Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Třídenní pobyt v apartmánu s vířivkou a polopenzí u Hlučínského jezera

4,6 / 5 Penzion Kamenec Severní Morava (mapa) 40 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Zdeněk Suchomel

Dobrý den, máte volný apartmán s vířivkou v termínu 8.-10.9.?

Penzion Kamenec

Dobrý den, ano, máme :)
I. Trojková

Markét Hamanová

Dobrý den, máte volný termín 14.9. – 16.9.? 2 noci – 2 dospělé osoby?
 Děkuji

Penzion Kamenec

Dobrý den, ano, termín máme volný. Ivona Trojková

Jan prochazka

+doplnujici dotaz kdyz si vemu vlastni postylku pro dite bez naroku na polopenzi to ma zdarma pri obsazenosti 2 dospelych?

Penzion Kamenec

ano

Jan prochazka

Dobry den,
Zajima me jak je apartman veliky?? 2 postele a nejaky gauc??? Mame malinkou dcerku 2,5 roku.
Jeste dostupnost tohoto pobytu pro dva dospele na 2 noci nekdy od 22.7 do 6.8 2017????
Dekuj za odpoved

Penzion Kamenec

Dobrý den,
na apartmánu je manželská postel a gauč.
Vaše malé dítě má pobyt zdarma bez nároku na přistýlku a polopenzi.
Máme volný jeden termín: 22.-24.7.
I. Trojková

Tomšíčková

Dobrý den,chtěla bych se informovat zda je ještě volný termín od 23.-25.07. nebo 24.-26.07.2017 2 dospělí, 2 děti.Děkuji Tomšíčková

Penzion Kamenec

Dobrý den, paní Tomšíčková,
oba termíny máme již bohužel vyprodány.
Ivona Trojková

Magda Dušánková

Dobry večer, máte volný termín 18.-20.8.2017 nebo 25.-27.8. pro 2 dospělé a 4 děti, s tím, že bychom zakoupili 2 vouchery a 2× přistýlku za 300,– se snídaní. Děkuji moc za odpověď. Hezký večer Magda

Penzion Kamenec

Dobrý den, paní Dušánková,
tyto termíny máme již obsazeny. V srpnu je možno od 27. 8. do 2.9.
Ivona Trojková

Vašek Pluskal

Dobrý den,
jaké jsou možnosti se k Vám dostat veřejnou dopravou?

Penzion Kamenec

Dobrý den, vlak na trase Ostrava – Opava. Jiné možnosti nejsou. Ale vlaky jezdí každou hodinu v obou směrech. Ivona Trojková

Jarmila Poláková Wiesnerová

Dobrý den, měli bychom zájem o pobyt ve vašem penzionu pro čtyři dospělé,tedy dva apartmány. Máte prosím volný termín na dvě noci v období 3. – 14.července? Děkuji,pěkný den Poláková

Penzion Kamenec

Dobrý den, mám volný jeden termín, a to 9.-11.7.
Ivona Trojková

Sehnalikova

Dobrý den,já vám už několikrát psala i volala a zatim žádná odpověd,chceme si koupit na slevomatu voucher na váš pokoj s výřivkou a nevime jestli v terminu 7.7–9.7 budete mit tento pokoj k dispozici.Děkuji za odpověd Sehnalikova
731075122
tel.nám nikdo nebere

Penzion Kamenec

Dobrý den, mail jsem Vám posílala. Zřejmě nedošel. V tom termínu volno již nemáme. Pošlu Vám jiné možné termíny. I. Trojková

Monika

Dobrý večer,
Zaujala mne Vaše nabídka, včetně okolí, které rádi poznáme.
Jsme čtyřčlenná rodina (2 dospělí a 2 děti_ 1 a 7 let). Pokud bych zakoupila 2 vouchery, kvůli prodloužení pobytu, kolik bychom celkem zaplatili? Máte prosím volný termín od 2.cervence?
Děkuji
 Monika

Penzion Kamenec

Dobrý den, děkujeme za dotaz. Doplatek by byl 300,– Kč/dítě/noc – přistýlka a snídaně v ceně. Roční dítě může být zdarma, pokud nepotřebuje snídani. Prozatím mám termín od 2.7. volný , ale je třeba jednat rychle. Ivona Trojková

Jana Bělochová

Dobrý den, v případě, že bschom na pobyt přijeli s dítětem 2 roky bez nároku na lůžko (přivezli bychom vlastní děckou postýlku), je zde nějaký doplatek?
Zároveň prosím o informace, zda máte volno na 2 noci kdykoli v termínu 23.-28.7. díky Bělochová

Penzion Kamenec

Dobrý den, pokud by stačilo dítěti podělit se o stravu s Vámi a nebo dokoupíte navíc, nebudu Vám ubytování pro dítě účtovat. Mám volný termín 24.-28.7. Ivona Trojková

Jana

Prosím není 300 kč za den pobytu se psem trochu moc, Vaše nabídka se mi moc líbí, ale kdybychom chtěli přijet na více dní a vzít sebou našeho psího miláčka, tak to bude docela ranec ten poplatek za něj.

Penzion Kamenec

Dobrý den, pokud máte malého psa, je cena poloviční. Za velkého plná. Bohužel jsme byli nuceni vzhledem k nepořádným majitelům psů a následným velkým úklidem pokojů, kde byli pejsci ubytováni, cenu zvednout. Přeji hezký den. Ivona Trojková, Penzion Kamenec

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru