Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Do Jeseníků ve dvou nebo s rodinou: Polopenze, jízda na koni a vstup do zooparku

4,3 / 5 Penzion Pohoda Jeseníky (mapa) 44 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Barbora Klímková

Dobrý den, máte ještě volný termín od 28.7. na 4 dny anebo 6 dní pro dvě osoby, prosím?Děkuji za odpověď.

Penzion Pohoda

Dobrý den,
v daný termín ještě volné pokoje máme. Prosím o zkontaktování na mail uvedený u nabídky.
Děkuji Stašová

Monika Mendlíková

Dobrý den, máte prosím volný termín od 7.8–10.8 pro dvě osoby a dítě 9let,děkuji.Men­dlíková

Penzion Pohoda

Dobrý den paní Mendlíková,
v daný termín 3-lůžkový pokoj volný ještě máme. V případě zájmu mne prosím kontaktujte na mail info@pohodapenzion.eu.
Děkuji Stašová

Anna

Dobrý den, jsme 2 dospělí a 1 dítě 7 let ,máte prosím volno v termínu 29.7.-4.8. na 4 dny? děkuji za odpověď.

Penzion Pohoda

Dobrý den,
v daném termínu máme volný poslední pokoj. Prosím o informaci ohledně přesného termínu na mail uvedený u nabídky. Děkuji Stašová

Michaela Grofová

Dobrý den máte volný ještě nějaký termín v srpnu?pro dospělé a 2 děti . 4 a 1 rok?

Penzion Pohoda

Dobrý den paní Grofová,
ano v srpnu ještě volné termíny jsou. Prosím informujte mne na mail info@pohodapenzion.eu o jaké termíny by jste měli zájem.
Děkuji Stašová

Petr Pešl

Dobrý večer. Máte prosím ještě volný termín od 14.8 na šest dní… bylo by nás:4dospely a dvě děti do 15let. Jestli by to šlo,chtěli by jsme dva pokoje. Děkuji za odpověď 😃

Penzion Pohoda

Dobrý den,
termíny ještě nějaké volné jsou, Prosím o informační mail na info@pohodapenzion.eu.
Děkuji Stašová

Tatiana Šormová

Zdravím.
Na voucheru máte napsáno 3 dospělí + dítě do 11let zdarma, ale ubytování máte napsáno pro 2 osoby dospělé????

Penzion Pohoda

Dobrý den paní Šormová,
omlouvám se, ale u nabídky je napsáno 2 dospělí + dítě do 14,99 let zdarma.
V případě dotazů mne kontaktujte na mail uvedený u nabídky.
Děkuji Stašová

Miloslava Karamonová

Dobrý večer,
máte prosím ještě volný termín od 9.8.-do 14.8.17 pro dva dospělé
a 3 děti, které jsou ve věku 9,1o, a 14. let?
Předem děkuji za odpověď,Karamonová

Penzion Pohoda

Dobrý den paní Karomonová, ano v daném termínu volné pokoje ještě máme. Jednalo by se o 4-lůžkový pokoj s přistýlkou. Prosím o informaci, zda se jedná o děti ve věku 9,10,14 let. V případě zájmu mne prosím včas kontaktujte na mail info@pohoapenzion.eu.
Děkuji Stašová

Mia

Dobrý den. Prosím Vás, máte volný termín od 1.8. do 4.8.2017 pro dvě osoby? Děkuji za odpověď.

Penzion Pohoda

Dobrý den, ano v daném termínu máme volný poslední 2-lůžkový pokoj. V případě zájmu prosím o rezervaci na mail info@pohodapenzion.eu.
Děkuji Stašová

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru