Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dámské žabky Scholl s originálním barevným šněrováním

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Blanka

dobrý dn je skladem velikost 41 –42?
Děkuji

Radek Doležal

Dobrý den,
pokud je zboží vyprodáno, tak již požadovaná velikost není. Sledujte dál naše akce na Slevomatu, plánujeme je znovu realizovat.

Dana

Dobrý den kdo by chtel černo růžové 42 me jsou velké. challidona@gmail.com (psala jsem paní Hůlkové na uvedený mail), pokud se neozve odepíšu podle pořadí jak přijdou na challidona@gmail.com. díky všem

Ivana Hůlková

Dobrý den,
odkoupím moc ráda komu nevyhovují 42. Mám sloní nohu a špatně sháním velikosti :-)
ivanka.hulkova@seznam.cz
Moc děkuji

Romana Vyorálková

Dámy, mohla bych některou z vás, která máte velikost 39/40, poprosit o změření stélky? Předpokládám, že když neodpovídá udaná délka u velikosti 41/42, nebude odpovídat ani tato. Žabky se mi líbí a ráda bych alespoň na podruhé objednala velikost, která bude opravdu sedět… Děkuji moc:-)

Romana Vyorálková

Dobrý den,
mám stejný problém jako paní Simona. Zboží jsem si objednala na základě Vámi udaných údajů, které ovšem neodpovídají skutečnosti. Zajímalo by mě, jak to v takovém případě funguje s vrácením zboží a také s dopravou, kterou jsem zaplatila? Děkuji Vám za odpověď.

Lucie

Odkoupím zabky vel. 42, pripadne prosim o info, pokud se nejake vrati :-) Dekuji

Ivana Hůlková

Dobry den,prosim pekne,kdyby se vam vratily 42 mohu si je zamluvit? Nestihla jsem je. Moc moc dekuji

Simona Seidlová

Dobrý den, dnes mi přišly žabky ve velikosti 41/42, bohužel ale neodpovídá délka stélky, jak uvádíte. Není to 26,5 cm, ale 28 cm. Takže jen pro info ostatním dámám, kupujte určitě menší :) Zboží vracím, díky chybným údajům. Velké zklamání..

MP

Dobrý den. Ráda bych vyměnila žlutou stuhu za modrou (žlutou mám, modrou chci). Pokud by někdo měl o výměnu zájem, kontaktujte mě prosím na mailu marie.pistkova@gmail.com. Díky!

Lucie

Dobrý den,

chtěla bych jen poznamenat, dnes mi boty přišly a na krabičce je jasně napsáno, že jsou nouzovým řešením, tedy cituji „Navrhnuto jen pro krátkodobé nošení“. V popisu zboží to nikde uvedeno nebylo, pokud ano, boty bych si za takovou cenu na krátkodobé nošení nikdy nekoupila. Samozřejmě nepočítám s tím, že je to bota na celé léto, ale také jsem nevěděla, že boty jsou „přezouvací“ čili opravdu SOS solution. Myslím, že by to mělo být v popisu jasně napsáno.

Radek Doležal

Dobrý den, ano skládací balerínku lze využít i jako efektní a krásné nouzové řešení, ale to je jen jedna z možností širokého spektra využití. Díky pevné podrážce jí lze samozřejmě nosit i standardně jako letní obuv. Její životnost je úměrná způsobu zacházení a použití.

Hana Svobodová

Dobrý den, v neděli 28.5. jsem zaplatila voucher. Budete zasílat žabky až v termínu, který je uveden (9.6.), nebo je možné, že mi žabky dojdou již tento týden. Chtěla bych je použít již tento víkend, tak nevím, zda shánět nějakou alternativu nebo ne… Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Hani,

předpokládané datum doručení je 7.6., bohužel vám tedy nemůžeme v tomto případě slíbit, že se to stihne do víkendu :-(

Děkuji a přeji vám hezký den. Míša

Vendula Vokáčová

Krásný dobrý den, ve čtvrtek 25.5.2017 jsem zaplatila žabky, ale nepřišel mi žádný potvrzovací email ani nic, můžete mi prosím nějak pomoci, kde se stala chyba? Děkuji

Radek Doležal

dobrý den

po uhrazení částky se generuje slevomatem voucher. Po té je měněn stav objednávky dle data jejího objednání a jste informována o expedici zboží

Hana Kalinová

Dobrý den, budou se ještě naskladňovat větší velikosti? Přímo černo/růžové 42. Děkuji

Radek Doležal

dobrý den

momentálně se další velikosti naskladňovat nebudou.

Kateřina Vosečková

Dobrý den, dnes mi přišel email, že žabky míří na moji Zásilkovnu a doba doručení až 8/6 – proč tak pozdě?:(

Radek Doležal

dobrý den

vaše objednávka je v systému slevomatu ve statusu – objednávka přijata.
Neevidujeme zaslání emailu na vaší adresu.

Lucie Štěrbová

Dobrý den,

jaká je šířka velikosti 42? Děkuji za odpověď :-)

Radek Doležal

dobrý den

šířka velikosti 42 je 10,5cm.

Natáli Neubauerová

Dobrý den, to mi prijdou dva páry a nebo kazda zabka jine barvy? Nikde jsem to nenašla, děkuji..

Radek Doležal

dobrý den

v popisu akce je uvedeno, že se jedná o žabky s vyměnitelnými stuhami – 1× scholl pb sandal – 2× vázací stuha

Martina

Dobrý den, je možnost volby modrá a černá? Děkuji za odpověď. Martina

Radek Doležal

dobrý den

bohužel tato možnost není.

Toňa Restlová

Dobrý den.Jaká je šířka stélky u vel.42 (nejširší část) a můžou se spojit dvě objednávky na jednu adresu za jedno poštovné? Děkuji za odpověď.

Radek Doležal

dobrý den

šířka vel. 42 je 10,5cm. Na 1 objednávku můžete objednat více párů, po dokončení objednávky obdržíte voucher, 1 voucher =1 poštovné.

Gabriela

Dobrý den,

zvažuji objednávku, ale nelíbí se mi již určené barevné kombinace.
Proč si nelze při objednání zvolit vlastní kombinaci barev stužek?
O možnosti výměny s dalšími klienty vím, ale nemám zájem to ještě dodatečně řešit a něco měnit a posílat dál.

Děkuji za odpověď.

Radek Doležal

dobrý den

barevné variace jsou dané od výrobce, není možná jejich výměna.

Dana Andělová

Taky bych prodala úplně nové modré/bílé velikost 39/40, nejsou mi, jsou moc velké.
 dbox@centrum.cz

Alča

Nebo kdyby měl někdo zájem koupit černé a růžové velikost 39/40 za cenu žabek a polovičního poštovného, můžete mě zkontaktovat na 736 537 504. Díky

Alča

Dobrý den, dnes mi přišly (to je rychlost, objednáno včera, děkuji), ale bohužel mi nesedí, mám širší nohu, prosím zboží opravdu poslat zpět na adresu uvedenou v nabídce, i když se liší od té, ze které přišly? Je potřeba nějaký formulář? Děkuji.

Radek Doležal

dobrý den

formulář je k dispozici na stránkách slevomatu, adresa pro vrácení zboží EnergoSpace, a. s., Dopraváků 9, 184 00 Praha

Barbora

Zdravím.

chtěla bych černou stuhu a k tomu modrou nebo bílou. Tak pokud by chtěl někdo růžovou nebo žlutou, tak se ozvěte :) siptakova.b@gmail.com

miapavlu@gmail.com

Dobrý den, mohla bych si zvolit kombinaci stužek modrá černá?

Radek Doležal

Dobrý den,
kombinace barev není možná.

Hanka

Dobrý den, zajímá mě délka stuhy, prosím. Děkuji.

Radek Doležal

Dobrý den,
délka stuhy je 150 cm.

Jana Slížová

Dobrý den,
prosím mohu se zeptat na délku stély pro velikost 36?
Moc Vám děkuji

Radek Doležal

Dobrý den,
délka stélky je 22,5 cm.

Andrea

Dobrý den, můžete mi, prosím, poslat délku (v cm) bot ve velikostech 37/38 a 39/40? Děkuji.

Radek Doležal

Dobrý den,
délka stélky u velikosti 37/38–24,2 cm, 39/40–25,2 cm.

Petra

V objednávkách máte pouze velikost jednotlivě,poku bych chtěla dvojvelikost 39/40 mám si objednat 40??

Radek Doležal

Dobrý den,
ano objednejte si velikost 40.

Jana

Dobrý den,
jaká je délka stélky u velikosti 38?
Děkuji.

Radek Doležal

Dobrý den,
délka stélky u velikosti 38 je 24,2 cm.

Vlaďka Bártová

Dobrý den, osobně vyzvednout na Dopraváků nelze? Mám to za rohem…
Děkuji.

Radek Doležal

Dobrý den,
napište mi prosím číslo vaší objednávky.

Marie Burešová

Dobrý den,
budu mít „navíc“ stuhu žlutou, přála bych si modrou nebo bílou. Ještě jsem ji neviděla, ale předpokládám, že se mi nebude líbit – není to moje barva…
Pokud má o výměnu někdo zájem – piště na email m.mysakova@gmail.com

Děkuji
Burešová

Petra

dobrý den, jaká je prosím délka stélky velikosti 38?

Radek Doležal

Dobrý den,
délka stélky je 24,2 cm.

LM

Dobrý den,
jaká je délka stuhy?

Radek Doležal

Dobrý den,
délka stuhy je 150 cm.

Petra

Dobrý den,
nechcete někdo vyměnit bílou stuhu za růžovou? Kontakt: petrafindejsova@seznam.cz
Samostatné stuhy se pravděpodobně objednat nedají, že?

Radek Doležal

Dobrý den,
bohužel stuhy se samostaně naprodávají.

Amálka

Dobrý den, budete mít i jiné velikosti? Potřebuji 43. Děkuji

Radek Doležal

Dobrý den,
žabky máme jen do velikosti 42.

petra

..hezký den, také mám dotaz na ev.opětovnou dostupnost vel.39..? děkuji

Radek Doležal

Dobrý den,
žabky máme skladem v dvojvelikosti 39/40.

Kristyna

Dobry den, ve velikosti 37 nejsou k mani?
Dekuji
Kristyna

Radek Doležal

Dobrý den,
žabky jsou ve dvojvelikosti 37/38.

Zuzana

dobrý den, jak je stélka měkká? myslím tím, zda se dá v ruce ohnout a nebo zda je to jak „prkno“? nemám na mysli měkkost nášlapné vrtvy, ale zda se dá botka dobře ohýbat

Radek Doležal

Dobrý den

stélka žabek Scholl patří do kategorie General comfort. Stélka není výrazně tvarovaná nicméně odpovídá nárokům na kvalitu zdravotní obuvi scholl. Ano je ohebná.

Jana Manďáková

Dobrý den, délka stélky u velikosti 42 odpovídá uvedeným 26,5 cm? Děkuji.

Radek Doležal

Dobrý den,
ano délka stélky měří 26,5 cm.

Lucie

Dobrý den,

k dispozici již není velikost 39. Bude ještě k mání?
 Děkuji

Radek Doležal

Dobrý den,
žabky máme skladem v dvojvelikosti 39/40.

Petra

Dobry den, lze stuhy prát v pracce? Na kolik stupňů?

Radek Doležal

Dobrý den,
doporučuji prát stuhy ručně.

Alča

Dobrý den, jaká je prosím šířka žabek ve velikosti 39? Děkuji

Radek Doležal

Dobrý den,
žabky mají v nejširším místě 10 cm.

Eva Suchá

dobrý den, chci se optat – je žabka nějak tvarovná a alespoň trochu měká? Děkuji

Radek Doležal

Dobrý den

stélka žabek Scholl patří do kategorie General comfort. Stélka není výrazně tvarovaná nicméně odpovídá nárokům na kvalitu zdravotní obuvi scholl.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru