Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Poznávací zájezd do Anglie s průvodcem, dopravou a ubytováním se snídaní

4,4 / 5 CK Metal Londýn - Velká Británie (mapa) 10 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Veronika

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jak by to bylo, kdybych chtěla jet s kamarádkou, ale není nám ještě 18. Děkuji za odpověď :)

CK Metal

Dobrý den,

to není problém, máme dokument, který vyplní Vaše rodiče.
Budete mít originál u sebe a kopii zašlete nám do CK.
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

Olha

A kdyz koupim zajezd do londyna,muzou mi udelat vizum na ti 4dny na ambasade.Olha­.dekuji.

CK Metal

Dobrý den,

pokud toto vizum bude stačit, tak samozřejmě to není problém, ale je nutné se informovat na ambasádě, aby Vás vzali na trajekt, aby jste neměla problém.
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

Olha

Dobry den,sem ukrajinka mam tryvaly pobyt v cesku,a muzu sy koupit zajezd a podivat do londyna.dekujiNebo mam se radej zeptat na ministerstvo vnitra?

CK Metal

Dobrý den,

bohužel, je nutné mít vízum.
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

Jaroslav

Dobrý den je v ceně trajekt, některé cestovky nehradí. Jaké poplatky hradíte v Londýně. Metro, bus ? Děkuji JF

Slevomat.cz

Dobrý den, zde je seznam příplatků:
Povinný příplatek: trajekt Dover – Calais a zpět 890 Kč/osoba.
Cestovní pojištění (lze sjednat u CK za 30 Kč/den).
Příplatek za jednolůžkový pokoj 695 Kč/noc.
Pobytová taxa 2 £/osoba/noc.
Plavba po Temži – Plavba lodí po Temži: 16,50 £, dítě 9£ (v rámci programu nezbytné).
Ceny vstupů:
Madame Tussauds: dospělý: 30 £, dítě do 15 let: 25 £.
London Eye: dospělý: 24,95 £, dítě: 19,95 £/do 15 let.
Katedrála sv. Pavla: dospělý 17 £, senior+student 15 £, děti do 12 let 7,50 £.
Tower: dospělý: 28 £, senior + student: 22 £, děti do 12 let: 13 £.
Nepovinné příplatky:
přejezd hromadnou dopravou 20 £
metro 5 £/osoba
doporučené kapesné 90 –150 £
Hezký den, Tereza

Jitka

Dobrý den, měla bych pár dotazů ohledně příplatků k zájezdu do Londýna, v sekci Nepovinné příplatky píšete např. přepravu metrem a hromadnou dopravou, ale v popisu zájezdu zmiňujete přejezd metrem a přepravu z místa ubytování do centra, jsou tyto příplatky v ceně, nebo je tedy nutné je doplatit, případně za kolik? Ještě by mě zajímalo ohledně cen vstupů, jestli se také řadí do povinné součásti zájezdu, nebo zda si např. můžu vybrat, kam se podívat a kam ne. Jako poslední by mě ještě zajímalo, zda takové zájezdy pořádáte i jindy v roce, nebo jen v létě. Mockrát děkuji za odpovědi.

CK Metal

Dobrý den,

zájezdy pořádáme i mimo léto, ohledně doplatků za metro, tak Londýn je velký, tudíž je nutné se pohybovat i metrem, z hotelu jedete autobusem. Program nemusíte celý absolvovat, záleží jen na Vás.
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

Alexandra Stoklaskova

Dobry den.
Chtela jsem se zeptat, jestli budete mit v nabídce i londýn s ubytováním na 2 noci. Na stránkách CKMetal jsem viděla, ale neni na slevomatu.
Chtely bychom jet s kamarádkou.
Dekuji za odpověď Stoklaskova

CK Metal

Dobrý den,

zavolejte si prosím na tel.: 547 385 464.
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

Lukáš Š.

Dobrý den,
velice mě zaujal poznávací zájezd do Anglie, jen bych se chtěl zeptat, k cestě potřebuji pas a nebo stačí pouze OP?

CK Metal

Dobrý den,

stačí Vám jen OP, je nutné, aby jste byl občanem ČR.
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

Paola fabikova

Dobry den chtela bych se zeptat rada bych vyuzila vasi nabidky na zajezd do anglie ale pokoje jsou 2luzkove ale byly bychom 3 jak bychom to meli udelat?

CK Metal

Dobrý den,

jsou třílůžkové pokoje, tudíž si můžete zájezd zakoupit.



Bc. Alexandra Konvalinková
Vedoucí cestovní kanceláře
Tel.: +420 547 385 464

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru