Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Výlet do Švýcarska: Jedinečný zážitek na nejkrásnější železniční trati na světě

4,5 / 5 CK Akord Alpy - Švýcarsko 39 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Vendula

Dobrý den, je ještě možné stihnout zakoupit na tento víkend 25.-27.8. zájezd, aby se stihla podepsat smlouva atd.? Děkuji, Vendula

CK Akord

Dobrý den,
o kolik míst se jedná? Zavolejte do CK 222 310 859

Barbora Wolfová

Dobrý den, kolik volného času bude s St. Moritz? Chtěla bych vyjet lanovkou na Piz Nair. Případně sejít zpět pěšky. Můžete mě zároveň informovat kolik stojí jízdné. Dekuji

CK Akord

Dobrý den,
cestu jsem upřesnila

Lydie Florianova

Dobty den,zajimala by mne celkova cena zajezdu s jizdenkou na vlak.Ohledne autobusu bych se chtela zeptat,zda je v nem dostatek mista na nohy.Dekuji

CK Akord

Dobrý den,
celková cena je 2.890,– Kč vč. jízedenky a místenky. Zahraniční busy jsou téměř stejné a všude je méně místa na nohy než bylo v Karosách

Vendula

Dobrý den, v nabízených termínech je vlak Tirano – St. Moritz? V popisu zájezdu je totiž napsáno, že se pojede z hor do nížiny, tak si nejsem jistá, která informace platí. Děkuji.

CK Akord

Dobrý den,
v srpnových termínech jedeme z Tirana do St.Moritz. Děkuji za upozornění

Pavlína Bujáková

Dobrý den, a kde se spí? Cestou ve vlaku? 😉

CK Akord

Dobrý den,
odjezd v pátek večer – noční přejezd busem a v sobotu večer odjezd zpět. Nocleh tady není

zdeněk zahálka

Zdravím vás ,je možné přes vás koupit jízdenku , jel bych tam s rodinou autem, Určitě jako cestovka máte zajimavější ceny? Jízdenky jsou na datum? či open?,
děkuji Zahálka Zdeněk

CK Akord

Dobrý den,
bohužel, takhle to nejde. Máme hromadnou jízdenku a musíte mít i místenku. Pokud jedete autem, tak se musíte tou samou trasou vrátit zpět, což je koupit vše 2 x. Autem se to nevyplatí. Jízdenka i místenka je vždy na určitou hodinu a datum

Zuzana Kordačová

Píšete 3 dny, 0 nocí, mohu se zeptat jak se řeší nocleh? Děkuji.

CK Akord

Dobrý den,
odjezd je v pátek a návrat v neděli, což musíte počítat celý víkend.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru