Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Extrémní bungee jumping z jeřábu ve výšce 60 nebo 120 metrů

4,6 / 5 Jiří Stolín, Xtreme Sports (5 poboček) Úhonice  (mapa) 371 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Lukas

Dobry den, chtel bych se zeptat jestli je furt 3.9.2017 volny termin popripade v kolik hodin? A jestli by bylo mozne se rezervovat! Diky

Jiří Stolín, Xtreme Sports

Termin je volny. Cas seskoku obdrzite po zadosti o rezervaci

Petr

Dobry den, chci se zeptat zda-li je 3.7.2017 volno a popripade zda-li slo misto rezervovat. Dekuji

Jiří Stolín, Xtreme Sports

3.7.2017 skakat nelze … to bylo pred 11 dny

Petr

Dobry den, chci se zeptat, kdy mate terminy bungee jumpingu v Olomouci?
Jem 2.7.2017 a 3.9.2017?? Nebo i jine dny? Dekuji za odpoved.

Jiří Stolín, Xtreme Sports

Vazeny pane. V olomouci skaceme v roce 2017 pravidelne 2.7 a 3.9. Nebo si mizete objednat seskok kterykoli den v roce s doplatkem kc 69000 kdy pro vas seskok zajistime pozemek a postavime jerab.

Jan Hába

Dobrý den. Nedošlo mi potrvzení o platbě ani o zakoupení. Peníze jsem odeslal před 2 dny. Je možné se podívat na detail.

Jiří Stolín, Xtreme Sports

Kontaktujte slevomat

Anna Pávová

Dobrý den, budou ještě dostupné vouchery v Praze? Nebo se tato akce již konat nebude?

Jiří Stolín, Xtreme Sports

Vouchery do Prahy je možné zakoupit na bungyjump@seznam.cz

Viktor

Dobrý den, je stále možná rezervace na 21.7.2017 v O­lomouce-60m? Děkuji

Jiří Stolín, Xtreme Sports

Rezerevace do Olomouce 3.9.2017

Mirka

Dobrý den, je možná výhodnější cena na seskok ve dvou – Olomouc?

Jiří Stolín, Xtreme Sports

Vážení, cena tandem Oomouc Kč 3576,–- ze 60 metrů.

Simona Šťastná

Dobrý den, seskok v Brně máte již ukončen a chci se zeptat jestli se dá stále objednat za cenu 999,–kč, děkuji :)

Jiří Stolín, Xtreme Sports

Seskok za kc 999 v brne se jiz koupit neda. Pokud mate o seskok zajem tak za plnou cenu.

Václav Dvořák

zdravím, jak to vypadá s obsazeností na termín v Brně 24.9. ze 120m ? Rád bych se zúčastnil, zároveň se chci zeptat, zda platí cena 700 CZK za DVD, pokud bych měl samotný seskok přes slevomat.cz ? Díky a držte se :)

Jiří Stolín, Xtreme Sports

Termin 24.9. je volny. Dvd si muzete priplatit pred skokem na miste

Zdeňka Čápová

Dobrý den,
z kolika metrů se skáče v Olomouci ? Děkuji

Jiří Stolín, Xtreme Sports

z 60 metrů

Klára Poláková

Dobrý den,dle ostatních příspěvků mi přijde že už není do září žádný volný termín.Má cenu kupovat?Děkuji za odpověď.

Jiří Stolín, Xtreme Sports

Vážená paní, všechny termíny jsou volné, kromě 25.6.2017 a 18.6.2017. U ses­koků je nutná vždy rezervace min. 14 dní před akcí. Termíny jsou na www.xtreme-sports.cz/terminy.html

Kristýna Krausová

Dobrý den, je stále možná rezervace na 24.9.2017 v Brně-60m? Děkuji :)

Jiří Stolín, Xtreme Sports

Vážená paní,

rezervace na 24.9.2017 je možná

jan

takze voucher plati pro ostravu na terminy 11. 6. 2017 a 17. 9. 2017 ? jinak opravdu profesionalni, mit na strankach terminy na rok 2014 … ale co, jste vice mene jediny v oboru, pulka zakazniku jsou retardi, tak co bychom se snazili byt profesionalni, trocha te nadrazenosti neuskodi co …

Jiří Stolín, Xtreme Sports

Vážený pane, termíny seskoku jsou uvedeny na stránkách www.xtreme-sports.cz/terminy.html . Termíny pro rok 20147 jsou na stránkách již od roku 2016. Na Vaši otázku, ano v Ostravě se skáče v roce 2017 dne 11.6.2017 a 17.9.2017. Ano, považujeme za profesionalní v rámci Bungee festivalu ukazovat historii seskoků v daných městech, aby zákazníci věděli, že třeba v roce 2017 v Bratislavě, v Českých Budějovicích a v Liberci pro nezájem zákazníků neskáčeme. Ano jsme jediný, kdo provozuje Bungee Jumping z jeřábu v České republice. Dále skáčeme z nejvyššího mostu v ČR z 62 metrů u Chomutova každou sobotu a dále skáčeme z TV věže v Harrachově. Zbytku Vašeho dotazu nerozumím a proto Vám na něj nomohu odpovědět. S koncem Vašeho dotazu se prosím obraťte na slevomat.cz, kde se Vám pokusí zbytek Vašeho zodpovědět.

Martina

Dobry den,koupila jsem seskok kamaradovi,ktery se boji vysek. Myslela jsem si,ze to prekona, ale bohuzel… Mel by jit skakat ted v nedeli a napsal mi,ze to neda. Je mozne voucher vymenit za neco jineho,prosim? :-( Predem dekuji za vasi odpoved a pochopeni.

Jiří Stolín, Xtreme Sports

Vážená paní, dělájeme jen bungee jumping. Tak může na poukaz skákat někdo jiný.

Martina Froňková

Dobrý den, moc nechápu termíny seskoků. Je možná rezervace v Praze 10.6.2017 odpo­ledne?
Nebo mate jen těch pár termínů na stránkách?
Děkuji.

Jiří Stolín, Xtreme Sports

Vážený pane, Praha 25.6.2017 a 10.9.2017. Pokud chcete termín v Praze dne 10.6.2017, tak pro Vás zajistíme pozemek a jeřáb. Doplatek pro postavení jeřábu a pronájem pozemku pro jeden seskok Kč 69.000,–-.

Sara

dobrý den, je možné skočit společně s přítelem? Když koupím dva vouchery do Prahy…děkuji

Jiří Stolín, Xtreme Sports

Vážení, 2 poukazy = 2 seskoky. Pokud chcete poukazy sloučit, tak pouze s doplatkem Kč 2.000,–-

Lenka

Dobrý den,
je ožné dojet kabinou s doprovodem (kvůli focení apod) ? Píšete, že DVD s videem se dá připlatit za 700,– Kč. Dají se připlatit i fotky nebo už jsou součástí DVD?
Moc děkuji, Lenka.

Jiří Stolín, Xtreme Sports

DVD Kč 700,–-, Foto Kč 700,–- nebo můžete jet nahoru se skokanem za Kč 800,–- a udělat si foto nebo video zdarma.

Kristýna Havlová

Dobrý den, co když má někdo, kdo chce skočit bungee dioptrické brýle? :))

Jiří Stolín, Xtreme Sports

tak si brýle musí přidělat gumičkou nebo skákat bez brýlí

Markéta S.

Dobrý den, jaká je prosím cena videa a lze ji koupit rovnou s vouchrem ?:)
A je možné zaslat něco jako dárkový poukaz abych mohla seskok darovat? Děkuji:)

Jiří Stolín, Xtreme Sports

Vážená paní, cena DVD záznamu je Kč 700,–. Od slevomatu obdržíte poukaz na seskok. na Emailu bungyjump@seznam.cz si pak můžete přikoupit DVD záznam, nebo jej můžete platit hotově před seskokem.

Martina D.

Dobry den, kde presne v Brne se skace?

Jiří Stolín, Xtreme Sports

Na Príglu … :)

Lenka

Mě prostě půl života zajímá, jak je možný, že nenarazíte do toho jeřábu… Skočila bych hned ale z mostu mi to přijde bezpečnější, vyvrátíte mi prosím tuto mou hloupou teorii? :D Děkuji :)

Jiří Stolín, Xtreme Sports

Skáčetě souběžně, takže náraz není možný :)

Míša Žídková

Dobrý den, mám zájem o tuto nabídku..bude platná i v pondělí? :)

Jiří Stolín, Xtreme Sports

sledujte nabídku :)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru