Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Zábava ve Funparku Žirafa: dětské vstupy a káva zdarma pro dospělý doprovod

4,7 / 5 FunPark Žirafa Čestlice  (mapa) 822 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Michal Coufal

Dobrý den. Prosím měl bych na Vás dotaz. Mám dceru které je 3 roky a druhé 15 let. Mohu využít Vás voucher na vstup do parku? Děkuji za Vaší odpověď.

FunPark Žirafa

Dobrý den, děti jsou u nás brány do 15 let. Starší jsou už pak účtováni jako dospělí a cena pro ně je 50 Kč. Voucher každopádně využít můžete. S pozdravem Libor Bezděka

Alena

Dobrý den,
prosím Vás o radu, jakým způsobem nejlépe nakombinovat vouchery pro 3 děti a 2 dospělé. Děkuji

FunPark Žirafa

Dobrý den, jedna varianta je koupit si 2 a vzít třeba dítě kamarádky s sebou, aby jste druhý voucher vyčerpala a nebo koupit jeden a třetí dítě doplatit u nás na recepci. Cena se však liší v určitých dnech a časech. Vstupy za dospělé se platí též na recepci. nebo ještě třetí varianta: vstup jedno dítě a dva dospěláci zakoupit online na našich webových stránkách. Hezký den Libor Bezděka

Nikol

Dobry den kdyz si to zakoupim zitra rano ,bude to hnet vbten dany okamzik po zaplaceni pres ucet platit dekuji

Jana

Dobrý den, ráda bych se zeptala, pokud koupím dražší variantu vstupného tzn. víkendy a svátky za 299,– a nakonec nám nevyjde uplatnit kupón o víkendu, mohu ho uplatnit v týdnu…? Zaplatím trošku více, ale v případě, že nedokážu odhadnout využití pro park to není tak nevýhodné…
Ještě bych chtěla podotknout rýpalům ohledně platby za dospělého, chodíme do podobných parků s dětmi poměrně často, ať už vnitřních či venkovních a ač ani já z toho nejsem nadšená, všude se za dospělého platí a to i přes to, že žádné či většinu atrakcí nevyužije a 50,– za dospělého je jeden z nejnižších vstupů z těch které jsem viděla… Zličín, Milovice, Hostivař atd.jsou toho jasným důkazem.

FunPark Žirafa

Dobrý den, bohužel systém je nastaven tak, že levnější varianta lze využít pouze v dny, které jí odpovídají a to samé platí u varianty druhé.
S pozdravem Libor Bezděka

Lenka

Dobrý den, čekám na tuhle slevu již delší dobu a zase to není celá Žirafa, ale jen Čestlice… Proč ne Kladno?? :-(

FunPark Žirafa

Dobrý den, pro letošní rok jsme se rozhodli pouze pro naši největší pobočku. Jestli se Vám v Žirafě líbí, tak zkuste právě Čestlice a děti si to tu také krásně užijí. S pozdravem Libor Bezděka

Jana Strakova

Dobrý den, jaká je nabídka restaurace/bufetu ? Minulý rok to bylo dost tristní, pizza připálená s dlouhým čekáním, pro děti skoro žádný výběr, ledová káva za cca 90kč , s umělou šlehačkou ze spreje a jedním kopečkem zmrzliny, celková hodnota kávy max.10kč. A ještě jsem zaplatila za sebe 50kč ( a to jsem si vůbec nehrála) .

Blanka Blanka

Dobrý den,

mohu se zeptat, kdy bude končit nabídka na Slevomatu? Ještě potřebuji zjistit, zda zvládneme dorazit v termínu platnosti voucheru.
Děkuji
 BK

FunPark Žirafa

Dobrý den, vouchery by měly být v prodeji do konce června. S pozdravem Libor Bezděka

Tereza

Dobrý den. Na webu máte celodenní vstupné 299 Kč a 199 Kč happy hours. Tady je nabídka dvě děti za cenu jednoho – 199 Kč místo 398 Kč. Znamená to, že to není celodenní vstupné, ale jen ty happy hours 9–13 a 17–19 hodin? Druhý dotaz je prosím na věk. Děti platí od 12 měsíců?

FunPark Žirafa

Dobrý den, vstup u nás je vždy celodenní, ale v rozdílných časech jsou též rozdílné ceny. Pokud zakoupíte voucher za 199 Kč
budete mít v Po – Čt celodenní vstup 1+1. A děti u nás platí od 1 roku. Hezký den. Libor Bezděka

Jana Nováková

Paní Drahorádová, nechci vás ani váš park urážet, ale můžete mi tedy dát příklad jiných takovýchto „zařízení“, kde se za doprovod, který vašiich služeb NEVYUŽIJE, platí? Prosím. Třeba mě přesvědčíte. Ale nedávejte si za příklad zábavní parky v Německu, to je jiná liga, kde se za cokoliv navíc neplatí. Všechny atrakce jsou v ceně.

FunPark Žirafa

Dobrý den, nebudu zde jmenovat název zábavního centra, ale sídlí na Zličíně a tam se též za dospělé platí a to samé v Mostě, Českých Budějovicích a v Jihlavě. Poplatek je za vstup do areálu a chápu, že jako dospělák nevyužijete všechny herní prvky, ale
určitě je zde plno atrakcí, které si můžete vyzkoušet viz kino atd. S pozdravem Libor Bezděka

Pavla H.

Dobrý den, absolutně souhlasím s paní Novákovou. Přijde mi sprosté chtít platit vstup i pro doprovod. Proč????? Za to, že si tam budu kupovat nápoje a jídlo, abych tam neseděla „na suchu“ půl dne??????? A za to, že za děti zaplatím vstupy a ještě jim budu platit nějaké atrakce navíc?????

FunPark Žirafa

Dobrý den,
nezlobte se na mě, ale je běžné, že v takovýchto zařízeních se za doprovod vstupné platí.
s pozdravem
Drahorádová

Jana Nováková

Takže abych to pochopila: kávu zdarmu dostanu, až zaplatím vstupné za doprovod? Tohle mi přijde – pardon – sprosté a zavádějící… Co ten dospělý u vás využije. Nic, řekl bych…

FunPark Žirafa

Dobrý den,
na slevomatu je akce 1+1 pro děti a káva pro dospělého zdarma. Dospělý platí vždy 50,– Kč (na vstup dospělý není žádná akce).
s pozdravem
Drahorádová

Kindlová Lucka

Dobry den, lze v restauraci poridit k obcerstveni neco z ovoce, zeleniny a bezlepkovou stravu nebo si muzeme prinest? Dekuji

FunPark Žirafa

Dobrý den,
v restauraci si můžete koupit ovocný kelímek, zeleninový salát a mají i bezlepkovou stravu.
Hezký den. Drahorádová

Iveta Márová

Dobrý den, mám jen jedno dítě takže tato akce se nás netýká. Neuvažujete, že byste nabídku rozšířili a kromě 1+1dítě zdarma byste poskytli dva vstupy pro jedno dítě? Díky, Iveta N.

FunPark Žirafa

Dobrý den,
bohužel momentálně máme pouze tuto akci a zatím ji rozšiřovat nebudeme. Mohu Vám pouze nabídnout koupi vstupenek přes online, kde je 10% sleva. Hezký den. Drahorádová

Pavel Holub

Dobrý den, platností do 31.7.2017 je myšlena platnost slevové akce nebo platnost voucheru?

FunPark Žirafa

Dobrý den,
je myšlena platnost voucheru.
Hezký den. Drahorádová

Karina Melicharová

Dobry den, kdyz mam 3 deti…2×8let a 1× 1rok, co budu muset vsechno doplacet k tomuto voucheru?

FunPark Žirafa

Dobrý den,
koupíte si 1 voucher – ten Vám pokryje dvě osmileté děti a pokud dalšímu je jeden rok, tak do roku děti u nás neplatí nic. Jinak děti starší jak jeden rok platí 299,– Kč/den. Hezký den. Drahorádová Lenka

Lucie

Dobrý den chtěla bych se zeptat jak to funguje když mám dvě děti 4 a 3 roky jestli mám koupit jeden voucher nebo dva děkuji Lucie

FunPark Žirafa

Dobrý den, stačí Vám nákup jednoho voucheru. Hezký den. Libor Bezděka

Jana

Dobrý den, v názvu nabídky je mimo jiné uvedeno „káva pro dospělé“ – v popisu toho, co je v ceně zahrnuto, jsou však uvedeny pouze vstupy. Znamená to, že káva pro dospělého není v ceně voucheru zahrnuta? Děkuji Jana

FunPark Žirafa

Dobrý den, na recepci obdržíte kupón na kávu zdarma. Za jeden voucher obdržíte jednu kávu. Hezký den. Libor Bezděka

Petra

Dobrý den,
mám jedno dítě je možné voucher použít na dvakrát?
 Děkuji

FunPark Žirafa

Dobrý den, voucher platí pouze při příchodu dvou dětí. Hezký den. Libor Bezděka

Marie

Dobrý den,
také jsem se chtěla zeptat na věk.
Můžete,prosím,nap­sat obecně pro jakou věkovou kategorii jsou tam vhodné atrakce?
Děkuji. Marie

FunPark Žirafa

Dobrý den,
park je nejvíce využíván dětmi do 8 let, ale navštěvují nás i desetileté.
s pozdravem
Lenka Drahorádová

Lucie Nusková

Dobrý den,

Je park vhodný i pro 10ti leté dítě?

Děkuji Lucie

FunPark Žirafa

Dobrý den,
dle mého názoru je park vhodný pro menší děti, ale chodím sem i 10 leté.
s pozdravem
Lenka Drahorádová

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru