Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

50minutová celotělová lymfodrenáž vč. uvolnění horních lymfatických uzlin

4,7 / 5 Estetické centrum ToWell Praha Praha - Nové Město  (mapa) 45 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Lenka Kučerová

Dobrý den, jsou nějaké další poplatky? oblek apod? Děkuji.

Estetické centrum To-well Praha

Dobrý den paní Kučerová, moc děkujeme za Váš dotaz. Pokud si s sebou donesete svoje legíny a triko s dlouhým rukávem, tak již nic nedoplácíte. Vše je detailně popsáno v akci na toto ošetření, co si má klient sebou donést. Pokud budete mít další dotazy, tak nás neváhejte kontaktovat. S pozdravem Mgr. Vladimír Žitný Estetické centrum To well

Tůmová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jaké vzdělání má masér/ka na lymfatické masáže? Moc Vám předem děkuji za informaci. Hezký den

Estetické centrum To-well Praha

Dobrý den paní Tůmová, děkujeme za váš dotaz. Jedná se buď přímo o personál se zdravotnickým vzděláním (zaškolený na lymfatické masáže) případně má ošetřující přímo kurz lymfatických masáží. S pozdravem Mgr. Vladimír Žitný Estetické centrum To well

Jana

Dobrý den, mám na nohou křečové žíly. Je tento typ masáže vhodný i pro mne? Jana

Estetické centrum To-well Praha

Dobrý den paní Jano, děkujeme za dotaz. Pokud již křečové žíly máte, tak se ošetření nedoporučuje. Je to jedna z kontraindikací ošetření. Ošetření je vhodné jako prevence, pokud ještě žíly nejsou viditelné. S pozdravem Mgr. Vladimír Žitný Estetické centrum To well

Věra Rambousková

Dobrý den. Jak velký člověk se Vám do toho lymfoobleku vejde? Jde mi o obvod boků. Děkuji.

Estetické centrum To-well Praha

Dobrý den paní Rambousková, moc děkujeme za Váš dotaz. Do lymfoobleku se nám zatím vešel každý z klientů. Dá se na hodně částech hodně povolit na několik částí. Je to oblek na klienty i XXL. S pozdravem Mgr. Vladimír Žitný Estetické centrum To well

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru