Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Rodinné léto v Krkonoších až 2 děti do 7,9 let s ubytováním i půjčením kol zdarma

4,5 / 5 Hotel Helena Rokytnice nad Jizerou (mapa) 53 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Blanka Nepovímová

Dobrý den,měli by jste prosím volno od 14,8.-20.8.2017.Dva dospělý a 1 dítě?Děkuji Nepovímová

Hotel Helena

Dobrý den
bohužel tento termí již plně obsazen

Monika

Dobrý den. Máte prosím volný termín od 14.8. do 19.8. pro dvě osoby? Děkuji Snopkova

Hotel Helena

Bohužel , volno pouze v termínu 06.07.-13.07.

Eliška Čelleňuková

Dobry den, mela bych zajem o pobyt dva dospely a dvoulete dite na tyden a to kdykoliv od 29.7. do 6.8. Meli by jste volno? Dekuji

Hotel Helena

Ano, rezervace je potvrzena, čekáme na kód voucheru

Nagyová

Dobrý den, uvažujeme o koupi voucheru na ubytování pro 2 dospělé a 2 děti ( 2, 4 roky) Je penzion vybaven pro malé hosty? Dětský koutek, dětské hřiště, dětské porce, jídelní židličky, postýlky nebo nočník? Děkuji Nagyová

Hotel Helena

dobrý den,
máme klouzačku, houpačky a trampolínu venku a uvnitř je rovněž dětský koutek …

Pavel Bureš

Dobrý den, je ještě nějaký volný větší pokoj nebo apartmán na termín od 5.8.-12.8.
Měli by jsme zájem o 6 nebo 7 denní pobyt.
Jsme dva dospělí a 5 dětí ve věku 13,9,7,4,a 2roky.
Děkuji Bureš

Hotel Helena

Zdravím , prosím zavolejte mi na 604246873..děkuji P.Štens

Tereza

Dobrý den, máte volná místa 24.7.-28.7.2017?
děkuji za odpověď

Hotel Helena

Dobrý den,

bohužel tento termín již obsazen, děkuji za pochopení

Jakub K

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat je u hotelu nějaké hřiště pro děti,nebo něco podobného?Na fotkách jsem nenašel Děkuji

Hotel Helena

Dobrý den,
mám skluzavku, houpačky a trampolínu

Petra

Dobrý večer, je možné zaplatit pobyt převodem z účtu na účet? Děkuji za odpověd.

Hotel Helena

Ano, dle instrukcí na slevomatu ..

Barbora

Dobrý den, chci se zeptat, zda by bylo možné využít voucher v termínu od 26.8. do 1.9., jednalo by se o balíček 7dní(6 nocí) pro 2 osoby. Děkuji. Kostková

Hotel Helena

Dobrý den, v termínu 26.08.-01.09. mám bohužel na hotelu skupinu … můžete o týden dříve ??

děkuji za odpověď

Petr Štens

Marek

Dobrý den, Mám dotaz, zda je ještě volný termín mezi 2. až 8.červencem za využítí slevového voucheru. Jednalo by se o 6. denní pobyt (5 nocí) 2 dospělí a 2 děti – 4 a 6 let.

Děkuji za odpověď

Hotel Helena

Dobrý den, bohužel až od 09.07. .....
Petr Štens

Rudolf Š.

Dobrý den,
uvažujeme o koupi týdenního pobytu v penzionu Helena. Máme roční dítě – jsou na pokojích ledničky (kvůli uskladnění příkrmů)? Pokud ne, je možné jídlo nechat po domluvě např. v lednici v kuchyni a potom si ho tam nechat ohřát?
Děkuji za informace.
R. Šťastný

Hotel Helena

ZDravím, ano určitě ohledně uskladnění příkrmů pro majé dítě rádi vyjdem vstříc…

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru