ALE VÁM HO RÁDA NECHÁM K DISPOZICI. Máte ho tedy předběžně rezervovaný. Určitě mě kontaktujte na tel. č. 778 759 009. Děkuji Horská, manager penzionu

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru