Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

9 párů bambusových ponožek do balerínek

4,4 / 5 wo-men 1 115 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Lenka

Dobrý den,

objednala jsem si velikost 35–38. Ponožky jsem dnes vyzkoušela. Přestože normálně mám velikost 36, ponožky jsou mi těsné a trochu mě tlačí. Je možnost je vrátit, když už je jeden pár odzkoušený? Je případně možnost, že by se nošením ještě dostatečně vytáhly, aby netlačily?

Děkuji za odpověď.

wo-men

Dobrý den,

ponožky můžete určitě vrátit. Po čase se vytáhnout mohou, ale záleží na Vás :-)

S pozdravem,
wo-men.cz

lea komárková

Dobrý den, mix barev již nebude?

wo-men

Dobrý den, varianty se budou během dopoledne naskladňovat :-)

S podravem, wo-men.cz

Pavla

dobrý den, mají na gumě nějaký šev, který by dral nohu nebo jsou bez? Děkuju za info

wo-men

Dobrý den, ponožky mají šev. Nicméně máme zkušenosti s jinými značkami ponožek, kde šev tlačil. Pro tuto nabídku jsme zvolili pohodlné ponožky, kde šev netlačí :-) S pozdravem, wo-men.cz

Lenka

Dobrý den, je možný osobní odběr ve Vrchlabí? Je případně odběr zdarma?

wo-men

Dobrý den,

bohužel pro tuto akci možný osobní odběr není možný. Děkujeme za pochopení. S pozdravem, wo-men.cz

Veronika

Dobrý den, nemůžu v nabídce najít udávaný mix barev :-) Přitom ještě včera tu byl. Děkuji

wo-men

Dobrý den,

mix nevidíte, protože je aktuálně vyprodaný. Varianta by však měla být doskladněna. Předpokládáme, že maximálně do konce týdne :-) Můžete nám napsat email na info@wo-men.cz, že chcete informovat o naskladnění. My Vám pak dáme vědět.

S pozdravem, wo-men.cz

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru