Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

O kapku voňavější den: parfémované a toaletní vody pro něj i pro ni

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Hanka Malinka

Zdravi, Giorgio Armani Acqua di Gio Essenz mate na sklade? Mohu si ho objednat? Dekuji M.

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, bohužel momentálně ne. Akce na parfémy budeme opakovat v průběhu července. Sledujte tedy naše nabídky na slevomat.cz. Děkujeme za pochopení. Tým AARYAN TRADE

Zákazník

Máte skladem Giorgio Armani Acqua di Gio Essenza?

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, bohužel momentálně ne. Akce na parfémy budeme opakovat v průběhu července. Sledujte tedy naše nabídky na slevomat.cz. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

DM

Dobrý den,
objednala jsem si pánský parférm Giorgio Armani Acqua di Gio Essenza, jenže telefonicky mi bylo sděleno, že je úplně vyprodán a byly mi vráceny peníze. Nechápu, že ho přesto máte v nabídce celou dobu.

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, velice se omlouváme jako dodavatel ( společnost AARYAN TRADE s.r.o.) Vám i několika dalším zákazníkům, kteří neobdrželi parfémy dle nabídky na slevomat.cz. Je to naše chyba, které jsme se dopustili při zadávaní této akce. Uděláme všechno proto, aby se tato nepříjemná situace v budoucnu neopakovala a všechny naše další akce na parfémy a kosmetiku byly dodány v souladu s požadavky našich zákazníků. Děkujeme za pochopení. Tým AARYAN TRADE

Petra

Dobry den DKNY uz nebude?

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, akce na parfémy včetně značky DKNY budeme opakovat v průběhu června. Sledujte tedy naše nabídky na slevomat.cz. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru