Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Tohle vám bude slušet: dámský střih s možností barvení v designovém salonu

4,4 / 5 Kadeřnictví na Andělu Praha - Smíchov  (mapa) 160 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Martina

Dobrý den,
chci se zeptat, zda je verze voucheru s barvením určena pouze pro přírodní vlasy nebo i vlasy již barvené.
Děkuji za odpověď.

Kadeřnictví na Andělu

Dobrý den, voucher lze použít i na přírodní i na barvené vlasy, v případě dotazu k barvení nás kontaktujte telefonicky, děkujeme, hezký den. Studio Esthetica

Sabča Bedřichová

Dobry den, je nejaky doplatek v pripade hustych a dlouhych vlasu? Dekuji :)

Kadeřnictví na Andělu

Dobrý den, doplatek je dle spotřeby materiálu. Doporučujeme osobní konzultaci. Děkujeme Studio Esthetica

Tereza

Dobrý den, bylo by možní barvení ombré? Mám hodně dlouhé vlasy. Děkuji :-)

Kadeřnictví na Andělu

Dobrý den, je nám velmi líto, voucher je možné použít pouze pro klasické barvení, děkujeme, hezký den. Studio Esthetica

Anet

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda jde místo barvy použít přeliv ? Mám jemné vlasy a potřebuji něco šetrnějsího. :) A kdy je možný nejbližší termín při zakoupení dnes či zítra děkuji Ticháčková

Kadeřnictví na Andělu

Dobrý den,
ano, voucher s barvou je možné využít i na přelivové barvy, nejbližší volné termíny jsou ve čtvrtek dopoledne, ale určitě je lepší nás kontaktovat telefonicky, situace se rychle mění, děkujeme za pochopení a přejeme hezký den. Studio Esthetica

Martina Čechová

Dobrý den přeji, chtěla bych se zeptat, kdybychom koupili tento voucher teď v červnu, jestli by šlo platnost prodloužit do konce září. Kamarádka má narozeniny, ale bohužel může až takhle později.
Děkuji Vám za odpověď, mějte hezký den

Kadeřnictví na Andělu

Dobrý den, moc se omlouváme, ale platnost voucheru nelze prodloužit, hezký den. Studio Esthetica

Michaela Nejedlíková

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli u Vás pracují české kadeřnice?

Předem děkuji

Kadeřnictví na Andělu

Dobrý den. Ano, u nás pracují pouze české kadeřnice. Hezký den Studio Esthetica

Lukáš

Dobry den,
chtěl bych tento voucher pro ženu, ale má ráda pestřejší barvy. Barvíte například i růžovou nebo oranžovou?
 Děkuji

Kadeřnictví na Andělu

Dobrý den, tento voucher se vztahuje pouze na barvení přirozenými odstíny ( hnědá, měděná, červená, .....). Děkujeme za Váš dotaz, hezký den. Studio Esthetica

Eliška

Dobrý den, je možné na voucher varianta s barvou použít i balayage techniku ?

Děkuji za odpověď

Kadeřnictví na Andělu

Dobrý den,
je nám velmi líto, voucher je možné použít pouze pro klasické barvení, děkujeme, hezký den. Studio Esthetica

Michal

Dobrý den, chci se zeptat zda by bylo možné zaplatit Voucher až u Vás.
Banka má nějaký problém tak že platba nelze provést. A já nemohu čekat, jelikož dnes máme se ženou výročí a já jí chci zítra někam vytáhnout. Předem děkuji a přeji hezký zbytek dne. Michal D.

Slevomat.cz

Hezký den, Michale,

voucher bohužel nejde zaplatit až na místě. Můžete se ale zastavit v Oc Nový Smíchov, kde se náchází náš infostánek (v 1. patře) a tam zaplatit kartou.

Děkuji. Nikča

Helena

Dobrý den,
byl by možný v rámci varianty „střih a barvení pro všechny délky vlasů“ melír namísto barvení? Jednalo by se o prosvětlení blond delších vlasů.
Předem moc děkuji za odpověď.
S pozdravem
 Helena

Kadeřnictví na Andělu

Dobrý den, moc se Vám omlouváme, ale tato akce je zaměřena pouze na střih nebo barva a střih. Přejeme hezký den Studio Esthetica

V

Dobrý den,chtěla bych sestřih a barvení mohu na to použít Voucher?Tam se jedná pouze o sestřih v nabídce.Děkuji moc za odpověd.S pozdravem Koubková Věra

Kadeřnictví na Andělu

Dobrý den,
v nabídce jsou 2 vouchery – jeden je pouze na střih a foukanou za 499,–Kč a druhý voucher je na barvu, střih a foukanou za 1199,–Kč, musíte zvolit variantu voucheru s barvou ( v pravém horním rohu označte šipku a zobrazí se Vám 2 varianty). Děkujeme, hezký den. Studio Esthetica

Kateřina Šafrová

Dobrý den.
Barvila jsem si před 4 měsíci hnědou henna barvou vlasy. Nyní mám spodní vlasy světle hnědé, do šeda. Bylo by možné barvu stáhnout?

Kadeřnictví na Andělu

Dobrý den, daná nabídka se vztahuje pouze na barvení, v případě zájmu stažení barvy nás kontaktujte, je důležitá osobní konzultace, děkujeme. Studio Esthetica

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru