Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Kodaň: severská metropole, kterou střeží malá mořská víla sedící na kameni

4,7 / 5 CK Bohemian tour Dánsko (mapa) 223 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
JJ

Dobrý den,

ráda bych se zeptala zda mi sebou stačí pouze OP či musím mít i pas? Jelikož je Dánsko v Schengenu měl by mi stačit pouze OP pokud se nepletu.

 Děkuji

CK Bohemian tour

Dobrý den, je to přesně jak píšete stačí Vám OP. Pěkný den.

Jarek Jarek

Upřesnil bych ceny v Tivoli parku: jizdné na atrakcích je 25, 50 a75 DKK – čím větší atrakce, tím drašší. Dá se ale koupit neomezená jízdenka za 260 DKK – můžete jezdit klidně celý den, pokud si vystojíte znovu frontu na atrakci (fronty nejsou nijak velké), ve frontě vás nikdo nepředběhne, všichni hezky čekají až na ně přijde řada :)
Jídlo v restauraci je dost drahé – přibližně 3–4× drašší než v ČR. HotDog 20 DKK, Kebab 30–40 DKK, jidlo v restauraci 90–150 DKK ale i více. V obchodech jako Lidl, Rena lze potraviny a pití koupit za ceny jako v ČR, možná o něco vyšší.
Do žádného hradu vás nepustí s batůžkem, požádají vás abyste si jej zamkli do skříňky v šatně/ na recepci. Pokud je skříňka na mince, je možno koupit minci ( nejčastěji 20 DKK) na pokladně/recepci.
V Dánsku jsem byl 7 dní a vše platil katrou VISA nebo MasterCard. Zpátky jsem si přivezl jen tu jedinou 20 DKK minci :)

CK Bohemian tour

Dobrý den, děkujeme Vám za příspěvek. Přejeme hezký den :)

Vlasta

Dobrý den, ráda bych se zúčastnila, ale jsem rovněž již starší a chodím pomalu. V případě, že by jsme dostaly s dcerou mapu, je možné si udělat vlastní program a vlastní tempo? Děkuji za odpověď. Hezký den

CK Bohemian tour

Dobrý den, samozřejmě po dohodě s průvodcem je možné udělat si vlastní program v Kodani. Pěkný den.

Leoš Valach

Dobrý den, kde nás v Kodani autobus vyhodí a na jakém místě se budeme večer opět všichni scházet? Chtěl bych si naplánovat trasu výletu. Děkuji. LV

CK Bohemian tour

Dobrý den,pane Valach,individuální program je možný po dohodě s průvodcem v autobuse, řekne Vám kde přesně vysednete a kde bude následně sraz k odjezdu. Pěkný den.

Nora

Dobrý den, v kolik je předpokládaný odjezd z Holešova? Jednalo by se o srpnový termín. Děkuji :)

CK Bohemian tour

Dobrý den, odjezd plánujeme kolem 14 hod odpolední. Pěkný den

Alena

Dobrý den, je v Dánsku možné platit eurama nebo pouze dánskýma korunama? Kterou měnou je výhodnější platit? Děkuji za odpověď.

CK Bohemian tour

Dobrý den, v Dánsku je možné platit také EUR, ale zpět se vrací v DKK. Výhodnější jsou Dánské koruny.

Veronika

Dobrý den,
Je povinné jít do zábavního parku Tivoli, když o něj nemáme zájem? A také jaké jsou možnosti platby v Dánsku eura nebo jen Dánské koruny případně mastercard?

CK Bohemian tour

Dobrý den, do zábavního parku není nutné jít. Celý program zájezdu je dobrovolný. V Dánsku je možné platit také Eury, ale zpět se vrací v DKK. Platební karty se samozřejmě využít také dají. V případě, že průvodce zajišťuje hromadný vstup, vyžaduje DKK v hotovosti.

sojka

Dobry den,měl bych zájem zůčastnit se zájezdu ve kterém bychom přejeli Oresunský most.děkuji za odpověd

kristyna rechnerova

Dobrý den, je povinné navštívit zábavní park Tivoli, když o něj nemáme zájem? Je možnost nějaké alternativy?

Lucie Š.

Dobrý den, v rámci vstupného do Zábavního parku Tivoli jsou již zahrnuty i vstupy na samotné atrakce, nebo se hradí samostatně? Děkuji

CK Bohemian tour

Dobrý den, vstupy na atrakce, nejsou zahrnuty v ceně vstupného. Cena za atrakce se pohybuje kolem cca 25 DKK.

Lucie Š.

Dobrý den, v kolik hodin je přibližně odjezd v pátek z Brna? Děkuji

CK Bohemian tour

Dobrý den , v pátek se odjíždí kolem 15 h odpolední z Brna. Přejeme pěkný den z Holešova :o).

Vanilka

Dobrý den,
mám dotaz zda je zájezd vhodný pro starší osoby, které sice chodí bez opory, ale pomalejším tempem, jestli by moje matka zvládla tempo průvodce a hlavně abychom nezdržovali zbytek skupiny. Děkuji.

CK Bohemian tour

Dobrý den, program je opravdu pestrý, Kodaň je nádherné město … na tento zájezd se nám hlásí různé věkové kategorie. Opravdu si netroufáme odhadnout, zda to Vaše maminka fyzicky zvládne. Děkujeme za pochopení. CK Bohemian tour

Pampeliška

Dobrý den, ráda bych zakoupila voucher někomu jako překvapení – dárek. Co když se té osobě nebude líbit? Mohu jeho jméno ve smlouvě vyměnit a vzít někoho jiného? Děkuji

CK Bohemian tour

Dobrý den, určitě je možné změnit účastníka zájezdu s tím nemáme problém. Přejeme pěkný den.

Kateřina Maděrová

Moc dekuji, již jsem se vecer docetla na vasich strankach! :) mame jiz zakoupeno na cervenec s nastupem v Usti n./L.. Mohu se jeste zeptat zda jiz vite ze se cervencovy zajezd uskuteční na 100%? :)
Dekuji.
Hezký den.
K. M.

CK Bohemian tour

Není za co, jsme rádi, že se s námi vydáte na tento skvělý zájezd. Zatím jsme úspěšně uskutečnili všechny termíny :o))

Kateřina Maděrová

Dobry den, trajekt z Nemecka do Kodaně je již v ceně? 😊 děkuji

CK Bohemian tour

Dobrý den, samozřejmě je trajekt již zahrnut v ceně zájezdu. Cena z Prahy je konečná. Částka nezahrnuje pouze cestovní pojištění či příplatek za svoz z Moravy. Přejeme pěkný den. CK Bohemian tour

Pampeliska

Dobry den, v cervnu (jak jste meli nabidku predtim) jiz misto nemate? Dekuji

CK Bohemian tour

Dobrý den, červnový termín je již vyprodán, místo nemáme. Přejeme krásný den.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru