Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Wellness pobyt s možností využití pivních procedur pro dva v těšínských Beskydech

4,3 / 5 Wellness hotel Bahenec Beskydy (mapa) 25 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Teresa Křížová

dobry den , chtela bych se zeptat jestli mate volne terminy i prez tyden , jde mi o nabidku 3dny\2noci\, jedna se o 2 dospele osoby a 1 dite 11let a druhe15. dekuji za odpovedTeresa

Urbankova

Dobrý den , chci zakoupit pobyt u vas jsme 3 osoby jaká by byla cena a jak to koupit pres slevomat. Děkuji Urbánková

Pavla

Dobrý den, velmi se mi líbí váš hotel a moc se k vám těším, jen mě trochu udivují hrubé chyby na vašich webových stránkách. Není to škoda? Prosím neberte to jako výtku, ale myslím si, že to může některé klienty odradit.

Hotel Bahenec Wellness hotel

Dobrý den
děkujeme za upozornění.

Wellness Hotel Bahenec

Hana Kubíčková

Dobrý den, chtěla bych se zeptat ,jsem z Ostravy a nemám auto jak bych se k vám mohla dostat, děkuji za odpověď Kubíčková Hana

Hotel Bahenec Wellness hotel

Dobrý den,
můžet dojet vlakem do stanice Návsí a z vlakové nádraží Taxi, kteé vám zajistíme. Cena Taxi 250,– kč jedna jízda.

S přáním hezkého dne

Denisa Červenková

Dobrý de,
chtěla bych se zeptat, jestli by šla prodloužit platnost tohoto voucheru?
Děkji Červenková

Hotel Bahenec Wellness hotel

Dobry den, bohužel platnost akce nelze prodloužit. Jedna se o pobyty se slevou na určitě období.

Děkujeme za pochopeni

Wellness hotel Bahenec

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru