Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Krása skrytá v detailu: kurz líčení s profesionální vizážistkou pro 1 nebo 2

3,9 / 5 Kurz líčení (3 pobočky) Jihlava  (mapa) 18 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Alena

Dobry den, moc rada bych si tento kurz zakoupila, ale mohu pouze v terminu mezi 9. a 11. srpnem. Je toto mozne? Prosim, dejte mi vedet, dekuji moc, Alena

Kurz líčení

Dobrý den Alenko, možné by to bylo, zkuste mi během zítřka zavolat a zkusíme se domluvit :-)
Hezký večer. Prokešová.

Kristýna Kazderová

Hezký den. Uvažuji o tom, že kurz líčení zakoupím jako dárek své mamince. Nicméně dle vlastních předchozích zkušeností bych nejdříve ráda věděla s jakou značkou paní Prokešová nejvíce pracuje? Ráda bych se totiž vyhnula značkám, které se prodávají přes síť „nezávislých“ kosmetických poradkyň a poradců. Děkuji za odpověď.

Kurz líčení

Dobrý den. Moc děkují za dotaz :-) Nejvíce pracují s kosmetikou Mary Kay, pokud klientka bude chtít může donést své oblíbené přípravky které používá :-) Neosvědčilo se mi pracovat s méně kvalitním produktem který neodpovídá potřebám náročnějších žen ( alergie a t.d.).
Prokešová Miroslava

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru