Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Romantika a příjemný relax pro dva v bublinkách Amorovy vířivky

4,4 / 5 Health Club Diplomat Praha - Dejvice  (mapa) 319 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Katy Jurková

Dobrý den,
je možné jít do vířivky i s dětmi (10 a 5) ? Děkuji

Health Club Diplomat

Dobrý den, ano, určitě je možné jít do vířivky i s dětmi.
S pozdravem Health Club Diplomat

Lucie

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli viřivku pokaždé napouštíte na nějakou určitou teplotu? Při minulé návštěvě pro nas bylo voda trochu moc horká,lze se připadně domluvit na o něco nižší teplotě? :) Děkuji

Health Club Diplomat

Dobrý den, ano, jsme asi jediní, kteří opravdu vířivku pokaždé napouští zcela novou a standardně napouštíme na 38°C. Při rezervaci termínu je určitě možné se domluvit, aby Vám byla napuštěna voda ne tak teplá.
S pozdravem Health Club Diplomat

marcela

Dobry den zaplatila jsem to a voucher mi ještě nepřišel a už je to přes týden

Slevomat.cz

Dobrý den, to mne mrzí. Vaše platba nám v pořádku dorazila a voucher by jste měla obdržet obratem na email, pro jistotu jsem Vám jej ale poslala znovu. :-) Zkontrolujte si případně také spam nebo hromadné emaily, je možné, že spadl tam. Svůj voucher si také můžete zobrazit po přihlášení do svého účtu na Slevomatu, po kliknutí na své jméno v pravém horním rohu zvolíte možnost „Mé nákupy.“

Denisa

Dobrý den, kolik by stálo dokoupení sektu? děkuji

Health Club Diplomat

Dobrý den, dokoupení sektu by stálo 100,–Kč/375ml.
S pozdravem Health Club Diplomat

Barbora Č.

Dobrý den,
mám to tu moc ráda, byla jsem tu s přítelem několikrát, ale tentokrát bych sem sebou ráda vzala sestru s maminkou. Je to možné jít ve 3? Děkuji moc

Health Club Diplomat

Dobrý den, ano, je to možné. Za třetí osobu je ovšem na místě příplatek 200,–Kč. Budeme moc rádi, když k nám všechny dorazíte.
S pozdravem Health Club Diplomat

Lucie H.

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je povoleno mít na sobě ve vířivce plavky? Děkuji

Health Club Diplomat

Dobrý den, jedná se o zcela privátní vířivku i celý prostor u vířivky, takže to, zda na sobě bude nebo nebudete mít plavky, záleží pouze na Vás. S pozdravem Health Club Diplomat

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru