Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Jízda v novém Ferrari 458 Italia nebo v Lamborghini Gallardo LP560–4 vč. paliva

4,5 / 5 SportDrive.cz (4 pobočky) Popůvky  (mapa) 193 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Ondra

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda je součástí sprint, kde lze vyzkoušet maximální rychlost vozu. Díky za odpověď

SportDrive.cz

Dobrý den, Ondro,

děkuji za zaslaný dotaz. Celá naše trasa vede po běžných komunikacích, maximální rychlost tedy bohužel nebude možné vyzkoušet. Mohu Vám ale říct to, že zážitek v tomto autě není to, jet 330 km/h. To jenom držíte volant rovně a bojíte se, aby se něco nestalo. Zážitek je, zažít to zrychlení z malé rychlosti, zažít to, jak auto naprosto neskutečně drží v zatáčce, zažít to, jak po projetí zatáčky sešlápnete plyn a 570 koní Vás přimáčkne do sedačky, zažít ten hlasitý zvuk, kdykoliv se dotknete plynu. Toto všechno s naším zážitkem zažijete a věřte mi, je to opravdu velký zážitek :)

Přeji pěkný víkend

Zapletal

Marián Dekiš

Dobrý den dostal jsem na narozeniny od přítelkyně voucher na jízdu ve Ferrari 458 nebo Lamborghini Gallardo a chci se zeptat voucher má platnost 31.10.2017 a termínu do té doby je cca 8dni v Ostravě a jelikož nedokážu si to naplánovat moje otázka zní dá se voucher převést na příští rok nebo co se s tím dá popřípadě dělat ? V okolních městech je to samé. Děkuji za odpověď

SportDrive.cz

Dobrý den,

děkuji za zaslaný dotaz. Zavolejte nám prosím na telefonní číslo 702 840 841, domluvíme se na prodloužení poukazu.

S přáním pěkného dne

Zapletal

Matěj Hloch

Chtěl bych se zeptat jestli se dá jízda 2×30min. v obou autech koupit včetně spolujezdce a řidiče nebo jen řidiče

SportDrive.cz

Dobrý den,

děkuji za zaslaný dotaz. Pokud zakoupíte variantu 2× 30 minut v obou autech, můžete si zvolit, zda pojedete na sedadle řidiče, či spolujezdce. Není však možné, aby zákazník zabral obě místa. Auta jsou pouze dvoumístná a v autě musí vždy sedět i instruktor.

S přáním pěkného dne

Zapletal

Romana

Dobrý den,
chtěla bych koupit poukaz pro přítele, který není Čech, je i přesto možná varianta poukazu s řízením vozidla? Děkuji

SportDrive.cz

Dobrý den,

děkuji za zaslaný dotaz. Pokud má platný ŘP i pro ČR, tak není problém. Naši instruktoři se dorozumí anglicky.

S přáním pěkného dne

Utěšený

Jiří Hájek

Dobrý den, uvažuji o koupi v Ostravě, ale chci vědět, kde se bude jezdit? Pouze na veřejných komunikacích?

SportDrive.cz

Dobrý den,

děkuji za zaslaný dotaz. Jízda je vždy v běžném provozu, jak na dálnici, tak i na okresních cestách. V případě, že máte zájem o konkrétní trasu, informujte nás na e-mail info@sportdrive.cz a my Vám trasu zašleme.

S přáním pěkného dne

Utěšený

Michal

Dobrý den, chci se zeptat na varintu řidič,mam zájem o zakoupení 30 min.pro otce jako dárek v Olomouci.
Doba 30 minut je včetně školení nebo se počítá 30 minut čistá jízda. Lze z důvodu blížícího se podzimu v případě obsazenosti a špetného počasí prodloužit na další sezonu?
Děkuji za odpověď.

SportDrive.cz

Dobrý den,

děkuji za zaslaný dotaz. Instruktáž a seznámení se s vozidlem se do času jízdy nezapočítává. Máme určené okruhy, okruh na 30 minut má něco málo přes 30 km, záleží tedy na rychlosti jízdy, většina řidičů však okruh zajede za 30 minut. Určitě je možné dohodnout i prodloužení poukazu.

S přáním pěkného dne

Utěšený

Pavel

Dobrý den,
před měsícem jsem si zakoupil voucher, dnes jsem měl mít jízdu a byla mi zrušena dvě hodiny před jízdou (!!!!) z důvodu špatného počasí s tím, že nový termín můžu mít nejdříve až za 5 týdnů. Jakou mám jistotu, že za těch 5 týdnů mi termín opět nezrušíte? Ke všemu to už bude říjen =podzim, déšť, mlhy možná sníh…Zvažuji, že si nechám vrátit peníze…

SportDrive.cz

Dobrý den,

děkuji za zaslanou zprávu. Bohužel v případě nepřízně počasí (silného deště, vody na vozovce atd.) se jízdy ruší, jelikož je jízda velmi nebezpečná a jízdu by jste si neužil. Bohužel nejsme schopni ovlivnit počasí, proto Vám nemůžeme zaručit, že se situace nebude opakovat. Přes 90% dnů kdy jezdíme, je pěkné počasí, proto si myslím, že by jste měl velkou smůlu, kdyby na Vás vyšlo špatné počasí 2× po sobě, bohužel i to se může stát. Případně je možné domluvit prodloužení poukazu i do další sezóny.

S přáním pěkného dne

Utěšený

Lenka

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat. Ferrari se řídí? Nebo jste jen spolujezdec.

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Lenko,

zda budete řidič či spolujezdec záleží na zakoupené variantě, kterou v nabídce vyberete :)

Přeji hezký den, Monika, Slevomat.cz

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru