Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Vypnutí pleti a vyhlazení vrásek radiofrekvenčním liftingovým přístrojem

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Iva Zářecká

Dobrý den.Dekuji za odpoved.Koupila jsem si u vás masáž,tak bychom to mohli probrat při ní,jen jsem si ještě nezamluvila termín.Zavolam a objednam se.Díky Zářecká.

Kosmetické a masážní studio Olga

Děkuji za info, nyní jsem na dovolené a budu v práci od příštího pondělí.
S pozdravem Fedrselová

Petra Vodickova

Je to vhodne i pro mladou plet s akne? Dekuji

Kosmetické a masážní studio Olga

Dobrý den,
ano, využívám ho i k ošetření pleti s akné, neboť se jedná o lifting s červeným photonovým světlem, při které se akné zklidní a pleť se zregeneruje.
Doporučuji vyzkoušet.
S pozdravem Fedrselová

Zářecká

Dobrý večer.Chtěla bych se informovat.Za poslední půlrok jsem shodila cca 20kg a odrazilo se to na kůži na obličeji a na krku-je mě 43 let.Ráda bych si koupila ošetření pleti,ale nevím,jestli je to vhodné na můj problém.A také budu hubnout ještě cca 3 měsíce a počítám s úbytkem ještě tak dalších 10kg.Není lepší počkat s ošetřením až po zhubnutí na konečnou váhu?Prosím poraďte.Mohu koupit ošetření a vybrat si ho třeba až před vánocemi?Díky­.Zářecká.

Kosmetické a masážní studio Olga

Dobrý den,
omlouvám se, byla jsem na dovolené, tak píši až nyní.
Pokud se chcete zastavit na bezplatnou konzultaci, můžeme se domluvit, abych se na to podívala.
S pozdravem Fedrselová

Helena

Nezhorší se po absolvování této metody červené žilky na obličeji?

Kosmetické a masážní studio Olga

Dobrý den,
červeným žilkám se lze libovolně vyhnout, lze i nastavit intenzitu dle citlivosti a typu pleti, což běžně dělám u všech ošetření. Začervenání je krátkodobé a přechodné.
S pozdravem Fedrselová O.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru