Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Tisk 10 velkoformátových fotek na lesklém papíře

4,8 / 5 Tiskařík Jaroměřice nad Rokytnou  (mapa) 171 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Eva Laňová

Dobrý den,
ráda bych si objednala fotky 20×30 cm, ale celkem 20 fotek, ale pokud si voucher koupím 2×, tak tam budu platit 2× poštovné a to mi přijde zbytečné, prosím o radu , jak to mám udělat, moc děkuji Eva

Tiskařík

Dobrý den, Evo, cena voucheru je bohužel nastavena takto na pevno a nejde měnit. Děkujeme za pochopení.

Lenka Škabradová

Dobrý den, pochopila jsem to správně, že za 149 Kč je tisk 10 fotek a i poštovné, ano? Děkuji za odpověď.

Tiskařík

Dobrý den Lenko, cena je uvedena včetně poštovného.

Rudolf Penkala

Dobrý den,
jelikož některé fotografie, které bych chtěl nechat vytisknout nemám uložené nikde na disku, ale už pouze nahrané na internetu, chci se zeptat zda kvalita bude dostačující. viz odkaz http://rudlous.rajce.idnes.cz/Putovani_od_Jistebniku_k_Ostrave_3.6.2017/#P1040199.jpg Jednalo by se o velikost tisku 20×30.
Děkuji a přeji příjemný den Rudolf.

Tiskařík

Dobrý den, rozlišení fotografií je pro rozměr 20×30 cm dostačující. Pěkný den.

Petr

Dobrý den,když jsi dneska koupit voucher na Slevomatu.Jak dlouho je voucher platný?Kdo kdy musim u firmy Tiskařík.cz si nechat udělat fotky?
Diky za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Petře,

voucher je platný do 31.8.2017. To je tedy datum, do kdy musíte voucher uplatnit.

Baru ze Slevomatu

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru