Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Gastronomický zážitek v Le Grill: 7chodové menu s vinným párováním pro dva

4,8 / 5 The Grand Mark Prague Praha - Nové Město  (mapa) 317 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Ales

Dobry den,chtel bych se zeptat jaka je gramaz porci jednotlivych pokrmu?A proc v takovem luxusnim podniku podavate sekt,ktery jsem nedavno v Penny marketu koupil za smesnou castku..Predem dekuji za odpoved

The Grand Mark Prague

Dobrý den, gramáž pokrmů je uvedena v naší nabídce. Na nabízená vína a ani na ceny za které jsou prodávány u jinných prodejců, bohužel nemáme monopol. S pozdravem, Restaurant Manager

Filip

Dobrý den, je menu bezlepkové? (nepočítám-li pečivo), je případně možnost nějaké úpravy do bezlepkové formy? Děkuji

The Grand Mark Prague

Dobrý den, veškeré pokrmy můžeme připravit dle dietních požadavků klientů. Bezlepková varianta menu je samozřejmě možná. S pozdravem, Restaurant Manager

Kerhartová

Dobrý den,máte to nazvané jako jarní degustační menu, ale už je červenec?a proč má voucher tak krátkou dobu na uplatnění?Děkuji

The Grand Mark Prague

Dobrý den, bohužel nikde jsem nenašel název jarní degustační menu – patří Váš dotaz na naši Le Grill Restauraci? Doba na uplatnění voucheru je do 31.8.2017 ( od dnes je to více než měsíc a půl ). S pozdravem , Restaurant Manager

Korzes

Dobry den,
nejak nemuzu najit napojovy listek, muzete mi nasdilet link ?

The Grand Mark Prague

Dobrý den, níže zasílám link. S pozdravem, Restaurant Manager :
 http://www.grandmark.cz/files/New-Beverage-Cocktail-2014.pdf

pešková

Dobrý den, je prosím vaše restaurace bezbariérová?

The Grand Mark Prague

Dobrý den, ano restaurace je bezbariérová. S pozdravem, Restaurant Manager

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru