Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Luxusní casina, přístav a okruh F1: víkendový výlet do Monaka vč. dopravy

3,9 / 5 NaVylet.cz Azurové pobřeží - Monako 74 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Eva Jirušková

Dobrý den, chci se ještě zeptat, zda mi bude stačit 50 eur pro dvě osoby za veškeré vstupy. Děkuji.

NaVylet.cz

Dobrý den,

záleží co všechno plánujete navštívit. Na vstupy + útratu doporučujeme 40 EUR / osoba. Děkujeme

Eva Jirušková

Dobrý den, chci se zeptat, zda mi stačí občanský průkaz a nebo jestli budu muset mit pas. Děkuji. S pozdravem Eva Jirušková.

NaVylet.cz

Dobrý den,

bude Vám stačit OP., Děkujeme za dotaz a budeme se na Vás těšit!

Kevin Jurík

Dobry den chtěl bzch se yeptat kde najdu čislo voucheru na https://www.slevomat.cz/sleva/1142003-zarijovy-vikendovy-vylet-do-monaka-s-dopravou

NaVylet.cz

Dobrý den, ohledně tohoto požadavku kontaktujte prosím přímo Slevomat viz: https://www.slevomat.cz/kontakt. Děkujeme

Aneta Matějková

Dobrý večer, součástí ceny je i ubytování?

NaVylet.cz

Dobrý den, tento zájezd je s nočními přejezdy, tedy ubytování není součástí programu. Děkujeme za dotaz a budeme se na Vás těšit!

Martina

Dobrý den,
potrvá tato nabídka ještě příští týden, pokud budou stále volná místa? Rádi bychom si zájezd pak zakoupili. Děkuji Nováková.

NaVylet.cz

Dobrý den, předpokládáme, že ano. Bude záležet na počtu volných míst. Děkujeme za dotaz a budeme se na Vás těšit!

Lucie

Dobrý den,
chci se zeptat, když budeme chtít strávit individuální volno na pláži, lze dojít pěšky na pláž, jak daleko se nachází? Je zpoplatněna? Děkuji. Chvojková.

NaVylet.cz

Dobrý den, pláž zpoplatněna není. Vzdálenost z města cca 500 – 1000 m dle místa, kde se budete nacházet. Děkujeme

Hana Svačinková

dobrý den jsem asi slepá ale nevidím od kdy do kdy je ten výlet do monaka , nástup praha a plzen , kdy a vkolik nástup a kde děkuji za odpověd
 Hanka

NaVylet.cz

Dobrý den, termín je 22–24.9.2017, Odjezd z Prahy (hlavní vlakové nádraží – autobusová zastávka před Fantovou kavárnou) v 17 hodin. Děkujeme a budeme se na Vás těšit!

Eva Jirušková

Dobrý den, chci se zeptat, jestli tato nabidka za 10 hodin opravdu končí? Nebude možnost prodloužení, když je potřeba 40 účastníků. Mám obavy, že to dnes zaplatím, a zájezd se zruší.
Děkuji za odpoveď.
S pozdravem Eva Jirušková.

NaVylet.cz

Dobrý den, nabídka bude s největší pravděpodobnosti prodloužena. Pokud jde o odjezd, tak Monako se nám zatím vždy na 100% naplnilo a odjelo.. Děkujeme za dotaz a budeme se na Vás těšit!

Irena

Dobrý den,chci se zeptat v kolik hodin je odjezd z Prahy?A z jakého místa?Děkuji ☺

NaVylet.cz

Dobrý den,

odjezd z Prahy – hlavní vlakové nádraží- zastávka před Fantovou kavárnou na magistrále (cca v 17 hodin). Děkujeme za dotaz a budeme se na Vás těšit.

Lucie Chvojková

Dobrý den,
chci se zeptat, zda stačí k vycestování platný OP nebo je potřeba mít pas? Někde jsem četla, že stačí OP, jinde že zase ne. Děkuji

NaVylet.cz

Dobrý den, ano OP je dostačující. Děkujeme za dotaz a budeme se na Vás těšit!

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru