Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dámské letní šaty s tkaničkou

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Zdenka Kádková

Dobrý den
Šaty mi dorazily. Materiál i barva jsou v pořádku, nicméně střih těch mých se nějak nepovedl a ve velikosti XXL je jejich celková délka pouze 77 cm. Je to patrné i z délky sukýnky – 22 cm.
Předpokládám výměnu za delší, ale nechci platit další poštovné … jak mám postupovat?
 Děkuji

Moda62

Napište prosím na email: kontaktlinka@email.cz

Pavlína

Dobrý den, děkuji za upřesnění ohledně podkasání a ještě bych se ráda zeptala, jaká viskóza je použita – jestli je bavlněná nebo polyesterová, zkrátka jestli nejsou šaty „silonové“. Mockrát Vám děkuji za ochotu a odpověď.

Moda62

Dobrý den, polyester nepoužíváme. Jsou to přece jenom letní šaty a ,, silon,, na sobě v létě?

Pavlína

Dobrý den, níže se paní Gabriela ptá, jestli se stahují v pase – na obrázcích to vypadá, že se stáhne na bocích a pak jsou v pase podkasané – je to tak? To by se mi líbilo, nechtěla bych je rovné jen se stažením. Děkuji za informaci.

Moda62

Dobrý den, šaty se stahují pod pasem. Jsou dostatečně dlouhé, aby vrchní díl byl podkasaný.Takhle to bylo myšleno i při návrhu střihu.

Lída Oborníková

omlouvám se špatně jsem se podívala a již vidím požadovanou délku :-)

Lída Oborníková

Dobrý den, 97 cm jsou ve všech velikostech?

Kveta

Dobrý den,

šaty se mi líbí, ale jsem vyšší postavy a 97 cm je pro mne málo. Je možné za příplatek k voucheru ušít šaty stejného střihu, ale delší?

Moda62

Dobrý den, ano. Po objednání nám napište požadovanou délku na email.

Lenka Hornychová

dobrý den, jaký je střih na zadní straně. Píšete tílkový střih, tak jestli je to vzadu do oblouku více ke krku a nebo větší průramek

Moda62

Dobrý den, vzadu je do oblouku ke krku.

Gabriela

Dobrý den, jaká je prosím délka od ramen ke zdrhovací kaničce u velikosti S/M a L/XL? Stahuje se spíše na bocích nebo v pase?
Děkuji za odpověď

Moda62

Dobrý den,stahuje se spíše v pase.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru