Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Steaky z divokého lososa z volného moře: 100% maso bez chemie a přidané vody

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Michaela Strnadová

Dobrý den,
do 30.6 platí tato akce nebo do tohoto termínu je potřeba uplatnit voucher?

Bonfood.cz

Dobrý den,
akce končí 18,6, voucher platí do 30,6
s pozdravem
Pavel Domkář

Jindřich Kunst

Dobrý den, chtěl bych se zeptat , co se stalo, že přibližně před rokem jsem u Vás lososa kupoval za 239,– Kč a dnes stojí na Vašich stránkách 459,– Kč – v akci na Slevomatu 389,– Kč ? Děkuji za odpověď.

Bonfood.cz

Dobrý den,
stalo se to, že celosvětově poslední rok rostou ceny lososa a není pravděpodobné,že by se vrátily někdy na původní výši. Téměř rok jsme nemohli blok vůbec sehnat.
s pozdravem
Pavel Domkář

Martin Langr

Vkládáte kód ze Slevomatu do správného pole? Jsou tam dvě různá pole: první je jen pro Slevomat (rámeček s černým pozadím, modrým písmem a logem) a druhé (rámeček s bílým pozadím a šedým písmem), které je pro ostatní slevové kódy ;-).

Markéta Volková

Dobrý den, nejde mi zadat kód voucheru.
Přešla jsem na stránky BonFood – zadala do košíku zboží , kód voucheru a ukazuje se mi, že kód nelze použít.
Mám objednáno 2× lososa. Musím objednávku udělat na 2×?
Děkuji za odpověď

Bonfood.cz

Dobrý den,
můžete mně, prosím , poslat kódy ke kontrole na bonfood@bonfood.cz? Na jednu objednávku lze vložit po jednom libovolné množství kódů
s pozdravem
Pavel Domkář

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru