Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Nenechte se napínat: Napínací froté prostěradlo ve 22 barvách a 5 velikostech

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Ilona

Dobrý den,objednala jsem si prostěradlo 180×200 světle fialové a místo toho mi došlo růžové.Chtěla bych ho vyměnit.Jak mám postupovat?Ilona

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den

velice se omlouváme za dodání nesprávného zboží , dovolujeme si Vás požádat o vyplnění formuláře pro reklamaci – http://aaryan-trade.abcreklamace.cz/

Poté Vám reklamované zboží odešleme na naše náklady do 5 pracovních dnů, uveďte prosím adresu doručení.

Svoz reklamovaného zboží zajistíme sami na naše náklady.

Děkujeme za pochopení
Tým AARYAN TRADE

Zdeňka Agacová

Dobry den, jak je to s postovnym u objednavky nad 1000 kc? Na strankac mate napsano, ze pri nakupu nad 1000 kc je postovne zdarma. Plati to i u nakupu pres slevomat? A mohu k objednavce ze slevomatu pridat i povleceni, ktere nemate zde v akci? Diky za odpoved Zdenka

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, nabídka poštovného zdarma při nákupu nad 1000 Kč platí pouze pro nákupy v našem e shopu, neplatí tedy pro nabídky na slevomat.cz. Máte li zájem objednat zboží přes náš e shop a sloučit s objednávkou přes slevomat.cz, je to možné, pouze uveďte do poznámky k objednávce z e shopu požadavek na sloučení s číslem objednávky na slevomat.cz.

blanka rohova

Dobry den
Objednala jsem si u Vas 3 prosteradla a 5.6. jsem zaplatila 427kc na pobocce
Moneta Bank melo to byt doruceno na zasilkovku 9.6. a jeste se objednavka nedorucila.
Muzete mi dat zpravu kde je problem?
Dekuji
Rohova Blanka

Slevomat.cz

Dobrý den, zásilka se dnes objevila jako doručená na Zásilkovnu, přišel Vám email nebo SMS? Případně to zkuste ještě v pondělí. Hezký den, Tereza, Slevomat.

Lenka Svobodová

Dobrý den, mám také dotaz, potřebuji prostěradlo 180×200 v šedé nebo světle šedé barvě, mohu objednat stejně podle návodu, který jste navrhli paní Jarce, která se ptala na černou barvu? Děkuji za odpověď. L.S.

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, v nabídce froté prostěradel na slevomat.cz je velikost 180 × 200 cm nabízená v tmavě šedé barvě : https://www.slevomat.cz/sleva/1132717-napinaci-frote-prosteradla-22-barev-na-vyber#2972339
Pokud potřebujete rozměr 180 × 200 cm ve světle šedé barvě, jsme schopni Vám ho dodat a postupujte tedy dle návodu z předchozí diskuze. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Jarka

Dobrý den, mám matraci 180×200cm, ale váška 28 cm, bude rozměr 180×200cm stačit? Chtěla jsem 200×220, ale to v černé barvě nemáte.

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, všechna naše prostěradla jsou vhodná na matrace o výšce 20 cm. Máte li zájem o černé froté prostěradlo o velikosti 220 × 200 cm, jsme schopni Vám ho dodat za akční cenu nabízenou na slevomat.cz. Doporučujeme tedy vystavit objednávku na jakoukoliv barvu froté prostěradla 220 × 200 cm na slevomat.cz. Jakmile obdržíte číslo Vaší objednávky, kontaktujte nás e mailem (objednavky@rodinnybalik.cz) a požádejte o změnu barvy na černou. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Bozena Bohuslavova

Dobry den, potrebovala bych od Vas poslat ucet od prosterala objednaneho u Vas č o . 7055538025 platila jsem 305kc a mela jsem 100 kreditů ktere jste od zbozi neodecetli. Datum vystaveni byl18.5.2017 zbozi prislo na zasilkovnu a platila jse vic nez kdyby jsem si ho nechala poslat postou .Dekuji za odpoved.

Veronika V.

Dají se koupit na jedno poštovné 2 prostěradla? Dekuji

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, ano, za cenu jednoho poštovného lze odeslat více prostěradel, je nezbytné vložit všechny položky do nákupního košíku a uzavřít nákup.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru