Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Neztraťte své vzpomínky: převod VHS kazet či jiných druhů na DVD

4,6 / 5 MHprint.cz České Budějovice  (mapa) 140 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Jana Štolfová

Dobrý den, dostanu zpět i své původní kazety, které k Vám pošlu? Poslala bych si 3 kazety, které se určitě vejdou do 240 minut. Rozumím dobře, že mi to pošlete na 1 dvd?

MHprint.cz

Dobrý den Vám přeji. Ano převedené VHS posíláme vždy zpět zákazníkovi spolu s DVDčkama a na nich převedeným záznamu. 1 VHS kazeta, která má 240 minut, tak z ní jsou 4 DVDčka. Na jedno DVD se vejde pouze 64 minut záznamu. S pozdravem Horáková Jana

Sarka

Dobry den, mame videokazetu z kamery, je tedy asi tretinova oproti VHS. Je i z teto moznost prevodu?

MHprint.cz

Dobrý den – převádíme mini Dv kazetky – to asi máte na mysli Vy , pak VHS 8 mm, Digital 8 mm, VHS – C a klasické VHS takže i tuto Vaší převádíme. S pozdravem Horáková Jana

Monika Bernathova

Dobrý den, převádíte i z kazety Hi8?

MHprint.cz

Dobrý den, ano převádíme tento typ kazet. S pozdravem J. Horáková

Šárka

Umíte převést i staré magnetofonové pásky – kotouče?

MHprint.cz

Dobrý den ty bohužel neumíme. S pozdravem J. Horáková

Pavla Kučerová

Dobrý den,
mám doma kazetu kde nad páskou chybí kryt.Páska není přetržená ale mírně pomačkaná.,je možno zkusit to přehrát na DVD?Děkuji
A ještě když je záznam kratší mohu poslat více kazet

MHprint.cz

Dobrý den přejeme. Můžete to zkusit poslat a my se na to podívat v jakém je to stavu a zda to bude schopné převést. Takhle od pc těžko říct jaká bude praxe. Samozřejmě můžete poslat kazet kolik chcete to je na Vás a bud se vejdete do minut voucherů nebo co bude nad rámec voucherů, tak nám doplatíte. S pozdravem J.H.

Tomáš Pýcha

Dobrý den , mohu využít voucher na převod miniDV na DVD? Dekuji

MHprint.cz

Dobrý den ano můžete taky to děláme tento převod. S pozdravem J.H.

Jana Nováková

Dobrý den, cena 170 Kč je za 240 minut?

MHprint.cz

Dobrý den ano přesně tak. S pozdravem J.H.

Pavel Komárek

D D, mám 3 VHS kazety se cca 10 hod. záznamu, na kolik mne u Vás přijde převod na DVd se zakoupeným 1 voucherem??? Děkuji a zdravím.

MHprint.cz

Dobrý den Vám přeji. Pokud tomu dobře rozumím, tak máte 10 hodin záznamu tzn. 600 minut? 1 voucher je 240 minut takže teoreticky by Vám měly stačit 3 vouchery pokud si pošlete své DVDčka. Na jedno DVD se vejde 1 hodina a 4 minuty. Pokud si nepošlete svá DVDčka dávámě naše á 15,– kč a buď je strháváme z volných minut co zbydou z voucherů a nebo když to překročí voucher, tak pošleme dopis s vyúčtováním, kde třeba zaplatit doplatek. Můžete poslat jeden voucher ale budete doplácet nad rámec voucheru protože do toho se rozhodně nevejdeme. S pozdravem J.H

Pavel

Děláte i vylepšení obrazu či zvuku? Děkuji

MHprint.cz

Dobrý den ne to bohužel neděláme. S pozdravem J.H.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru