Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Výkonný smoothie maker od ECG s 900W motorem a čtyřmi lahvemi

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Pavlína Burkovičová

Dobrý den, je mixér vhodný pro přípravu rostlinného mléka např. z máku, nebo mandlí – zvládne to? Máte osobně vyzkoušeno? Děkuji za odpověď.

Panvickyanoze.cz

Dobrý den, paní Burkovičová. Děkujeme Vám za zájem o naše zboží. Od dodavatele máme potvrzeno, že mandle bez problémů zvládne rozmixovat- má 20000 otáček. U máku těžko říci, jestli by tak malé semínka zvládl, ale myslím si, že ano. Je skutečně velmi výkonný. Osobně tento typ vyzkoušen nemám. Mám jiný, melu třeba lněné semínka a bez problémů je zcela rozemele- a to není ani tak výkonný jako tento smoothie. Přejeme Vám hezký den.

Marie Rysova

Dekuji za odpověď / již jsem 2ks zakoupila 😉😊
Doufám ze obdarování budou spokojeni ..
Hezky den
 Rysova

Panvickyanoze.cz

Paní Rysová. Děkujeme Vám za objednávku. Vaší důvěry si vážíme. Hezké léto!

Marie Rysova

Dobry den,
mohu se zeptat zda dokáže umixovat i ořechy?
Mela bych zájem o 2ks jako darek pro blízké / chci koupit opravdu neco co vydrzi..
Dekuji za odpověď.
S pozdravem
 Rysova

Panvickyanoze.cz

Dobrý den, paní Rysová. Děkujeme Vám za dotaz. Máme přímo od dodavatele potvrzeno, že zvládne díky 20 tis. otáček umixovat kostky ledu, středně velké kusy zeleniny a i například semínka. Ořechy tedy musí zvládnout bez problémů. Přejeme Vám hezký den.

Jiří

Doplnění předchozího dotazu: Ptal jsem se proto, že v popisu přístroje na Slevomatu máte výše uvedené parametry, ovšem v návodu je text naprosto odlišný.
Cituji:
Nepoužívejte k drcení ledu. Pokud chcete připravit nápoj s ledem, použijte ledovou tříšť.
Tužší ingredience, jako je například mrkev, nakrájejte na malé kostičky o velikosti 1,5 × 1,5 cm.
PŘÍSTROJ JE URČEN POUZE PRO TEKUTINY A MĚKKÉ PLODY. PŘÍSTROJ NENÍ URČEN PRO TVRDÉ PLODY. (Asi vhodný na mixování vody?)
Taky mě není jasná Tabulka referenčních časů zpracování potravin, když v ní není uveden jediný časový údaj.

Panvickyanoze.cz

Dobrý den, pane Jiří. Omlouváme se Vám, popis byl špatný, jelikož společnost ECG měla tento neaktuální popis nedopatřením zveřejněn. Vše, co jsme Vám v předchozí diskuzi psali, tak to platí a vše smoohie zvládne mixovat. Prosím, napište nám zprávu na info@panvickyanoze.cz a mi Vám ten správný návod zašleme. Děkujeme Vám.

Jiří

Poradí si mixér i s kostkami ledu, nebo je tam třeba dávat jen tříšť?
Je nutné před mixováním např. zeleninu krájet na menší kousky?
Je možné mixovat i tvrdé plody?

Panvickyanoze.cz

Dobrý den, pane Jiří. Děkujeme Vám za dotaz. Smoothier maker vládne kostky ledu i středně velké kusy zeleniny i třeba semínka, atd.
Má 20 tisíc otáček. Přejeme Vám hezký den.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru