Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Stále spolu: Pánský ocelový náramek s vyrytým vyznáním

4,7 / 5 Šperky4U s.r.o. Hradec Králové  (mapa) 31 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Petr Novotný

Dobrý den. Je možné napsat text Schwabachem? Jste ochotni zhotovit jakékoli logo, třeba i zakázané? Je to dárek pro sběratele.
Děkuji Vám za odpověď.

Šperky4U s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Bohužel rytinu lze zhotovit pouze některým z nabízených fontů a součástí této akce je pouze rytina textu nikoliv loga nebo obrázku. Děkujeme za pochopení

Martina Moravcová

Děkuji za odpověď akorát mi teď nejde zaslat objednávku pořád mi píše zadejte doprava a platbu ,dopravu mám zaskrtnutou ,platba je zaskrtnuta na fakturu a jiná nejde zadat, prosím co dělat.dekuji

Šperky4U s.r.o.

Dobrý den, prosíme o kontaktování na náš e-mail info@sperky4u.eu abychom mohli Váš problém dořešit.

Martina Moravcová

Dobrý den chci se zeptat zda je možné provést rytinu na spodní straně místo na horni ? Děkuji

Šperky4U s.r.o.

Dobrý den, rytinu lze zhotovit navrch nebo dospod náramku. Až budete uplatňovat zakoupený voucher na našich stránkách zde: http://www.sperky4u.eu/pansky-ocelovy-naramek97, zvolíte si, zda se přejete rytinu zhotovit navrch, či dospod náramku.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru