Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Parádní vodotěsné pouzdro nejen na mobil: točte videa pod vodou

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Václav Páviš

Dobrý den, kdybych pouzdro objednal dnes a uhradil online, stihlo by do pátku přijít? A je to rychlejší přes poštu nebo zásilkovnu? Co expedujete dříve? Děkuji za odpověď. V. Páviš

Skvelykup.cz

Dobrý den, nemohu nic slíbit, ale je to možné odeslat č. poštou. Po objednání dostanete číslo kuponu, který začíná na 705...........
toto číslo nám pošlete na tel. číslo 777379869 k r­ychlejšímu vyřízení. Rokosová

Hana Křivánková

Dobrý den, vejde se do pouzdra telefon Redmi Note 4, 5.5" display, rozměry telefonu 76×150mm. Děkuji za odpověď.

Skvelykup.cz

ano vejde. R

Jiří Mihula

Toš nechci se hádat, ale už jsem si toto pouzdro tady koupil a LG G4 ani Huawei P 10 PLUS mi tam prostě nevlezou

Skvelykup.cz

Slevomat nás požádal o odpověď, nevím co na to napsat. asi jenom také se nechci hádat. R

Václav Kohl

Dobry den,
pořídil jsem si nový telefon Honor 8 Pro s obrazovkou 5,7", měl by se vejít do pouzdra?

Skvelykup.cz

Dobrý den, ten už se tam nevejde. Ivana

Jiří Mihula

Určitě se do tohohle pouzdra nemůže vlézt mobil s úhlopříčkou 5,5"
Podle mě max. úhlopříčka 5,2"

Skvelykup.cz

ano vejde. Rokosová

Verča Koubková

Dobrý den, vejde se do něj telefon 5,5"? Děkuji

Skvelykup.cz

Dobrý den, ano vejde. Ivana

Beáta Čejková

Dobrý den,
pouzdro bych chtěla pro bratra jako dárek. Zajímalo by mě, zda uvedené rozměry pouzdra jsou rozměry celého pouzdra nebo to jsou rozměry vnitřní – tzn. maximální rozměry mobilu, který se do pouzdra vejde?

Děkuji za odpověď, Beáta Čejková

Skvelykup.cz

Dobrý den, to jsou rozměry celého pouzdra. Rokosová

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru