Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Šestiměsíční online kurz italštiny + 1 přístup pro druhou osobu zdarma

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Kateřina

Dobrý den, druhý voucher musí druhá osoba uplatnit souběžně se mnou, nebo si může začít studovat kdy bude chtít – a poběží jí 6 měsíční doba od její aktivace nezávisle na mně? Děkuji.

Speaking Friends

Dobrý den, paní Kateřino. Dárkový voucher musí druhá osoba uplatnit do dvou týdnů, od kdy Vy uplatníte originální voucher. Ano, poběží pak plná 6-ti měsíční doba.

Helena Hášová

Nevidím na slevomatu číslo voucheru. Kde ho najdu?

Speaking Friends

Dobrý den,
Voucher Vám přijde od Slevomatu přímo na email.
V případě, že Vám nedošel se prosím kontaktujte přímo se Slevomatem:

https://www.slevomat.cz/kontakt

S pozdravem

Jana

Dobrý den,

akce platí do 30.9, tímto datem se mi kuzr uzavře nebo je toto datum myšleno, jako datum, do kdy si můžu voucher koupit?

Speaking Friends

Dobrý den, paní Jano. Je to datum, do kdy je možné si voucher koupit. Od momentu uplatnění voucheru získáváte vždy plných 6 měsíců přístupu do kurzu. Těšíme se na Vás :-)

Drahoslava Rezkova

Dobry den.
Mohu použít ten druhý voucher,který je v ceně také pro sebe na jiný jazyk?
Děkuji D.R.

Speaking Friends

Dobrý den. Děkujeme za dotaz. Druhý voucher musí být použitý druhou osobou. Tuto akci totiž nabízíme, protože věříme, že ve dvou se učí lépe :-) Děkujeme za pochopení.

Honza

Mám již zakoupen 6ti měsíční kurz, který právě probíhá. Pokud zakoupím ještě jeden voucher, je možné pomocí něj můj kurz o 6 měsíců prodloužit?

Speaking Friends

Dobrý den, pane Honzo. Ano, je to možné. Je však potřebné zakoupit voucher pro stejný jazyk. Přejeme příjemné učení :-)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru