Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Dovolená na Jižní Moravě pro dva: Výborné jídlo, víno i letní koupání

4,1 / 5 Hotel Panon*** Jižní Morava (mapa) 184 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Lucie Opavová

Dobrý den, mám zájem o termín 22.9.2017 , volala jsem si na hotel a v tento den je možný nástup, mají volný termín pro 2 dosplěé a 2 děti. Na rezervaci mi tento termín, ale rezervovat nejde :(
Opavová

Hotel Panon***

Dobrý den, hotel ověřoval dostupnost na slevomatu. Tento termín byl dostupný, S pozdravem hotel Panon

Veronika

Dobrý den, co znamená rozšířená kontinentální snídaně? Děkuji

Hotel Panon***

Dobrý den, snídaně je formou švédského stolu. S pozdravem hotel Panon

Pavla

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat jestli mate volný termín od 25.7–2.8 pro 2 osoby.Děkuji Hronkova.

Hotel Panon***

Dobrý den, volná kapacita je přímo na slevomatu online rezervace. Pokud není volno, je bohužel hotel pný a nejsou volné pokoje. S pozdravem hotel Panon

TeRíí Kučerová

Online rezervačního formuláře jsem si samozřejmě všimla, ale právě v něm nejde vybrat termín od pátku do neděle, i když je celý týden před víkendem i po víkendu volný… Lze vybrat pouze od čtvrtka do soboty nebo od neděle do úterý, od soboty do pondělí… Máte to tak ve všech možných termínech až do září… Nechápu tedy proč je vaše nabídka v sekci Víkendové pobyty, když si víkendový termín není možné rezervovat…

Hotel Panon***

Dobrý den, akce na slevomatu běží již delší dobu. Běží rovněž i na jiných slevových portálech jiné akce. Po víkendových je poptávka a jsou dřív vyprodané bohužel. Hotel má rovněž smlouvy s cestovními kancelářemi a jezdí na něj individuální klientala a dělá firemní akce. Žádané termíny jsou rychle prodané. S pozdravem hotel Panon

TeRíí Kučerová

Dobrý den, z jakého důvodu není možné si rezervovat pobyt od pátku do neděle?

Hotel Panon***

Dobrý den, volná kapacita je přímo na slevomatu online rezervace. Pokud není volno, je bohužel hotel plný a nejsou volné pokoje, proto se není možné ubytovat. Hotel má jen určitý počet pokojů a pokud se prodají, není roztahovací. S pozdravem hotel Panon

Lenka K.

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat do kdy (po závazném objednání) musí voucher uhradit ? K.L.

Hotel Panon***

Dobrý den, jaké podmínky má slevový portál slevomat, najdete na jejich stránkách a informacích. S pozdravem hotel Panon

Regina Štenclová

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat,jestli máte ještě volný pokoj pro 3osoby v termínu mezi 25.7–5.8.Děkuji

Hotel Panon***

Dobrý den, nově funguje možnost online rezervace, kde vidíte přesně, které termíny jsou volné. S pozdravem hotel Panon

Aleš

Dobrý den, je možno zajistit bezlepkovou a bezmléčnou stravu? Děkuji

Hotel Panon***

Dobrý den, anoo samozřejmě po nahlášení v restauraci. S pozdravem hotel Panon

Pavla Fiury

Dobrý den, je možné zakoupit ubytování 2 dosp.+ 1 dítě 14 let + 1 dítě 8 let dohromady? Kolik bude cena, když je 3 zdarma? děkuji

Hotel Panon***

Dobrý den, hotel disponuje pouze dvou a třílůžkovými pokoji. V balíčku je 3.osoba zdarma ve třílůžkovém pokoji. Pokud je více osob, doporučujeme zakoupit další poukaz. S pozdravem hotel Panon

Pavel Volf

kolik se bude doplacet za dite 8 let za jidlo akoupaliste na pul dne kdyz pobyt ma zdarma dekuji

Hotel Panon***

Dobrý den, doplatek za polopenzi za dítě je 120,–Kč/os./den, koupaliště půl dne 60,–Kč/os. S pozdravem hotel Panon

Petr Hušek

Dobrý den,
chtěl bych si u vás zarezervovat pobyt,ale platba převodem není možná což se mě
ještě nikdy nestalo elektronické bankovnictvy nemám a pořizovat si je nebudu,jak to mohu uhradit. Děkuji za odpověd.

Hotel Panon***

Dobrý den, pokud kupujete balíček na Slevomatu, mají určené platební podmínky oni. Musíte kontaktovat je. S pozdravem hotel Panon

Denisa Skácelová

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na kolik by vyšlo ubytování s polopenzí pro 2 dospělé a 2 děti ve věku 5 a 3 roky.Děkuji Skácelová

Hotel Panon***

Dobrý den, případě že využijte třílůžkový pokoj doplatíce pouze stravování. Prosím dotazy tohoto typu přímo zasílat na:
 info@hotelpanon.cz

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru