Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Letní prázdniny v Plzni: balíčky se skvělým jídlem, vínem i návštěvou pivovaru

4,3 / 5 Hotel Hazuka*** Plzeň Plzeň (mapa) 17 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Irena MT

dobrý den, máte volné 2 pokoje pro 4 osoby v termínu 12.8.-14.8. nebo 14.8.-16.8.2017

Ivana

Dobrý den,taky by mě zajímalo jak je ti s dětma…píše se že jde o rodinný hotel ale přistýlka není možná :) tak to nechápu…děkuji

Marcela Rezková

Dobrý den, chtěli bychom využít Vaší nabídky, ale nikde nevidím žádnou informaci o dětech. Jsme 2 dospělí a 2 děti (7 let). Vztahovala by se to nějaká výše uvedená nabídka? Moc děkuji a přeji hezký den

Radka Trojanová

Dobrý den,
byl by možný pobyt ve dvou – já a můj 8 letý syn?
Děkuji.

Dana Říhová

Dobrý den,v nabídce v balicku na pobyt na 5 dní/4noci/ uvádíte 2× snídaně formou švédských stolů pro oba.Neni tam chyba? Bude 4× snídaně ? Děkuji D.Řihova

Slevomat.cz

Dobrý den, Dano,
děkuji ta Vaše upozornění! :) Pevně věřím, že tato informace bude jen malý překlep a bude co nevidět opravena.
Jistě Vás budu obratem informovat, jakmile budu znát odpověď na Váš dotaz.

Mějte se krásně
Jana Nová
Slevomat

Martina Vosyková

Děkuji za odpověď včera jsem si zamluvila jiný termín po domluvě s paní recepční 20.7. – 24.7.

Martina Vosyková

Dobrý den, máte volný termín od 18.7. – 22.7. Pro 2 osoby. Děkuji Martina Vosyková

Hotel Hazuka*** Plzeň

Dobrý den paní Vosyková, bohužel Vám musíme sdělit, že jsme v tomto termínu plně obsazeni. Zkuste prosím jiný termín.
S pozdravem Bohuslav Coufal
Hotel LIONS ( Hazuka )

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru