Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Den v Norimberku a v místní ZOO s delfináriem: delfíni, kapustňákci a lachtani

4,4 / 5 CK Jukej Norimberk - Německo (mapa) 261 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Jana Markalousova

Bohuzel jsem onemocnela se zady,jsem na neschopence,kdy­byste mel nekdo zajem jet do Norimberka 29.7.za me ,budu velmi rada,nebot bohuzel prijdu o penize.kont.janamarka@seznam.cz,diky,Jana Markalousova

Pet

Dobry den,chtela bych se zeptat.Zda neplanujete i odjezd z Brna.Uz tak dlouho to sleduji a porad nic 😢.Strasne rada bych jela,ale bohuzel .Diky Pet

CK Jukej

Dobrý den a děkujeme za Váš zájem. Bohužel zatím odjezdové místo Brno není naplánováno, je ale možné, že se ale objeví termín na září. Sledujte prosím naše stránky. CK Jukej

Markéta

Dobrý den, máte ještě 2 volná místa pro termín 12.8.? Děkuji za odpověď.

CK Jukej

Dobrý den, v tuto chvíli je rezervačně obsazeno, kontaktujte nás prosím na mail, je možné, že zůstanou neuhrazené objednávky. Děkujeme. CK Jukej

Hana

Dobrý den, budou ještě volná místa 12.8.? Nebo je nejbližší termín už jen pouze 26.8. ?

CK Jukej

Dobrý den paní Hano, děkujeme za zájem, místa jsou v tuto chvíli rezervována, ale pokud se ozvete na náš mail, zcela jistě budou i neuhrazené objednávky..... Děkujeme! CK Jukej

Alena

Dobrý den, chci se zeptat, zda máte ještě 2 volná místa na 12.8. ? Děkuji.

CK Jukej

Dobrý den, místa máme, můžete objednat. Děkujeme za zájem.

Shyam

Hello, I have travel health insurance. Still, do I need to opt for „Insurance“ mentioned in the surcharges?

CK Jukej

Hello, if you have it, you don´t need it another travel insurence. Thank you, have a nice day!

Věra Begić

Dobry den,jsou jeste 4 volna mista na 12.8?Dekuji

CK Jukej

Dobrý den, ano, místa jsou, děkujeme za zájem.

Petra Houšková

Dobrý den,včera jsem objednala dva zájezdy na termín 12.8.,zaslala jsem vám na e-mail vše potřebné a chci se zeptat zda je moje objednávka vyřízena.Předem děkuji za odpověd..P.houskova92@seznam.cz

CK Jukej

Dobrý den, jakmile bude Vaše objednávka vyřízena, dostanete na Váš mail odpověď. Děkujeme!

Jitka

Proč nabízíte termíny v srpnu a září, když se musí voucher uplatnit do konce července?

CK Jukej

Dobrý den, uplatněním je myšlena rezervace termínu, kterou je potřeba udělat do 24 hodin po zakoupení voucheru. Děkujeme za zájem!

Iveta Holíková

Dobrý den, poslala jsem emaily s osobními a kontaktními informacemi, ale pořád mám v nákupu, abych to udělala znovu. Tak bych se vás chtěla zeptat, jestli vám dorazil emaily od ivet1995@email.cz?

CK Jukej

Dobrý den, Vaše rezervace byla dnes vyřízena.

Sára

Dobrý den, zajímalo by me jaké osobní a kontaktní údaje máme zaslat na email? Můžete to prosím blíže rozepsat? Děkuji

CK Jukej

Dobrý den, uveďte čísla kuponů, jméno, příjmení a mailový kontakt na účastníky a telefonní kontakt na objednatele. Děkujeme. CK Jukej

Petr Horváth

dobrý den nemohu poslat email na ckjukej@email.cz zpráva se mně vrací jako nedoručitelna .mam zakoupený zájezd pro 6 lidí

CK Jukej

Dobrý den, děkujeme za upozornění, ale mailová schránka funguje bez problémů. Pokud neodešlete, prosím použijte další adresu hellotour.rezervace@email.cz. Děkujeme.

CK Jukej

Dobrý den, děkujeme za upozornění, ale mailová schránka funguje bez problémů. Pokud neodešlete, prosím použijte další adresu hellotour.rezervace@email.cz. Děkujeme.

Radeka t

Dobry den je mozne ist na vylet i s mimcom a kocarkem a je nejaky poplatek a kolik trva cesta z plzne .dekuji

CK Jukej

Dobrý dne, určitě se dá..:) Za kočárek není poplatek musí být uložený v kufru. Dítě musí mít svoji autosedačku. Cesta z Plzně i s pauzou na Rozvadově trvá cca 3 hodiny. Děkujeme za zájem. CK Hello Tour

Blanka

Dobrý den, zajímalo by mne jaký časový úsek bude k dispozici pro prohlídku zoo?
Děkuji.

CK Jukej

Dobrý den, děkujeme za zájem – prohlídka ZOO je od cca 10:30 do 15 hodin. CK Jukej

Tereza

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli se bude zájezd konat i v případě, že se nenaplní kapacita autobusu. Vrátí se případně peníze, nebo propadnou? Děkuji za odpověď.

CK Jukej

Dobrý den, tento zájezd konal vždy, když byl termín vypsán, a to již min. 5 sezón.....v tuto chvíli jsou poslední místa na červenec. Pokud by se přihodilo něco mimořádného a zájezd se nejel, budou vám vráceny peníze. Děkujeme. CK Jukej

Natálie

Dobrý den,
co je vše zahrnuto v ceně?
Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den,
v ceně pro 1 osobu na 1 den (0 nocí) je: Autobusová doprava tam a zpět, Průvodce CK, Pojištění CK proti úpadku.
Vše ostatní je za příplatek: Pojištění léčebných výloh.
Procházka centrem s průvodcem 40 Kč/os.
Vstupné do ZOO pro dospělou osobu na skupinovou slevu 11,50 €, děti do 4 –13 let 6 €.

Miluše Pšenáková

Dobrý den chtěla jsem se zeptat zda-li je možné platit zaměstnaneckýma benefitama a pokud ano je možné temto výlet zaplatit již dnes děkuji za odpověď

CK Jukej

Dobrý den, tuto otázku prosím směřujte na zákaznickou podporu Slevomatu, děkujeme.

Marie Johaníková

Co prosím znamená pojištění proti úpadku?dekuji

CK Jukej

Dobrý den, jedná se o pojištění cestovní kanceláře proti úpadku (krachu). Děkujeme za zájem.

Eva Lassler

Omlouvám se, ale musím se zeptat. Je bezpečné cestovat do centra Norimberka? Sledujete nějak bezpečnostní vývoj v tomto městě?

CK Jukej

Dobrý den, v centru Norimberku jsme neměli nikdy žádné problémy, ani jsme nezaznamenali žádné bezpečnostní opatření, nebo varování, že by situace ve městě měla být nějak nebezpečná. Děkujeme za zájem.

Míša

Dobrý den, nedá mi to… můžeme si delfíny i pohladit třeba po vystoupení? :-)

CK Jukej

Dobrý den, bohužel toto v Norimberku není možné… Děkujeme za zájem. CK Hello Tour

Zuzana Kohoutová

Dobrý den, cena za vstup do zoo víte částku? Pochopila jsem ze vaše cena je pouze za odvoz a pojištění. Děkuji Kohoutova

CK Jukej

Dobrý den, cena vstupů je uvedena v popisu akce – dospělá osoba 11,50 EUR, děti 6 EUR. Děkujeme za zájem!

Monča Surová

DObrý den,
a odjezd prosím z Českých Budějovic?

CK Jukej

Dobrý den, u tohoto zájezdu bohužel odjezd z Českých Budějovic nenabízíme.

VJ

Dobry den,

Bude někdy odjezd u této nabídky z Hradce Králové

CK Jukej

Dobrý den, děkujeme za zájem, bohužel v tuto chvíli odjezd z Hradce Králové neplánujeme… CK Jukej

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru