Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Relaxační pobyt Beskydech: Polopenze, wellness i uvolňující masáže

4,3 / 5 Hotel U studánky Beskydy (mapa) 255 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Eva

Hezký den,prosím máte volný termín v období Velikonoc v Beskydech děkuji Eva

Hotel U studánky

Dobrý den, mám poslední volný pokoj. hezký den Smetana

Hana Přikrylová

omlouvam se ale spletla jsem mesic ne brezen ale unor od 26.2–28.2 nebo jiny volny v tomto tydnu dekuji H.Prikrylova

Hotel U studánky

Dobrý den,

není problém, tento termín Vám můžeme nabídnout. V případě rezervace prosím volejte na 734443685 anebo e-mail: info@hotelustudanky.cz

Hana Přikrylová

dobry den, mate volny termin v tydnu od 26.3–28.3 2018..2 dny(1noc) nebo jiny termin v tomto tydnu pro 2 osoby? dekuji H.Přikrylová

Hotel U studánky

viz odpověď výše

PAVEL BRABENEC

DOBRÝ DEN, MÁTE VOLNO OD 11.5–13.5.2018? 2 OSOBY NA JEDEN VOUCHER? PLATÍM IHNED! KRÁSNÝ DEN! PAVEL BRABENEC, BOHUMÍN.

Hotel U studánky

Dobrý den,
vouchery jsou platné pouze do 30.3.2018. Termín 11. – 13.5. volný je, ale musel by jste si rezervovat pobyt dle ceníku.

Zdraví Kurzyszová Hana

Vendula

Můžu se zeptat zda je volný nějaký víkend do konce března? Pro dva na dvě noci.

Hotel U studánky

Dobrý den,
bohužel víkend už volný není, během týdne není problém se ubytovat,ale víkendy už je problém.

Děkuji
Halová Romana

marcela beitlová

dobry den.mate volny termin o vikendu 16 unora do 18 unora.jeden 2 dospely.beitlova

Hotel U studánky

Dobrý dne, je mi líti v tento termín jsme plně obsazeni. Děkuji za Váš zájem a přeji hezký den, Smetana

Iwet

Dobrý večer máte prosím volné ubytování pro dva v termínu 23.2–25.2?

Hotel U studánky

Dobrý den, je mi líto ale jsme plně obsazeni. Smetana

Lucie

dobrý den. Máme u Vás rezervaci 13.3.-.15.3. a chtěla jsem se zeptat- je nutná rezervace na výřivku a také zda je možnost dietní stravy(žlučníková dieta-jídlo bez tuku, dělané na sucho, vařené, nebo na páře)
Těšíme se.
Děkuji, s přáním krásného dne Kadurová

Hotel U studánky

Dobrý den, v daném termínu si stačí rezervovat vířivku při ubytování. Ohledně stravy se také domluvíme v den nástupu – jistě Vás nenecháme o hladu :-D
Srdečně zdraví Kurzyszová Hana

Leoš

Dobrý den máte volné tyto termíny ? 9–11.3. 16–18.3. děkuji

Hotel U studánky

Lituji, oba tyto termíny jsou již plně obsazeny.
S pozdravem Kurzyszová Hana

Monika Moricová

Dobrý den, máte volno prosím v termínu 5.-9.2. pro 2 dospělé a 1 dítě 11 let? Děkuji

Hotel U studánky

Dobrý den,
bohužel tento termín máme plně obsazen,
ale můžu Vám nabídnout termín o týden později.

děkujeme za Váš zájem a přejeme příjemný den
Halová Romana

Hotel U studánky

Dobrý den,
bohužel tento termín je plně obsazen, ale můžu Vám nabídnout termín
o týden později a to od 11.2. – 16.2.
Děkuji, přeji příjemný den
Halová Romana

Nanakova

Dobrý den jaký máte v hotelu bazén? Dá se v něm plávát? Máte volno 22.2.-25.2.?dva dospělí a dítě

Hotel U studánky

Dobrý den,
v hotelu bazén nemáme, máme jen vířivou vanu.
Jinak bohužel tento termín je plně obsazen.
Děkuji a přeji příjemný den
Halová Romana

Lucie

Dobrý den, chtěla bych se informovat na termín 2.-4.2.(dvě noci) Pro dva páry, zda máte ještě volnou kapacitu? Děkuji

Hotel U studánky

Voucher není platný zrovna ve Vámi vybraném termínu – je to na něm napsáno. V tomto termínu máme pobyty s plesem a je již rok dopředu plně obsazeno. Zdraví Kurzyszová Hana

Janusz Pawlitko

Dobrý den . Prosím o rezervací pobytu u Vás termín 22.1.-24.1.2018 . Číslo voucheru 4222–6578–70C-183 děkují Pawlitko

Hotel U studánky

Dobrý den,
potvrzuji Vaši rezervaci.
Děkujeme za Váš zájem
Přeji příjemný den
Halová Romana

Eliška

Dobrý večer, chtěla bych se zeptat, jestli máte ještě nějaké volné pokoje v termínu od 21.1.-4–2. pro 2 osoby na 3 dny (2 noci) s polopenzí? Předem děkuji.

Hotel U studánky

Dobrý den,
ano tyto termíny máme volné, pokud máte zájem, napište mi konkrétní termín
a já Vám to zarezervuji.
Mějte hezký den

Halová Romana

Pokorná Jaroslava

Dobrý den chci se zeptat zda máte volný pokoj pro dva od 30.3 – 2.4 2018

Hotel U studánky

Dobrý den,
akce na slevomatu končí 30.3.2018 a nevztahuje se na Velikonoční pobyt. Pokud máte zájem o tento pobyt, informujte se na tel.č. 734 443 685. Děkuji Kurzyszová Hana

Iveta Krpcová

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat zda máte volný pokoj pro 2 osoby v termínu 7.3. do 9.3.2018

Děkuji za odpověď na email: iveta.krpi@post.cz

Iveta Krpcová

Hotel U studánky

Dobrý den,
ano v tomto termínu máme volný pokoj. Pro předběžnou rezervaci prosím objednejte přes náš e-mail. Děkuji Kurzyszová Hana

Janusz Pawlitko

Prosím o podržení rezervace termínu 22.1.-24.1.2018 zítrá zaplatím na poště pobyt a po obdržení voucheru Vám odešlu kod . Děkují Pawlitko

Hotel U studánky

Dobrý den, čekáme na kod.

Janusz Pawlitko

Dobrý den . Chtěli bychom si u Vás zarezervovat si u Vás termín 22.1.-24.1.2018 .
Děkují Pawlitko

Hotel U studánky

Dobrý den, máme volno, prosím o zaslání kodu přímo k nám na hotel, děkuji a přeji hezký večer, Smetana

Marcela Hradilova

Dobrý den,dostali jsme voucher pro 2 osoby,na 3 dny(2 noci).Byl by prosím volný termín 16.2.-18.2.2018?Pokud ano prosím o rezervaci,děkuji Hradilova.

Hotel U studánky

Dobrý den,
máme akorát volný apartmán, kdy je příplatek na celý pobyt 1 000,–kč.
Pokud byste měli zájem, prosím napište mi a já Vám to zarezervuji.
Děkuji a přeji příjemný den

Stanislav Rojak

Dobrý den máte volný termín 9–11.3.2018 Jsme 2 dospělí 2 děti 6a12 let.Jaká by byla cena za tento víkendový pobyt.Děkuji s pozdravem Rojak

Hotel U studánky

Dobrý den, je mi líto ale v tomto termínu jsme plně obsazeni, volno bychom měli 15–17.3.?

Anna Bečvářová

Dobrý den, máte volný termín od 5.1. do 7.1. 2018? Pro 4 osoby. Děkuji

Hotel U studánky

Ano máme. Zasílala jsem Vám před chvílí e-mail. Pokoje mohu předběžně rezervovat na Vaše jméno a Vy potom pouze zašlete e-mailem kóda voucherů pro doplnění rezervace. Zdraví Kurzyszová Hana

František uzel

Dobrý den,v pondělí jsem zaplatil 2×pobyt v hotelu u Studanky a ještě jsem od Vás nedostal voucher.Prosím o vyjádření.S přá­ním pěkného dne Uzel tel.604 526 517

Slevomat.cz

Dobrý dne, Františku, na Váš e-mail, jsem zaslala vouchery ještě jednou. Hezký den Jana ;)

Hotel U studánky

Dobrý den, my jsme pouze hotel, ve kterém se ubytujete. Pokoje u nás máte rezervovány. Ale vouchery Vám zašle firma slevomat.cz. Vy nám potom e-mailem napíšete kódy Vašich voucherů a tímto bude rezervace pobytu úplná. Obraťte se tedy přímo na tuto firmu.

Lucie

Dobrý den, Máte v lednu ještě volné termíny na dvě noci pro dvě osoby? Dekuji

Hotel U studánky

Dobrý den,
záleží jestli myslíte víkendy nebo je Vám to jedno kdy Vám dám termín.
Jinak víkendy vám můžu nabídnout třeba 5.1. – 7.1., nebo 12.1. – 14.1. a nebo 26.1. – 28.1.
Pokud Vám některý z termínu sedí, napište nám a já Vám to zarezervuji.

Děkujeme za Váš zájem
Přeji příjemný den
Halová Romana

Barbora Cinkrautova

Dobry vecer, mate volny termin od 5.1 na 2, mozna i 3 noci??lze zaplatit flexi passy??mockrat de­kuji

Hotel U studánky

Mohu nabídnout ubytování pouze do 7.1.2018. Pobyt platíte firmě slevomat.cz za voucher, domluvte se na platbě flexi passy tam, my pouze zprostředkováváme ubytování.

Děkuji Kurzyszová Hana

JAROMIR DOROTIK

PLANUJETE VELIKONOCNI 3DENNI POBYTY.DEKUJI J.DOROTIK

Hotel U studánky

Dobrý den, v tuto chvíli neplánujeme. Smetana

K. Vahalíková

Dobrý den, byl by možný pobyt na jednu noc včetně polopenze a vířivky pro dvě osoby? Termín 2.12–3.12.2017 A jaká by byla cena? Děkuji.

Hotel U studánky

Dobrý den, určitě by to šlo ale v tento termín jsme již plně obsazeni, děkuji za Váš zájem a přeji hezký den Smetana

Branná

Dobrý den, máte volný termín pro dvě osoby v době od 8.12.-10.12.2017?Branná

Hotel U studánky

Dobrý den, máme volno do 8.12 nebo od 9.12. a dále, hezký den, Smetana

Klimeš

Mohu si objednat voucher jako dárek k vánocům,s plat­ností na příští rok bez termínu samozřejmě po domluvě.Děkuji Kli­meš

Slevomat.cz

Dobrý den, no to klidně můžete :-) Doporučujeme si ještě ověřit dostupnost termínů v hotelu. Voucher Vám bude platit do 30. 3. 2018. Pěkný den

Szotkowska Alena

Mate volny termin od 5–8.11.???Pro dve osoby.Dekuji

Hotel U studánky

Ano máme!!

Jiřina Štěpničková

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli máte volný termín od 16 – 19 nebo 23 – 26 listopad 2017.
děkuji Štěpničková

Hotel U studánky

Dobrý den, v období 16–19.11. máme vlastní akci na hotelu, viz. naše stránky a následně máme volno 24–27.11.
hezký den, Smetana

Jana

Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli náhodou nemáte nebo nebudete mít balíček na dvě noci?děkuji

Hotel U studánky

Dobrý den, v tuto chvíli neplánujeme, napište k nám na recepci s požadavkem a něco vymyslíme.
hezký den Smetana

Hana Svozilová

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda máte volný dvoulůžkový pokoj v termínu 26. – 29.10.

Děkuji.

S pozdravem Hana Svozilová

Hotel U studánky

Dobrý den

je mi líto ale v tento termín jsme plně obsazeni, děkuji za Váš zájem a přeji hezký den, Smetana

Monika K.

Pěkný den, ráda bych se zeptala, zda máte v termínu 26.-28.10.17 volno? Mám zájem o 4 místa, buď 2+2 anebo 4lůžkový pokoj. Děkuji za odpověď. M.K.

Hotel U studánky

Dobrý den, ano máme volno i pro 4 osoby. hezký den Smetana

Uherková

dobrý den,chci se zeptat kolik by mě vyšel pobyt 1 dospěla osoba a 1 pětileté ditě děkuji Uherková

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Uherková, tento balíček nabízíme rovnou pro dvě osoby a to za 3 449 :) Varianta pro jednu osobu bohužel v tuto chvíli není možná (s případným doplatkem za dítě). Mějte se fajn! Lucka

Romana

Dobrý den , je vhodný pobyt i s kočárkem- 2měsíční mimčo? A lze kočárek vzít s sebou do whirpoolu ? Děkuji

Hotel U studánky

Dobrý den,
není problém přijet i s miminkem. Kočárek si můžete přenést na pokoj, jezdit s ním do restaurace, ale k whirpoolu se s ním nedostanete. Doporučila bych spíše autosedačku.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru