Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

500 g marinovaného masa: krkovička, kuřecí steak či žebra lahodných chutí

4,2 / 5 Uzeniny A. Chmel Praha - Košíře  (mapa) 396 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Pavel Tesař

Ještě k tomu, jak děláte dobře svojí práci. Přikoupit jsem klobásy čerstvé z udirny. Za dva dny byly olezle a vyhodili jsme je. Fakt dobrý.

Uzeniny A. Chmel

Pane Tesari. Pokud trpite kompleksy, foukejte si je jinde. Klobasy udime kazde pondeli cerstve. A vydrzi v lednici mesic. Vy rozhodne nejste clovek, ktery by je vyhodil a neprisel je reklamovat. Doporucuji vam, zacit zit hezky zivot a neutracet cas plyvanim po vsem co kolem vas je. Pokud mate problem, prijdte za mnou osobne. Nehodlam si pred slusnymi lidmi resit vase problemy. Jsem tam kazdy den, tak se stavte a muzeme to probrat.

Pavel Tesař

Dobry den, dnes jsem si vyzvedl vepřové ve vlastní šťávě a doma s brýlemi mne docela překvapilo, že nikde není uveden datum výroby , doba trvanlivosti a ani váha. Předávám na ČOI.

Uzeniny A. Chmel

Tak to nas mrzi pane Tesari. Zrejme jej tam devcata nedali. Prijdte vratit sklenicku oproti penezum a hlavne to prosim nezapomente nahlasit. Je to opravdu dulezite a hlasit se to musi. Takove pekne udani potesi vic, nez sklenice dobreho masa. Presne kvuli takovym lidem clovek rad dela svoji praci.

Miroslav Vlach

Na email mi také nikdo neodpověděl, telefon nikdo nezvedá (volal jsem 6× během pondělí).
Jelikož bydlím za Prahou, tak nechci jet a zjistit že to bylo zbytečné.
Kvalita zboží super, možnost rezervace pokulhává.

Alexey Rudometov

Nikt mne neodpovida na tim emailu.
Jak a co musim udelat s tim vaucerem?

Vlach

Dobrý den, je možné maso bez problémů zamrazit, nebo to nedoporučujete?
 Děkuji

Uzeniny A. Chmel

Dobry den,

Jelikoz je vakuove baleno, tak je to v poradku a masu neublizite.

Hezky vecer.

Uzeniny Chmel

Marek

Dobrý den, chci se zeptat, plánuji nakoupit několik kusů na týdenní pobyt na chatě. Vydrží maso v obalu např. 5–7 dní? Samozřejmě skladováno v ledničce/mrazáku a před otevřením. Děkuji :-)

Uzeniny A. Chmel

Dobry den. Ano, vydrzi urcite.

Hezky den.

F A

Dobrý den,
Odpovidá vůbec někdo emaily? Vůbec nevím kdy můžu příjít za objednávku.
Předem děkuji.

Uzeniny A. Chmel

Dobry den. Jaky email myslite? Na vsechny emaily odpovidame.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru