Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Pomozte s námi dětem z Klokánků: dámská trička od Lény Brauner & IM Cyber

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Barbora Putová

Dobry den,
je moznost poslat tricko i postou? Dekuji.

Fond ohrožených dětí

Dobrý den Barboro.
Děkuji za Váš dotaz. Bohužel, zaslání poštou v našich možnostech není. Náš dodavatel předává veškeré objednávky přímo na Zásilkovnu. Přesto doufám, že si z široké nabídky výdejních míst vyberete.
Za tým KlokArt přeje hezký víkend Tereza

Pavla

Dobrý den,
budou k dispozici ještě černá trika s krátkým rukávem ve velikosti XL? Děkuji za odpověď.

Fond ohrožených dětí

Dobrý den Pavlo.
Předem děkuji za Váš zájem podpořit Klokánky! :-) Tričko je v nabídce opět k dispozici.
Za tým KlokArt přeje krásný den Tereza

Zdenka Strychová

Dobrý den. Přišla mi objednávka. Trička jsou moc hezké, ale bohužel jsou mi opravdu hodně velké. Bylo by možné je vyměnit? Jsem z Prahy, bylo by to možné třeba i osobně na té adrese na Poříčí? Děkuji moc za odpověď Strychová

Fond ohrožených dětí

Dobrý den paní Strychová.
Omlouvám se za opožděnou odpověď. Prosím, napiště svou žádost na e-mail: prodej@fod.cz. Do žádosti napiště číslo Vaší objednávky, o jaké tričko se jedná a jakou velikost požadujete. Moc děkuji. Za tým KlokArt, Tereza

Eliška Fonténová

Dobrý den,
objednala jsem si Vaše tričko, černé tilko ve velikosti L. Bohužel mi přišla jiná velikost a to S. Byla by možná výměna?
Děkuji za odpověď.

Fond ohrožených dětí

Dobrý den Eliško.
Omlouváme se za komplikace. Výměna samozřejmě možná je. Poprosím Vás o zaslání žádosti o výměnu na e-mail: prodej@fod.cz. Do žádosti, prosím, napiště číslo Vaší objednávky, o jaké tričko se jedná a jakou velikost požadujete.
Moc děkuji. Za tým KlokArt, Tereza

Monika Kašparová

Dobrý den, dnes mi přišlo objednané tričko, šedé s ohrnutým rukávem. Srdce na přední části není černé ale bílé, chybí vzadu značka Klokartu, která na produktových fotkách je. Je to takto v pořádku nebo se jde o chybu? Takto je pro mne tričko neúplné. Děkuji za odpověď.

Fond ohrožených dětí

Dobrý den paní Kašparová,
předem bych Vám chtěla poděkovat, že jste nás na výše uvedenou chybu upozornila. Opravdu se jedná o chybu na naší straně. Jediným možným řešením je, že Vám pošleme nové tričko na naše náklady. Tím sice přijdeme o zisk pro Klokánky, ale samozřejmě to považujeme za korektní. Pokud tedy trváte na výměně, prosím Vás o zaslání vyjádření na e-mail: prodej@fod.cz a dohodneme se na dalším postupu.
Děkuji za pochopení. Za tým KlokArt Vám přeji hezký zbytek dne. Tereza.

Hana Kaňovská

Ještě bych se ráda zeptala, jaká finální částka je po koupi příspěvkem klokánkům. Kolik z každého prodaného trička po odečtení nákladů děti dostanou?
 Děkuji

Fond ohrožených dětí

Co se týče částky, která jde na Klokánky, ta se pohybuje mezi 50–80 % z pořizovací ceny, záleží na konkrétním produktu. Nikdy však není nižší jak 50 % a to i díky našim partnerům, kteří nás podporují :-) Tereza – Klokart

Hana Kaňovská

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, zda se budou šedá trička kvůli velkému zájmu ještě přidělávat.
 Děkuji

Fond ohrožených dětí

Dobrý den Hanko.
Děkuji za Váš dotaz. Šedá trička můžete stále objednávat ve všech nabízených velikostech :-)
Za tým KlokArt, Tereza

Lucka Čermáková

Dobrý den,
objednala jsem si u Vás tričko i plátěnou tašku, tak bych se chtěla zeptat, jestli lze objednávku spojit a můžete mi poslat tričko i tašku v jednom balíčku? :-)
Děkuji za odpověď, Lucie.

Fond ohrožených dětí

Dobrý den Lucko.
Bohužel, jediný způsob jak to udělat je, že Vám předešlé dvě objednávky stornuji, čímž se Vám vrátí peníze na účet a vy uděláte znovu jednu hromadnou objednávku. V případě, že budete mít o storno objednávek zájem, napiště mi, prosím, co nejdříve e-mail na: prodej@fod.cz
Děkuji za pochopení. Za tým KlokArt, Tereza

jitka

Dobrý den,

trička ve velikosti XS v nabídce nebudou? Děkuji za odpověď.

Fond ohrožených dětí

Dobrý den Jitko.
Bohužel, trička ve velikosti XS v nabídce nejsou. Můžete se jedině kouknout na velikostní tabulku dívčích triček, zda neodpovídá velikost 12–14 let Vašim požadavkům.
Děkuji za pochopení. Za tým KlokArt, Tereza

Klára

Dobrý den, chci se zeptat, jestli nebudou i černá a bílá trička s krátkým rukávem? Děkuji

Fond ohrožených dětí

Dobrý den Kláro. Bohužel, v současné chvíli neplánujeme černé ani bílé tričko s krátkým rukávem :-( Děkuji za pochopení. Za tým Klokart, Tereza

Hana

Dobrý den,
černé a bílé trička s dlouhým rukávem nebudou?
 Děkuji

Fond ohrožených dětí

Dobrý den Hano.
Bohužel, v současné chvíli neplánujeme černé ani bílé tričko s dlouhým rukávem :-(
Děkuji za pochopení. Za tým Klokart, Tereza

Jana P.

Dobrý den,

mohli byste, prosím, k nabídce doplnit tabulku velikostí? Děkuji.

Fond ohrožených dětí

Dobrý den Jano.
V nabídce, pod druhým odstavcem, najdete nápis „Velikostní tabulky“. Když na něj kliknete, tabulky se Vám otevřou :-)
Za tým Klokart, Tereza

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru