Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Kompletní servis klimatizace pro váš vůz

4,2 / 5 Autoservis Štěrboholy Praha - Štěrboholy  (mapa) 302 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Amálka Kiššová

Dobrý den,

prosím, jaká je cena filtru pro Mondeo MK2? A bylo by možné sehnat termín do příštího pátku?

Děkuji AK

Daniela Yacoub

Dobrý den, kolik stojí filtr do Renault Espace r.2007, a cena doplnění je stejná i když je potřeba 1000g plnící směsi?Děkuji Daniela

Kamil Rybka

Dobrý den kdy mate prosím nejbližší termín na doplnění klimatizace ? Děkuji Kamil

Libor

31.5. jsem si zakoupil váš voucher, ale telefon nikdo nezvedá!
Našel jsem tel přímo do servisu, kde mi váš kolega říká, zavolejte druhý den a to 3× po sobě?!

symiza

Kolik stojí filtr do Citroen C4, r.v.2008?

Andrea Poustecká

Dobrý den,
chtěla bych se Vás zeptat jaký voucher bych si měla koupit, když mám škodu octavii r.2002. Klimatizace je funkční.
Děkuji za odpověď.

Petr

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na kompletní cenu i s filtrem na Ford Mondeo MK4, r.v.2008. Děkuji za odpověď

Autoservis Štěrboholy

Dobry den , cena filtru 330 , pokud budete kupovat varianta :
Dezinfekce a čištění klimatizace + výměna filtru bude 269 + 330–599 kč nebo
Plnění ekologickým chladivem R134a + dezinfekce a čištění klimatizace + výměna filtru 499 + 330–829 kč
S pozdravem.

Petr

Dobrý den, kolik mě, u Vás, bude stát filtr ? /Mondeo Tournier 2.0, 2008/
 Díky

Autoservis Štěrboholy

Cena filtru 330,–

Jan

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na kompletní cenu i s filtrem na auto Mercedes Benz clk (w209) 2.7 cdi. Děkuji za odpověď

Autoservis Štěrboholy

Dobry den , cena filtru 274 , pokud budete kupovat varianta :
Dezinfekce a čištění klimatizace + výměna filtru bude 269 + 274 –543 kč nebo
Plnění ekologickým chladivem R134a + dezinfekce a čištění klimatizace + výměna filtru 499 + 274–733 kč
S pozdravem.

Josef

Zdravim kdy mate nejblizsi termin na doplneni klimatizace a za kolik?kc

Autoservis Štěrboholy

Dobry den patek 15:00.

Jana Hendrychová

Dobrý den,chci se prosim zeptat,zda tu klimatizaci mechanici v tomto servisu davaji do kupy na počkání či zda tam musím auto nechat?

Autoservis Štěrboholy

Dobry den , pokud mate nefunkčni klimatizace co sa ma dat do kupy , to ten voucer nebude stačit . poprosim volat 776 716 663.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru