Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Ručně vyráběná marseillská mýdla s bambuckým máslem a olivovým olejem

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Monika Kubínová

Dobrý den, nejsem si jistá v těch průmyslových názvech ve složení, ale nějakou domněnku mám. Zeptám se tedy přímo, jsou SODIUM PALMATE SODIUM PALM KERNELATE složky pocházející z palmového oleje? Hledám mýdle, která jej neobsahují. Děkuji za odpověď.

Monika Kubínová

Dobrý den, chci se zetat, jestli je k výrobě těchto mýdel používaný palmový olej?

Miluju Provence

Dobrý den,

složení mýdel viz dotaz níže.
Hezký den

Jitka

Dobrý den, bohužel kvůli vysokému poštovnému nebudu objednávat, škoda. Pořád platí, že na adrese v Praze 8 nelze vyzvednout osobně…?

Miluju Provence

Dobrý den, ano pořád platí.Hezký den

Dana

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak je mýdlo balené, děkuji.

Miluju Provence

Dobry den,v průhledném celofánu..Hezky den

Jana

prosím informaci o složení (inci) diky

Miluju Provence

Dobrý den,
zde je složení: jedná se o složení meruňkového mýdla.
SODIUM PALMATE
SODIUM PALM KERNELATE
AQUA
PARFUM
PALM KERNEL ACID
SODIUM CHLORIDE
GLYCERIN
BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER
OLEA EUROPAEA FRUIT OIL
TETRASODIUM EDTA
TETRASODIUM ETIDRONATE
CI 19140
CI 15850

Hezký den s pozdravem Miluju Provence

Ivana

Dobrý den,
je možné si osobně vyzvednout u vás na prodejně ?
Děkuji za info

Miluju Provence

Dobrý den, obchůdek již je zavřený, máme nyní pouze eshop.Děkuji za dotaz a pochopení.Krásný den Miluju Provence

Daniela Löblová

Dobrý den, prosím pěkně, bude možné ještě koupit levandulové mýdlo, které je nyní vyprodáno? Mám připravenou objednávku, mám tedy počkat, zda mýdlo ještě doplníte? Moc díky za info!

Miluju Provence

Dobrý den, mýdla se momentálně vyrábějí ve Francii.Naskladněny budou později.Zhruba 3 týdny.Děkujeme za dotaz.Krásný den!

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru