Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Dětské bavlněné osušky s oblíbenými filmovými motivy

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Dominik Špulák

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda jste schopni mi dodat mnou vybranou osuška do konce tohoto tydne??

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, ano, jsme schopni zásilku dodat obratem do 2 pracovních dnů. Je nezbytné, aby Vaše objednávka byla uhrazena (nejlépe on – line kartou), jakmile obdržíte číslo Vaší objednávky (705.....), zašlete nám prosím e mail (objednavky@rodinnybalik.cz) s požadavkem na urgentní odeslání. Zásilka bude expedována tentýž den. Jako přepravce doporučujeme zvolit GEIS. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Olga Hořejšová

Dobrý den. Mám dotaz na osobní převzetí v Praze. Jakým MHD se k Vám dostanu? děkuji Olga

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, doporučujeme vystoupit ve stanici Vysočanská (metro, trasa B), přejdete přes křižovatku na ulici Jandova a na první světelné křižovatce (pod železničním mostem) se dáte doleva (ulice U vinných sklepů). Výdejní místo se nachází v areálu a je označeno žlutou cedulí hned u vrátnice.

Alena R.

Dobrý den, mám u Vás zásilku na osobní odběr do 26.5. bohužel jsem tento týden každý den do 17:00 v práci. Nestihnu to v otevírací době. Je možnost nechat jí zde k vyzvednutí o týden déle? Děkuji

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, s vyzvednutím Vaší objednávky není žádný problém, zásilky necháváme na výdejním místě měsíc po termínu uvedeném na slevomat.cz. Stavte se tedy kdykoliv do konce června.
Děkujeme
Tým AARYAN TRADE

Markéta

Dobrý den, bude prosím ještě osuška … Osuška TROLLS 9012, která je nyní vyprodaná? Děkuji Markéta

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, ano zboží bude opět naskladněno během 2 dnů. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru