Nabídku Nové tetování v profesionálním studiu mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Nové tetování v profesionálním studiu o velikosti 5×5 nebo 10×10 cm

5,0 / 5 Tattoo Liberec Liberec  (mapa) 11 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Elena Organo

Dobrý den,
s nejlepší kamaradkou chtěli jsme si udělat tetování ale z menši rozměr, na příklad 2×2.
Je možné to udělat s jenom jeden voucher?
Děkuji,

Tattoo Liberec

Bohuzel neni, na kazdeho tetovaného je zvlašť sterilní vybaveni. Takže by bylo potřeba pořidit vouchery dva

Eliška Gumuláková

Dobrý den,
chtela bych se zeptat jestli si lze koupit voucher jen na korekci tetování, tetování které mám bych potřebovala dotáhnout.
 Děkuji

Tattoo Liberec

Dobrý den, určitě to možné je, ale raději mě před zakoupenim voucheru zkuste kontaktovat například na Facebooku, nebo emailem, kde byste mi zaslala foto tetovaní které chcete upravit. Hezlý den Shamilyan

Pavlína

Dobrý den,

manžel by chtěl tetování na předloktí a já bych mu to ráda dala darem, ale nevím si rady s uvedenými rozměry. Předpokládám, že velikost by byla cca jako na obrázku – foto s nápisem Amore… Spadá to nějak do uvedených rozměrů?

 Děkuji

Tattoo Liberec

Dobrý den, do uvedených rozměrů to nespadá, ale na nápis těchto rozměrů by stačilo doplatit si k voucheru 10×10 500 kč na místě. Hezký den, Shamilyan

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru