Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

U jednoho stolu s obry: Abnormálně velké hovězí burgery s americkými brambory

4,3 / 5 Yes Burger Praha - Nové Město  (mapa) 87 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Lukáš Volenec

Dobry den,

Asi tomu nerozumim, ale kalkulace ceny mi prijde mimo, jak v restauraci, tak i na internetu je napr. Godzila burger za 666,– V kalkulaci Slevomatu je za 736,–. Tak v cem je hacek?

milan

u golem menu (900g) je napsano 300g masa, 200g americke bramobry, rekly bych ze zbyla obloha ma tak 100g, co tvori zbyvajicich 300g?

Yes Burger

dobry den,v golemovy,jsou dve maxi housky,po 110 gramech,3*le­dovy salat s rajcaty,salat coleslav,grilovana zelenina,,okur­ky,cibule,vol­ske oko,domaci kecup,hortice,cedar a slanina,garantovana vaha min.900g-s pozdravemyb

Klára

Dobry den, mozna se pletu, ale neprijde mi to jako uplne fer nabidka vzhledem k tomu, ze zlevnene ceny odpovidaji beznym cenam v podniku (krome prilohy v hodnote 60,–) a puvodni ceny jsou v tom pripade premrstene…
Dekuji za vysvetleni

Yes Burger

dobry den,moc nechapu na co se ptate, celkova sleva na vsechno je 28 procent,jestli jsou puvodni ceny premrstene?tak na tohle je slozita odpoved,zalezi z jakeho uhlu se na cenu koukate,z meho pohledu je to katastofalni,s poz­dravem r.n..........­....apropo za kolik by jste si predstavoval golema v cetru prahy

Nela

Dobry den,

To je burger pro jednoho?

Yes Burger

samozrejme,zalezi jen vas

Vašek Pluskal

Vypadá to báječně, ale jak se to jí? To se mi do úst nevejde.

Yes Burger

dobrý den,každý si najde svůj styl na konzumaci godzily,v Zitny mame manual,s pozdra­vem yb.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru