Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Amsterdam na 1 noc: prohlídka města, sýrový trh i výlet za větrnými mlýny

4,4 / 5 CK Metal Amsterdam - Nizozemsko (mapa) 175 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Gabriela Nwanguma

Dobry den je jeste volný zajezd v termínu od 24.-27.8?s manželem by jsme rádi vyrazili.dekuji za odpověď Gabriela Nwanguma

CK Metal

Dobrý den,

zavolejte si prosím na telefon +420 547 385 464.
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

Pavel

Dobrý den,
prosím, jak je to s ubytováním, pokud bych chtěl objednat zájezd pro jednu osobu?
 Díky

CK Metal

Dobrý den,

je nutné si zaplatit jednolůžkový pokoj 590,–kč/os., ale pokud bude druhá osoba, která bude mít jednolůžko, tak můžete bydlet spolu, ale vždy záleží na zákazníkovi.
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

Petr

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, v kolik bude odjezd zpátky do ČR v termínu 7–10.9.
Děkuji za odpověď

CK Metal

Dobrý den,

odjíždět bude v cca 21:00hod.
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

Lucie

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda je ještě volný termín 7.-10.9. pro dvě osoby. Děkuji.

CK Metal

Dobrý den.

ano, stále je volný temrín a zájezd si můžete zakoupit.
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

Jakub

Dobrý den, chci se zeptat jak je to s tým pojštěním ?? mám na výběr dvě ale nwm které vybrat . Jakej je mezi nimi rozdíl ?? Děkuji za odpověd :)

CK Metal

Dobrý den,

zasílám tel.kontakt +420 547 385 464 a my Vám rádi sdělíme, co pojištění zahrnuje.
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

Simča Pánková

Dobrý den, je ještě volný termín 24. srpna?

CK Metal

Dobrý den,

ano, tento termín je stále volný a můžete si zájezd zakoupit.
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

Iva

Dobrý den
Kde se hotel nachazi a jak se jmenuje?
Bylo by to mozne s malym psem?

 Děkuji

CK Metal

Dobrý den,

ubytovaní jste v síti hotelů Tulip Inn ***, bohužel pes není možný.
Děkuji za pochopení.
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

Kateřina Fritzová

Dobrý den ráda bych si zakoupila 2 poukazy v termínu 7.-10.9 na stránkách vaší kanceláře je tento termín již obsazen. Máte prosím ještě volné místa? Děkuji za odpověď. Platbu poukaz a celou realizací objednávky mohu udělat až ráno. Predem dekuji

CK Metal

Dobrý den,

navýšili jsme kapacitu a vše je v pořádku a zájezd si můžete zakoupit, na stránkách si vše opravíme.
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

Tereza

Dobrý den,

měli bychom zájem o tento voucher (2×), ale je zde napsáno, že se má uplatnit do 2.8. To už ale bohužel nestihneme. Je možné ho uplatnit později?

 Děkuji

CK Metal

Dorbý den,

zavolejte nám a určitě to není problém ho uplatnit později, ale musíte nám zavolat, aby Vám nepropadl.
Tel.: 547 385 464
Tým CK Metal

Jana Filipcova

Dobrý den, chtěla jsem se sepsat jestli je volný termín 7. až 10.9. Děkuji

CK Metal

Dobrý den,

ano, termín je stále volný. Zájezd si můžete zakoupit.
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

Vanda

Dobrý den,
Pojede se i do Madurodamu? Byli jsme s vámi před 2 lety na tomhle zájezdu a syn by si ho chtěl zopakovat hlavně kvůli Madurodamu.

Slevomat.cz

Dobrý den, v tomto zájezdu se do Madurodamu bohužel nepojede. Hezký den, Tereza.

Petra

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda jsou během zájezdu vsechny vstupy do muzeí povinné, respektive zda musíme navštívit každé muzeum, které je zmíněné v popisu zájezdu. Děkuji za odpověď.

CK Metal

Dobrý den,

nejsou povinné všechny vstupy, záleží jen na Vás, jakou památku budete chtít navštívit.
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

Zdeňka Ďurkovská

Dobrý den, právě jsem si koupila 2 vouchery, ale na objednávkovém formuláři už nezbývají žádné dvoulůžkové pokoje. Když kliknu na třílůžkový pokoj, hodí mi to cenu za 3 lůžka a nelze to změnit. Jedu s 12ti letou dcerou. Prosím o radu.

CK Metal

Dobrý den,

zavolejte si prosím na tel.: 547 385 464.
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

Šárka

Dobrý den, chtěla bych se Vás zeptat, zda mají památky i studentské vstupné na ISIC. Předem děkuji za Vaši odpověď.

S pozdravem a přáním hezkého dne

 Šárka

CK Metal

Dobrý den,

ano, mají studenti slevy přes ISIC.
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

Veronika

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli na cestu do Amsterdamu potřebuji pas, nebo jestli stačí občanský průkaz.

CK Metal

Dobrý den,

stačí jen OP.
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

Honza D

Dobrý den, nezůstala nějaká místa volná pro termín 20.-23.7. ? Bohužel sme to se ženou prošvihli, pokud by byla dvě místa volná bereme hned. Díky za odpověď. Honza

CK Metal

Dobrý den,

bohužel tento termín je již vyprodaný.
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

Veronika Soušková

Dobrý den,
objednala jsem si a zaplatila u Vás 4 denní zájezd do Amsterdamu, Zaanse Schans s ubytováním a snídaní (pro dvě osoby) v termínu 7.9.-10.9.2017. Stále mi nepřišlo potvrzení ze strany CK, tak se chci ujistit, že je vše v pořádku. Psala jsem již email do CK, ale nepřišla žádná odpověď, chtěla bych také doplnit příslušné informace k druhé cestující osobě. Děkuji a přeji hezký den. V. Soušková

CK Metal

Dobrý den,

kdy jste poslala dotaz? Aktuálně jsme Vás již odbavili, přecházeli jsme na nový systém, tak je před Vámi více účastníků, ale snažíme se tento týden vše napravit.
Děkuji za pochopení.
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

Jan

Dobry den. Jsou autobusy vybaveny el. zasuvkou pro moznost nabiti telefonu?

 Dekuji

CK Metal

Dobrý den,

z důvodu bezpečnosti zktratování zásuvek je autobusy nemají.
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

Zdeňka Škodová

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, jak to řeší, když se např. nepřihlásí dostatek lidí a zájezd se zruší? Chceme jet s přítelem do Amsterdamu v období 20.7–23.7. a zajímalo by mě, zda už teď můžete říct, jestli se uskuteční (je-li dost lidí) nebo ne? Děkuji.

CK Metal

Dobrý den,

zavolejte si prosím na tel.: 547 385 464 ohledně kapacity.
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

Martin

Dobrý den, rad bych se zeptat jestli je nějaký program, nebo by jsme s kamarádem mohli být celý den v podstatě kde chceme? Děkuji. Martin D.

CK Metal

Dobrý den,

můžete mít individuální program, ale je nutné tuto informaci sdělit průvodci.
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

Dominika Němcová

Dobrý den,
odkaz zajezd.expres­sbus.cz je nefunkční. Jak mám dokončit registraci zájezdu?
Děkuji za odpověď.

CK Metal

Dobrý den,

kolegyně zaslala nový odkaz SLevomatu pro registraci, máme nový rezervační systém, je nutné, aby si Slevomat aktualizoval odkaz. Zavolejte nám v pondělí na tel.: 547 385 464 a my Vás zaregistrujeme.
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

Terezie

Dobrý den,děkuji za odpověď. Kde bych,prosímvás, našla kontakt na průvodce, kterého bych měla kontaktovat? děkuji

CK Metal

Dobrý den,

kontakt průvodce obdrží zákazníci přímo na daný termín daného zájezdu, veřejně nesmíme sdělovat tel.kontakty.
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

Mária

Dobrý deň, chcela by som sa len opýtať či by bolo možné navštíviť v Amsterdame aj múzeum Anny Frankovej? :) Ďakujem za odpoveď.

CK Metal

Dobrý den,

muzeum Anny Frankové je nutné objednat přes internet, jinak nemáte šanci se do muzea dostat.
Je to jedno z nejvíce navštěvovaných míst v Amsterdamu.


S pozdravem

Bc. Alexandra Konvalinková
Vedoucí cestovní kanceláře
Tel.: +420 776 776 156

Terezie

Dobrý den,chtěla bych se zeptat ohledně příplatků do muzeí. Je povinné jít do všech? Je možnost,že bychom si některou návštěvu muzea nezaplatili a místo toho,si prošli okolí a poté bychom se opět u muzea sešli s těmi,co tam šli a jeli dál? děkuji

CK Metal

Dobrý den,

vždy jen záleží na Vás, co budete chtít navštívit, nemusíte vše platit, pokud danou památku nenavštívíte.
Můžete mít i po domluvě s průvodcem svůj individuální program.


S pozdravem

Bc. Alexandra Konvalinková
Vedoucí cestovní kanceláře
Tel.: +420 776 776 156

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru