Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Chorvatsko, Pakoštane: 7 nocí ve vile s polopenzí a autobusovou dopravou

4,4 / 5 CK Wes Dalmácie - Chorvatsko (mapa) 23 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Marcela

Dobrý den, ptala jsem se na Pakoštane v srpnovém termínu a to hlavní jsem nenapsala. Ubytování dva + přistýlka? tři dospělé osoby.
 Děkuji

CK Wes

Dobrý den, Pakoštane v srpnovém termínu bychom Vám mohli nabídnout pouze ubytování pro čtyři (tedy s příplatkem za jedno neobsazené lůžko) v termínu 12. 8. –19. 8. za katalogové ceny. Pro bližší informace se obraťte telefonicky či mailem přímo na CK.

Marcela

Pakoštane s dopravou a polopenzí, je ještě nějaké volné ubytování v nějakém srpnovém termínu?
 Děkuji

Lucie

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat na volný termín pro dvoulůžkový pokoj ke konci srpna. Nejlépe tak od 18.8. Děkuji

CK Wes

Dobrý den, paní Lucie,
Bohužel, volno pro 2lůžkový pokoj máme aktuálně jen v termínu 29. 7. – 5. 8.

Sanovska Olga

Zdravim a mate nejaky volny terminy n ke koncu srpna za vyhodnou cenu pro 2 doseli osoby a 2 deti ve veku 13 a 9 let dekuji

CK Wes

Dobrý den, paní Sanovská,
ano, Vám vyhovující termín pro 4 osoby je volný 26. 8. – 2. 9. (pro 4 osoby za 10 396 Kč) nebo 12. 8. – 19. 8. (pro 4 osoby za 13 596 Kč)

Věra Kovalská

Verka
3:47 pm
Dobrý den, jestliže je volný v termínu od 7.7. pouze 4 lůžk. apartman a jsme 1´a l dítě, muselyaby se doplácet zbývající lůžka?

CK Wes

Dobrý Věro,
buď by jste musely doplatit anebo vzít na sebe riziko, že druhý dvoulůžkový pokoj bude doplněn o cizí 2 osoby.

Olinka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda li je volný dvoulůžkový pokoj na datum Pá 7. 7. – Ne 16. 7. 2017 ? Předem děkuji za odpověď.

CK Wes

Dobrý večer Olinko,
v tomto termínu je volný pouze čtyřlůžkový apartmán.
Děkuji.

Plchova

Dobry den, chtela bych se zeptat, zda mate jeste volny termin od 30.6. – 9.7. pro 2 osoby? Zda si mohu zakoupit voucher.
diky Plchova

CK Wes

Dobrý večer,
tento termín je již plně obsazen.

simona

Prosim je volna kapacita od 30.6.4 osoby z toho 2 deti 17 a12 let dekuji za odpoved.

CK Wes

Dobry den,
Tento termin je jiz obsazen.
Dekuji

Petra

Dobrý den, je možné nastoupit v Praze? Je volný dvoulůžkový pokoj 7.7.-16.7.? Děkuji

CK Wes

Dobrý den Petro,
dvoulůžkový pokoj již volný není, pouze čtyřlůžkový apartmán.
Děkuji.

Taťána Davidová

Dobrý den,chci se zeptat jestli je volný termín 7.7.-16.7 2017 a to pro 2 dospělé a 2 děti do 12-ti let.A kolik by byla cena za děti.
Děkuji Táňa

CK Wes

Dobrý den Táňo,
je volný čtyřlůžkový apartmán, pro který musíte zakoupit 4 vouchery. Autobusy odjíždí ze severní Moravy směr Brno. Musela by jste se dopravit do Brna, kde by jste nasedla na náš bus.
Děkuji.

Mickova

Dobrý den, je tento termin jeste volný?

CK Wes

Dobrý den,
je volný čtyřlůžkový apartmán.

Petra

Dobrý den, bude tento zájezd ještě i jiný termín v červenci, Děkuji.

CK Wes

Dobrý večer Petro,
ostatní termíny jsou již vyprodané.
Děkuji.

Kateřina Vondráčková

Dobrý den!Termín 7.7.-16.7. pro 1 dospělého a 2 děti ( 9 a 6 let). Zakoupit dva vouchery? Je volný termín? Odjezd z Ostravy-jaká by byla celková cena? Děkuji za odpověď. Katka

CK Wes

Dobrý večer Kateřino,
v tuto chvíli nemáme volnou vhodnou ubytovací kapacitu pro 3 osoby. Zkuste se podívat ještě na jinou naši akci v Turanji, tam by v tomto termínu bylo volné dvoulůžkové studio s přistýlkou, na které potřebujete koupit 2 vouchery. Doprava z Ostravy je možná za cenu 2400 Kč/osoba.
 https://www.slevomat.cz/sleva/1144635-chorvatsko-turanj-7-noci-ve-studiu-ci-apartmanu

Larysa

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak dlouho trvá cesta autobusem? Děkuji Larysa

CK Wes

Dobrý den Laryso,
odkud jste? Z Brna je do Pakoštane cca 800 km, cesta trvá cca 10 hod.

Daniela Kramplová

Dobrý den, prosím vás, nenabízejte dovolenou na 30. 6., protože když už s tím člověk počítá, má to objednané pro 2 osoby a chce to zaplatit, tak nemá možnost. Volali jsme Vám a nějaký frajírek nám po telefonu sdělil, že jsou volná místa jen pro 4 a pokud chceme jet, máme si sehnat ještě nějaké další 2 lidi k sobě. Jak tohle vůbec můžete prodávat? A řeči typu „Zájezd pro 2 je vyprodaný, je možnost jenom pro 4 a na Slevomatu je to takto, protože to nejde nastavit pro 4 osoby.“ si nechte, protože sami víte, že to není pravda a jiné CK to tak mají běžně nastavené.

CK Wes

Dobrý den Danielo,
mrzí mě, že jste se dostala do této situace. Opravdu nevím, jak fungují jiné CK na Slevomatu. Doporučujeme zájemcům, aby si před zakoupením voucherů předrezervovali ubytovací kapacitu, aby se nedostali do situace, ve které jste se ocitla. V naší nabídce jsou jak dvoulůžkové studia, tak i vícelůžkové apartmány. Přederezervace má zabránit tomu, aby 2 cizí páry sdíleli jeden apartmán a tím pádem si je nekupovali, protože pro ně není vhodná ubytovací kapacita.
Ještě jednou se omlouvám. Snažíme se tyto situace eliminovat, ale nic bohužel nefunguje na 100%.
Děkuji za pochopení.

Iveta Hrazdirová

DOBRÝ DEN,
PROSÍM VÁS MŮŽU CESTOVAT NA OBČANSKÝ PRŮKAZ?
JEŠTĚ MÁM DOTAZ,MÁM BERLE,JE MOŽNÉ DOSTAT UBYTOVÁNÍ V PŘÍZEMÍ
A ABY TO NEBYLO DALEKO NA PLÁŽ?
DĚKUJI MOC ZA ODPOVĚĎ :)

CK Wes

Dobrý den Iveto,
ano, do Chorvatska můžete cestovat na občanský průkaz. Co se týče ubytování, tak přízemí již volná nejsou. Nevím, kolik Vás pojedete. Zavolejte prosím do CK a podle počtu osob se domluvte na ubytovací kapacitě.
Děkuji.

Dana

Dobry den hci se zeptat , zdali je volnytermin od 30,6. pro 2 osoby. dekuji

CK Wes

Dobrý den Dano,
tento termín je již plně rezervovaný.
Děkuji.

Mona

Dobrý den, prosím o upřesnění co obsahuje polopenze. Všude je pouze uvedeno, že v době snídaně je podávána polévka nic víc. Děkuji.

CK Wes

Dobrý den Mono,
polopenze obsahuje servírovanou snídani a večeři. Ke snídani je navíc ještě zmiňovaná polévka.

Mirka

Dobrý den, chtěla jsem si koupit zájezd od 30.6., ale pro dvě osoby. Systém mi ukazuje, že je volná kapacita jen pro jednoho. Můžete mi ověřit? Děkuji!

CK Wes

Dobrý den Mirko,
to je dotaz na Slevomat, ne na CK:)

Šárka

Dobrý den, lze u objednávky si zarezervovat pokoj s vlastním sociálním zařízením? Je na pokojích klimatizace? Děkuji. Topinková

CK Wes

Dobrý den Šárko,

většina ubytovacích kapacit je s vlastním sociálním zařízením. Klimatizace ve vile není.

Lucie Grycova

Dobry den, prosim o informaci, zda je v okoli do 5km moznost se potapet v mori. A je more ciste? Diky moc. Lucie Grycova

CK Wes

Dobrý den Lucie,
pokud vím, tak potápění je možné.

Nikola

Dobrý den, je volný termín od 7.7. Pro 2 dospělé osoby? Je nějaký svoz z Prahy a mohu jet na občanku nebo je potřeba mít cestovní pas? Jak dlouho trvá cesta? Dekuji za odpovědi.

Mirka

A v kolik hodin je plánovaný odjezd 30.6. z Brna? Děkuji.

CK Wes

Bývá to v odpoledních hodinách, přesný čas zasíláme cca 7–10 dní před odjezdem.

Mirka

Dobrý den,
jsou možná i jiná nástupní místa? Jsme z Českých Budějovic. Děkuji.

CK Wes

Dobrý den Mirko,
v termínu od 30.6. to nelze, nejbližší nástupní místo pro Vás by bylo v Brně. V termínu od 7.7. by jste mohli nastoupit v Praze. Anebo si zajistit odvoz vlastními silami do nástupního místa:)

Franta

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jaké pokoje s 2 patra mají výhled na moře? :)

CK Wes

Dobrý den Franto,
z vily Elky není výhled na moře.

Monika

Zdravím mohla bych poprosit spočítat 2 dospele+3deti (17 let, 6 let,7let)kolik jsou priblizne ceny jídel ve městě atd. Velice dekuji

CK Wes

Dobrý den Moniko,

kalkulace se odvíjí od typu ubytování, zda-li se jedná o pevné lůžko nebo přistýlku. Každopádně rozdíl není velký. Osoba na přistýlce platí 5 500 Kč, osoba na pevném lůžku je cena voucheru. V ceně je ubytování, doprava, HB aj. Ohledně některých cen jsem psala již níže v jednom z příspěvků. Jídlo v restauraci pořídíte různě, ale od cca 100 HRK.

Adéla

Chtěla bych jet s přítelem. Oba máme 17 let, platný cestovní pas a souhlas rodičů.

CK Wes

Pokud máte písemný souhlas rodičů a platný cestovní pas, jet můžete.

Adéla

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda bych mohla já jako nezletilá osoba jet na tento zájezd bez přítomnosti zletilého doprovodu.

CK Wes

Dobrý den Adélo,
mrkněte na tento odkaz: http://www.mzv.cz/jnp/cz/cestujeme/podminky_vycestovani_z_cr/.
Nevím, s kým pojedete, jestli úplně sama či s někým zletilým nebo nezletilým.

Barbora

Dekuji jeste jednou za odpoved.
Trosku jsem se zrejme ztratila v odpovedich, ptala jsem se na 2pokoje, nebo 2 oddelene mistnosti:)! Ne treti dospela osoba ve stejnem pokoji! Tedy predpokladam, jedina moznost jak to udelat- je aby byla ve dvouluzkovem pokoji sama, tedy koupit pro ni 2 vouchery? Ale tam je uz doprava a jidlo- da se odecist?
Dekuji.

CK Wes

psala jsem, že je možné, aby byla sama, ale bude potřeba uhradit neobsazené lůžko:) Cena za neobsazené lůžko by byla 1900 Kč, tento poplatek by se hradil v CK. Takže bude potřeba koupit 3 vouchery na Slevomatu a v CK po podpisu smlouvy doplatit 1900 Kč. před zakoupením vouchery bych doporučila zamluvit konkrétní ubytovací kapacitu.

Milan

Dobrý den,chtěl bych se zeptat, jakou formou je podavána snídaně a večeře?Ještě bych rád věděl jakým autobusem se tam dopravuje.Můžete mi poskytnout info o místních cenach,např.ká­va,limo,zmrzli­na ap.Děkují Bystričan

CK Wes

Dobrý den Milane,

jídlo se podává v jídelně, která se nachází v přízemí vily. Jedná se o servírovanou stravu, není možnost výběru. Při snídani dostanete polévku, kterou si můžete ohřát k obědu.
Co se týče autobusu, měla by to být klimatizovaná Bova 51, ale toto se ještě může změnit.
Ceny: kopeček zmrzliny 6 HRK, chleba 9 HRK, coca cola 0,2 l – 12 HRK, pivo v plechovce 8–10 HRK…

Barbora

Dobrý den, děkuji za odpověď:). Předpokládám, že ta přistýlka neni ve stejném pokoji? Jaká by byla prosím cena doplatku?
Děkuji.

CK Wes

Dobrý den,

přistýlka je ve stejné místnosti. Osoba na přistýlce si nekupuje voucher, platí přímo v CK. Cena je 5500 Kč/os/pobyt.

Barbora

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, zda je volný i nějaký apartmán, nebo jestli je nějaká jiná možnost, abychom jeli 3 dospele osoby, ale měli 2 pokoje. Termin 30.6.-9.7.
Děkuji.

CK Wes

Dobrý den Barboro,

možné by to bylo, ale muselo by se doplatit volné lůžko. Třetí osoba může být na přistýlce ve studiu.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru