Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Vytvořte si svou originální fotoknihu

4,8 / 5 MCLAB Modřice  (mapa) 590 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Zuzana Ludvíková

Dobrý den,

měla bych zájem o luxusní fotoknihu Everflat panorama H29. Ve Vaší nabídce je 40 stran za 499 Kč. Kolik by stálo 104 stran? Děkuji.

Computer MCL Brno

Dobrý den,
u fotoknihy H29 je maximální počet stran 90. Jedná se opravdu o maximum, které je technicky možné. Za každé 2 strany Vám bude účtován poplatek 24Kč.

Jana

Dobry den, je v nabidce i fotokniha na sirku h28? A pokud mam rozdelanou fotoknihu v albummakeruH28 lze predelat na h18, aniz bych musela delat vse od zacatku? Diky.

Computer MCL Brno

Dobrý den,
přímo varianta na fotoknihu H28 v nabídce není. Je potřeba si zakoupit voucher k variantě H18. Pokud si poté vytvoříte fotoknihu H28 bude Vám účtován příplatek 100Kč. Pokud máte zájem změnit formát fotoknihy z H18 na H28, program Vás pustí, ale měníte formát na výšku na šířku. V tomto případě nejspíše dojde k deformaci. Proto si prosím objednávku pečlivě zkontrolujte.

Kateřina Klementová

Dobrý den, chci se zeptat na platnost této nabídky? Ráda bych využila, ale ještě nemám knihu zpracovanou a chvíli mi to bude trvat, nebo lze zakoupit a uplatnit po domluvě později? Děkuji moc

Computer MCL Brno

Dobrý den, doporučuji zakoupit voucher a s kolegy se domluvit na prodloužení platnosti – tel: +420 516 116 953

Michaela Plecerová

Dobrý den, mám připravenou fotoknihu 66 stran (mělo to být na akci, která mi bohužel utekla – nebyla jsem si jistá s počtem stran a tak jsem nejprve udělala knihu – naštěstí to byla akce také od Vás, takže to mám v albummakeru ) – mohla bych tedy koupit voucher na tuto knihu na 44 stran a doplatit zbylé strany? Jak pak doplatím zbylé strany? Děkuji moc předem za odpověď.

Computer MCL Brno

dobrý den Michaelo, ano, můžete si koupit voucher na 44 stran a zbylé Vám budou doúčtovány. Vše pak zasíláme na dobírku.

Michaela

Dobrý den, je možné přidávát stránky a uplatnit přesto poukaz. Kolik se pak připočítá za stránku? Děkuji

Computer MCL Brno

Dobrý den,
do fotoknih můžete přidávat strany navíc, které Vám budou účtovány dle nabídky. Každé 4 strany za 16Kč nebo 2 strany za 24Kč. Záleží na Vámi vybrané variantě.

Barbora Mudrová

Dobrý den,
u varianty 2× fotokniha musí být obě fotoknihy stejné nebo může být každá jiná? Děkuji.

Computer MCL Brno

Dobrý den,
fotoknihy mohou být stejné ale i zcela jiné.

Jana

Dobrý den, lze dávat do knihy popisky? Děkuji za odpověď.

Computer MCL Brno

Dobrý den,
do fotoknih můžete vkládat texty dle Vaší libosti.

Pavlina

Dobrý den,

je u Vás možnost vyzvednutí knihy v Praze? Děkuji Pavlína

Computer MCL Brno

Dobrý den,

osobní odběr je možný pouze v Brně – Modřicích. Do jiných měst zasíláme pomocí české pošty nebo zásilkovny

Hana Hromádková

Dobrý den, jak dlouho trvá výroba fotoknihy po zaslání do tisku?

Computer MCL Brno

Dobrý den. V současné době asi týden. Dá se ale domluvit výroba třeba na počkání.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru