Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Praktické stolky na notebook na gauč nebo do postele

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Martin Syrovátka

Dobrý den. Dá se kufřík „odepnout“ ? Děkuji

Modom

Dobrý den, kufřík je napevno, odepnout nelze. S pozdravem Modom

Martin Syrovátka

A ještě jeden dotaz, v hodnocení vidím i jednu kritiku, viz. níže její kopie. Skutečně na dvou šroubech nejsou matky a přesto by podle Vás měla být konstrukce stabilní a neměla se „povolovat“ ? Děkuji

Komentář z jednoho hodnocení:
Líbil by se mi, kdyby byl kvalitně vyroben.
Stolek má na každé straně 2 klouby tj. 4 šrouby ale bohužel jen 2 matky. Bylo mi sděleno že to tak je OK, že ten druhý kloub drží na šroubu i bez matky … no škoda, takový nedodělek. ( Ne, opravdu mi to nepřipadá jako dobré řešení. … už proto že jsem to koupila pro tělesně postiženého a potřebovala bych aby to 100% drželo a nemusel to nikdo chodit rovnat pokud by se nezajištěný kloub pootočil nebo šroub povytáhl.)

Modom

Dobrý den, o této připomínce víme a evidujeme ji jako prozatím jedinou. Po nastavení stolku na polohu, která vám vyhovuje je stolek stabilní, i při občasném přenastavením šrouby ve dřevě dobře drží a nepovolují se. Neevidujeme žádnou reklamaci tohoto typu. S pozdravem Modom

Martin Syrovátka

Dobrý den. bylo by možné při koupi nechat vystavit doklad na firmu? Děkuji

Modom

Dobrý den, ano, doklad na firmu není problém. S pozdravem Modom

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru